Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 164.

  • evander to sie wpisz ladnie oba stejki sa wystawione przez toma bo co to ma byc trzeba bylo wystawic ps nie sądze ze to prawdziwy evander chyba ze komus to potwierdzi w grze bo taki wpis prowokacyjny jak dla mnie i bezsensu (1post man) gz st

  • no az mi smutno normalnie, przeciez obronca zachowal sie sportowo, wybronil sie przed agresorem bo co mial zrobic, a pozniej go prawie najwieksze flo skopaly bezbronnego, nawet st nie wystawil bo pewnie nie chcial wiecej problemow a obrone zrobil elegancka, fsow nie komentuje ale skoro to byl twoj blad tom to jaka w tym wina obroncy by sie tak mscic... oby mu sie dalej chcialo grac po takim gwalcie MALY EDIT jednak sie przysapal i wkleil ogotche gdzies w poscie wyzej czyli wcale nie taki pokojow…

  • gratki ponurku jak widze wasze zyski i pzta to mi smaka niezlego robicie pozdrawiam i czekam na wiecej bo milo sie obczaja!

  • brawo tato hamerze i pozdrowienia z upodlostanu gdzies w alkolandii ten kasek pasl sie od wielu tyg ale nie bylem swiadomy ze to wjazd po top1 hah co znaczy ze jeszcze duzo do rozwalki pozostalo go go team dew kiedys 3zdan nie mogl skleic a dzis logike i filozofie gry wyklada na forum ogame hahahahaha dewciu

  • super madz trzymasz sie dzielnie i zlomujesz jak wiekszosc naszych dzikow gratki xd

  • graty, kminilem czy się wpisac bo starcie proste, ale gdyby kogos to jednak interesowalo to wszystko poszlo na fs a lamy sie wypiely jestem zlym pasterzem jak to sie stalo? nie mam pojecia, ale bardzo za nimi tesknie jeszcze rano dostalem rakietnice zestaw 200sztuk w swoje mini antyfarmingowe bunkry na noc zemsta od typa ktorego nie znam bo bylem najblizej dobry dzien zonka to ruszylo troche punktow ale nijak nie zmienilo mojej sytuacji wiec nietrafne spostrzezenie, a czy skanuje czy nie to oczy…

  • [ciach] gratuluje obrony a bary jakos sie odbuduje [ciach] Super Moderator Ruda:komentarz do usuniętej cześci mniam

  • widze ze kontrolka byla, konto dobrej jakosci obfite w kryche idealne na zlom xD nie wspomniales ze dopadles je 6min przedemna :c moglem nie zaczynac od bata xd

  • troche poplakalem ale dobrze ze ty sobie wziales , noce temu stal ale przez gale mi sie nie chcialo, a teraz jak sie zblizylem z telepami to juz nie ma targeta xD brawo

  • a ja moglem zawrocic to wiecejbym zebral graty bary dzieki za zapa uklada sie wspolpraca bo tutaj nic nikomu nie trzeba tlumaczyc poprostu dzialamy swoje przegralismy juz edit no wez saren po twoim wpisie to az mi przykro no super wykonanko

  • kto zapalil bobka 5min przed wlotem wisi mi 700k dexu xd zwykle zawracal, dzis nie zawrocil Dnia 20-07-2018 22:22:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [KoJaK] ________________________________________________ Mały transporter 500 Lekki myśliwiec 500 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 2.020 _________________________________________ Obrońca Bobeek [MROOK] ________________________________________________ Mały transporter 81 Duży transporter 109 Lekki myśliwiec 4.000 Krążownik 793 Ok…

  • to niezla kara za cwaniactwo xd graty i mniej przepalonej nafty, a wiecej farta

  • zaprawde powiadam wam, wszyscy mi sie dzis przed wlotem logowali, ale nie warpig na tego to czesciej slyszalem ze lataja niz latalem sam i rzadko flote widzialem Dnia 19-07-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Okręt wojenny 500 Pancernik 2.038 _________________________________________ Obrońca WarPig [MROOK] ________________________________________________ Mały transporter 1.933 Duży transporter 236 Lekki …

  • brawo ponurku ciesze sie gdy widze cie zlomujacego mimo ze moje targety xD udowodnij ogame jak wielkiego baklazana masz

  • twardy wlot jak na takiego kurczaczka xd brawo nefciu

  • siema to ja magnez na male % xd tutaj fart bo nic nie szukalem jeno tyc lewo troche prawo i bylo pod nosem, wyladowalo spokojnie acz 7min przed wlo zaswiecila sie matka, mimo klikania wszystko dobrze sie skonczylo , szkoda ze byl bialy i ze trampki nie mialy wiecej surki :X 3:1 Dnia 17-07-2018 15:05:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor rev4fun [NEMESIS] ________________________________________________ Krążownik 2.800 Mały transporter 2.800 Lekki myśliwiec 15.000 ___________________…

  • jaa a to moj target tez to jestesmy kwita haha ale mialem syndrom hammera-co za duzo w nocy to nic nad ranem xd a co do farta to wiadomo gra bez farta nic nie warta, ja potrafie na zayebce tylko 1 okolice przejrzec i nagle 3 targety obok siebie az nie wiesz na co wyleciec, a czasem przejrzysz caly ogame i nic nie ma xd gz & szo

  • brawoooooooooooooooooooooooooooooo dobrze ze dolecialas bo chciala juz kogos z nas rozwalic taka byla spieta uff gratuluje zysku i polataj z revciem poki mi sie chce edit jak cos wszyscy przezylismy xD

  • zatrudnie do wystawiania stejkow xd wymagania duze cycki i umietnosc wystawiania stejkow tym razem juz wiekszy zysk bo padla i flotka i siadly dofarmy, gratki zefirowi postawy bardzo pozytywna zostawilem mu pare porad jak budowac flo zeby nie wqu rzac snajperow hahahha kiedys go juz trafilem ale po tamtym razie az do dzis uciekl mi hmm obym w 10ciu probach sie zmiescil to bedzie git xd ale warto probowac kombinowac zycze szo Dnia 16-07-2018 22:10:35 następujące floty spotkały się w walce: Agreso…

  • a tu taka mala kontra, zawiodlem sie potrojnie na tym locie bylem spizgany zrobilem blad a kolega i tak sobie mnie olal i dolecial do celu xd mimo ze klikalem zawrotke siedzial caly czas ale najgorzej ze z bandyty stal sie bialy po jego wlocie, to mi skreslilo prawie czysciocha mimo bunkra no i rip ph , a potem nie ogarnalem ze stracil statki po wlocie xD na szczescie dolaczalem doczepy i 300ow moglem odczepic stad zysk taki kulawy bo niski stosunek ale chyba nie ma sie czego wstydzic bo to praw…