Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 164.

  • obrońca chyba sobie odpuścił bo juz dziś się podstawiłem pod niego (planetę pod jego falą xD), ale obroncy cos sie nie spieszy wystawiac pewnie nie ma czasu reszta kolonii ogarnieta bez sury i malo statkow wiec chyba posprzatal i zostawil wsio w 15bankowym? bunkrze fajny bunkier Dnia 08-06-2018 17:01:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Krążownik 511 Okręt wojenny 985 Pancernik 247 __________________________________…

  • no to juz jest jakis konkrecik i pieniadze z tego beda mozna?mozna zlomuj dalej widzisz ze juz z gorki

  • ostatnio przyniszczyles, ale to ze masz flo prawie jak topka a zniszczonych 4x-5x mniej(bo teraz ten wjazd i suprema w ciagu ost 12h to polowa twoich zniszczonych) wiec bylo stanowczo mniej, co oznacza ze albo jestes magikiem ktorego eko nadrobilo ponad 150ban sury na flo (bo tyle hasajacych botow widzialem ze w reczne farmienie idlakow nie wierze) albo pracuje na ciebie kilka kont co nie jest fajne albo jestes debesciak zweryfikujemy poki co gz

  • ale akcja nieslychana trzeba przyznac no i %ecik ah i pasi mial co robic chociaz przez chwile hehe

  • no trafienia masz godne pozazdroszczenia takie %ty a ja taka drobnice ciułam hehehehehehhehe kasujemy dalej zobaczymy ilu zostanie

  • nieodebrana stacja Dnia 07-06-2018 21:08:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 209 Okręt wojenny 989 Pancernik 200 _________________________________________ Obrońca Byle_Kto ________________________________________________ Mały transporter 191 Duży transporter 10 Lekki myśliwiec 204 Krążownik 27 Okręt wojenny 57 Recykler 72 Sonda szpiegowska 263 Satelita słoneczny 2 Pancernik 89 Wyrzutnia rakiet 423 L…

  • ale % piekny brawo hamciu trzymasz poziom a takie niespodzianki sie zdarzaja

  • a tooo, wstrzelilem sie za 2 podejsciem po calym dniu obserwacji i panicznym opoznianiu haha musze przestac latac na zayebce bo serce xd , ciesze sie ze cos siadlo bo od rana peszek a mam gloda po tygodniu nielatania(w trakcie poranno/przedspannych xD dofarmow wpadly jakies 2x 20-30% ale nie mialem czasu ani fazy wystawiac nawet sry) i rowniez gratuluje wszystkich fajnych wlotow z tego tyg (wiecie o co cmon xD ) ktore gdzies tam z komy na kiblu podgladalem bestyjka zalogowal doslownie minute po …

  • a to z poludnia w 1 dzien po tygodniu bezczynnosci xd odbieralem sobie stacje i pamietam wstalem jak zombie nienaladowany jeszcze i popelnilem mnostwo bledow ale zawislem nad pierwsza stacja do drugiej i zaoralem nawet wiekszy konsek pamietam ze nie moglem dofarmic bo zielony a zostalo full sury pozdrawiam sojusz oraz dostawcow dexu xd Dnia 04-06-2018 13:30:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Okręt wojenny 550 Panc…

  • to z niedzieli przed spankiem jak goscie pojechali i wrocilem z roboty zrypany ustrzelilem xd pozdrawiam sojusz oraz dostawcow dexu xd Dnia 04-06-2018 00:04:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Okręt wojenny 197 Pancernik 147 _________________________________________ Obrońca Stalker ________________________________________________ Mały transporter 21 Duży transporter 71 Lekki myśliwiec 72 Ciężki myśliwiec 50 Krążown…

  • tym razem znow siadlo za 2 razem, ale bardziej 'upolowany' kolega widac tyral dzisiaj w robo ciezej odemnie bo zdarzylo mu sie przysnac, zlom i dofarm az zalogowal gdzies w porze wlatywania recow i wrzucil u :c konta oddac nie zdazyl xd obiecalem w cos wleciec i podzielic sie zlomem z potrzebujacymi odbudowy wiec rezultat cieszy mnie podwojnie no i wymigalem sie z bandyty na sporo pkt przewagi wiec tez milutko ah doklejam pozdrowionka dla soja NEMESIS szczegolnie dziewczynek and again mistrza pi…

  • lot pod stosunek, siadlo za 2 razem, pozdrawiam NEMESIS , dostawcow dexu oraz mistrza Dnia 27-05-2018 20:20:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Okręt wojenny 90 Pancernik 70 _________________________________________ Obrońca Heinrich Hillmer [Mcity] ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 39 Lekki myśliwiec 1 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 23 Okręt wojenny 22 Recykler 32 So…

  • wkoncu swieza krew xd cisnac i rosnac gratuluje wszystkich wlotow

  • wszystko fajnie pieknie tylko tego haraczu 50% szkoda bo musialem astro cofnac ja tylko zaparkowalem gdzie trzeba a ze bylem w robocie i zadne synchro nie wchodzilo w gre, puscilem ataki po aktywce co sie pojawila- zgodnie z przepowiednia no i stalo tam wiecej flo niz sie spodziewalem, zdolny byles zawodnik, tyle pancow malo kto mial, a na miesie z sond i innym- same ciezkie nie dawaly rady jeszcze raz pzdr Dog, udanego urlopu i moze jednak zostawisz nam konto na moonowke co;) bo nie mam zadnego…

  • wojna jest dla dzieciaczkow xd na wojnie statystycznie gracze lepiej sie pilnuja, glowkuja, rozwijaja, knuja... i po co to komu ?;) graty wlotow starc oby jak najwiecej, chociaz proponuje opcje z zakonczeniem wojny skoro ogier night zmienil bandere

  • KLIMO pewno sie odbuduje to solidny kawal miecha jest a nie jakies polmeskie badziewie atakierom graty wykorzystania okazji, cieszy ze nie ma i oby nigdy nie bylo monopolu na dominacje cytryna nie dorwalismy dzien wczesniej-szkoda, klimy-szkoda, nighta tez szkoda xd pzdr

  • pozdrawiam NEMESIS (quzwa zle to pisalem non toper i do teraz nikt mi nie zwrocil uwagi XD), w szczegolnosci utulam wszystkich dostawcow paliwka , sporo bowiem schodzi na te majowe puszczanie latawow obrońca pogratulował niedługo po wlocie, wspominając że przymulil w piątkowy wieczór, zdarza się- takie uroki speed uni % i zbiórka akurat na moje solo bajcepsy tak więc jest i zapraszam do o ja jaka faza na buzki Dnia 25-05-2018 22:49:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEME…

  • Mundialowy Quiz Kończący

    revoutz - - DiD Bellatrix

    Post

    ale zes dowalil dog super pomysl troche duzo na moja zjarana banie ale moze cos wymyslimy ;D

  • elegancki % zara sie stowki zaczna sypac wiec jakos sie to rozkreca graty top1 hammerku ciekawe ile sie potrzyma

  • jol % juz wiekszy niz wczesniejsza drobnica dlatego serdecznie pozdrawiam sojusz NEMEZIS, a w szczegolnosci wszystkie nasze panie oraz mojego asa rano sie nie udalo, pod wieczor dorwalem troche zalatany przepalony szkoda ze dofarmu nie puscilem bo ziomeczkowi ohyes zostalo ze 130k dexu i dolecialy/dorobily sie stateczki i wywiosłował 22rece zlomu, oczywiscie wcale sie nie gniewam i zycze szo Dnia 23-05-2018 19:34:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ______________…