Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 164.

  • a wiec to ty mi tu rozrabiasz pod nosem graty ladny wlot , a sojuszniczka mam nadzieje wkoncu zacznie sie pilnowac hehe

  • brawo najt zayefajne rw , super sie ogladalo, hydra zaorana a jakie kolory powstawiales oh ty amatorze sztuk pieknych obroncy jak najbardziej szo!

  • lejo sie po mordach, dobre bum to z pewnoscia no a o to w tej grze chodzi czekam na wiecej

  • nie wiem co napisac bo dziwna to byla przygoda zdziwko ze sie udalo, milo ze zapytales o podstawke mimo ze chwile wczesniej ja ciebie wywiozlem ale zlom na pol to i tak jestes na + a wygrales duzo wiecej, bo po wspolnej przygodzie juz reki nie podniose bo nie wypada co nie Zbieznosc tj podobienstwo nickow u agresora i obroncy jest przypadkowa ( i hope) pozdr EDIT I NIE PUSZCZAJ FSA NA EKSPY NUBASIE BO CI NIC NIE WROCI WKONCU

  • Spam spam spam , tym razem skromniutko i na farcie no bo jak inaczej, wbijam w nowa okolice, odswiezam targeta a tu swieze minutki na koloniach i banka flo w ukladzie rachu ciachu i po sprawie, ustrzelilem nim fale dosiegly pozdrawiam soj NEMEZIS i znajome mordki, pozdrawiam tez wszystkich newbie, czasem mi sie odechciewa jak zabardzo kogos zgnoje, ale co mam robic nie grac wogole? pilnujcie sie nauczcie co to odwrot takt nie nawalajcie flot jak jestescie latwym celem w kiepskiej okolicy przybun…

  • mocny strzal no i 600baniek to full sury w porownianiu do tych co nie lataja, najsu i chce wiecej a ze mna to cos nie tak z tymi acsami same faile xD

  • czujesz blusa hamciu bardzo mi sie podoba jak wycinasz nie trac tempa a wszystkim nam bedzie dobrze

  • Przylecial rano, w poludnie sie krecil ,a wieczorem wypatrzyla go nef, za co specjalne dedki oraz dla calego soja NEMESIS, potezna z nas paczka ciekawe co z tego wybuchnie szczegolnie dla klimy bo full ogar hamcia bo przemily tez targety podsyla mimo ruskich niedzialajacych falang, łosia co sie zawsze wpisuje nighta bo mega smieszny respecta bo mega pomocny uprzejmy gosc a nawet nigghta bo mnie rozsmiesza samym sposobem bycia ii artemisiaka za duzo duzo paliwka ktore mi przeznacza i wszystkich i…

  • pozdrawiam soj TFZ poki jeszcze istnieje xd soj NEMESIS? po fuzji chyba ze przejdzie jakas nazwa z jajem jak na to uni xd oraz grajkow z uriela bo wiem ze klikacie zagladacie poobczajac xD ktos podwalil 10reckow zlomu nie wiem kto bo jak wszedl atak to zwinalem sie do roboty xd obroncy szo chyba ze to lewizna (patrz lm) to wtedy nie szo xD Dnia 19-05-2018 10:16:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [TZF] ________________________________________________ Krążownik 92 _________…

  • brawo przeczuwalem ze tak sie stanie ku przestrodze panowie asowie, za duzo maniaczymy za malo spimy, sam odwalilem cos podobnego na innym uni ale sie odmulilem obroncy szo, lepsze to niz wszystkie latajce sond szkoda bo cuda mozna nimi zdzialac tu

  • od poludnia nic mi sie nie chcialo a jedyne nad czym sie zamartwialem to jak przezyc noc jako bandyta ale pojawil sie on! zycze SZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego zawodnika nawet nie pamietam bym wczesniej straszyl skanami, poprostu wiedzialem ze ma flo i jest aktywny w okolicy , a jak zaczal przymulac to wjechalem na aktywce ktora byla przez cos podtrzymywana, a ze a w okolicy widzialem 800sond 14sec podstawka i kazda flo ci pada a tutaj jeszcze i tak zostalem obity bo bunkier dosyc solidny co ni…

  • jol tym razem oprocz nieco dluzszego lotu zadne wyzwanie, lecialem lecialem az dolecialem pozdrawiam soj TZF i dla odmiany wszystkich bandytow na bellatrix czas wstawac w nocy i wykrecac wydobycie na ldl heh albo nie spac wogole- to tez jest opcja jakosciowo lepsza nawet Dnia 16-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [TZF] ________________________________________________ Okręt wojenny 43 _________________________________________ Obrońca Commander Pan ___________…

  • najs , a ja bylem przekonany ze konto poszlo na kotleta i 'nowy' owner nawt sie po wszystkim nie zalogowal ale jesli to nie jest teatr to gratuluje i zwracam honora xD hahaha

  • fala z ow 'powinna' tylko przyfarmic i oslabic obrone by 2min pozniej krk zrobily soczystego stejka z przyfarmem, ale cos sie przeczarowalo i porozpierdzielalo i przefarmily jeden jedyny raz a ow pozamiataly ale nie do konca, glupie ow, nie tak to mialo wygladac ale tak to teraz wyglada pozdrawiam caly sojusz a w szczegolnosci laseczki haluszke i potwora! bo dla nich specjalne dedykacje no i mecza mnie widoczne naokolo pushe dlatego goraco pozdrawiam tez wszystkich grajacych uczciwie a antyrecka…

  • siema xd tym razem wlot na minus , dolecialem ale obronca sie odmulil i postawil antyrecki xd moje 15min po wlocie nie zdazyly doleciec wiec zarobilem tylko garstke zniszczonych pkt i posta na forum i tysiac miliardow lajkow!!! szybka przejazdzka jestem jakies 2krk na minus obronca 'troche' gorzej zycze szo byle statki no i pozdrawiam sojusz TZF a jak ktos chces zobaczyc starcie gdzie dwa chomiki robia sobie straty gdzies w odleglej galaktyce to bedzie nizej, hehehe bawimy sie dalej Dnia 15-05-2…

  • oh jak milo target zmasakrowany pieknie haluszko czekamy na wiecej szkoda ochlonac poki jest taki zapal i tyle farm agresorowi oczywiscie szo! i czekamy na wiecej

  • widze ze swietnie sie bawicie uriel wpisze sie bo duzo komentarzy i wogole pochwale ze ciacham na bellatrix super sie lata po 15-20min faza prawie jak na eventowym grasz i masz flo pod reka to sie bawisz zawsze cos zrobisz, na urielu jest zbyt mozoolnie mozna sobie eko pograc i kiedys cos z paczka odwalic gdyby sie ja mialo za duzo niesprawiedliwosci i lewizny, sam tylko sure zsylam i klikam eko co nie znaczy ze sie nie pilnuje wiec prosze mnie nie zmuszac do bardziej wyfafafifofanych fsow aa i …

  • starcie wymarzone wlot elegancki miel to teraz na szybkosci na ow albo na 5 planeciore byle nie w tym samym us bo skonczy sie rumakowanie razem z targetami xD pozdrowienia ze spizgolandii

  • siema bellatrix wystawiam bo czyscioszek z dofarmem, wczesniej sieknalem 1% kiedy jeszcze krk nie bylo ale tylko na +20k bo sie rozdziabalem lamami i mt przez jakies magiczne nieporozumienie wiec nawet nie wystawilem ciekawostka ze starcia taka ze jakis osiol z top trzymal targetowi aktywe i wczesniej wlecial ale widocznie taktyczny odwrot mu przypomnial ze skilla nie kupisz za $$$ moje 30 krk daly 2,93:1 , mam starter packa za 2 dychy i styknelo mi do dzis , ow juz lataja ale u mnie moze jutro …

  • Cytat od buleon: „Fukasz to akurat z pewnością nie słup Ani paliwówka, bo wiem, po ile kupuję od niego deuter Szkoda, że nie wywiosłował tyle, co ja ostatnio. Agresorowi gratuluję, a my się i tak odkujemy ” To absolutnie normalny gracz, po starciu podal api swojej zbiorki, zyczę mu SZO i jak najlepiej , nikogo z imienia i nazwiska nie wymienilem przeciez splakalem sie tylko o te widoczne slupy, spojrz moje top115 eko i co jest nademna , 6 kont te same ph bunkry floty akty i ja mam sie przylozyc …