Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 522.

  • Czy byłaby możliwość podjęcia dyskusji w sprawie działania doku dla Generała ? Jak powszechnie wiadomo jest to najbardziej uboga klasa jeżeli chodzi o profity. Myślę że zmiana zasady funkcjonowania doku mogłaby pozytywnie wpłynąć na ocenę tej klasy podczas wyboru. Moja propozycja to powstawanie pól wrakowych w ataku bez uzyskania minimalnych 5%. Np: Dnia 05-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor XXX [ X ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.000.000…

  • Przeciwnicy sypio mikrusami to powiem tak. Można mniej, da się Całe szczęście że są inne farmy. Bardziej syte To można parę LM poświęcić na przełamanie Lamy Śmierci w akcji, pozdrawiam z tego miejsca Demona z jego Gwiazdami Śmierci, quantity Panie kolego a nie quality Dnia 05-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca walker122 _…

  • Na starość włączyła mi się uczciwa gra, ja chce puszczać te śmieszne expy tylko niech mi ktoś da gwarancję że za miesiąc nie znerfią tego

  • To pograj generałem jeszcze bo moi tęczowi odkrywcy akurat robią takie przyrosty że ciężki szok. 30% wartości konta w miesiąc przy 240kk pkt

  • A na starych Uni wygląda to tak: Z klasą Odkrywca: - Metal: 70.350.000 - Kryształ: 44.625.000 - Deuter: 34.300.000 A z tego co w sojuszu wrzucają można przywieźć jeszcze więcej. Z klasą dowolną: - Metal: 10.000.000 - Kryształ: 4.150.000 - Deuter: 2.500.000 Jak ja mam perspektywę zarobienia 10kk mety na expie o najniższym prawdopodobieństwie to mi się odechciewa ich wysyłać. I ja nie mówię żeby każda klasa miała takie same boosty ale w perspektywie starych Uni czym jest u Generała dok który jeszc…

  • Cytat od ---Webber---: „Falanga nie działa? W jakich sytuacjach? ” Naprawili brak floty na fali po niszczeniu ? To może jakaś wzmianka ? Brak bonusu do recków ? A pisze że jest f6bfa02968d34.png Klasa generała jest w tym momencie tak słaba że szkoda było to brać.

  • No to powoli, jak zwykle milczenie jest złotem bo wszyscy już prawie że się dostosowali do panujących warunków @Art byku mija za chwilę 2 miesiące jak to gówno zostało wprowadzone, falanga dalej nie chodzi, klasy dalej nie są jakoś szczególnie zoptymalizowane - Odkrywcy tłuką kapuchę aż miło, a tekst o wysyłaniu floty z planety na atak żeby dok oddał tyle ile powinien rozbawił mnie do łez. Błędy wręcz śmieszne, czy na serio wymagają tyle czasu ? Planowane są kolejne zmiany w klasach ? Chciałbym …

  • Lepsze to niż spotkanie z obcymi fajnie widzieć że czasem wysyłasz flotę na inszą pozycję niż 16

  • Siemandero ! Gość się nie zatrzymuje, robi swoje, ma to floł ! Pozdro wiadomo: lecą na sojusz i ziomeczków. Szczególne pozdro dla Odkrywców, Odkrywców z eko, odkrywców z eko i GSami i całą resztę tęczowej rodziny ! Jak-brzmi-Poka-sowe-SexMasterki-w-metalowej-wersji_article.jpg 3 X GO GO GO ! Dnia 01-02-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ …

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    Koloc Pionier: 200.001 Już

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Leonidas - - DiD U68

    Post

    Grubas: Krążownik: 2.785.499 Pionier: 134.020 Zanim wtopi całą flotę na ekspedycji

  • Gruby weź pilnuj kogo pushujesz, chyba że sobie hodujesz to zwracam honor Graty

  • Krisu prawie na 1000 nowych Graty wypasacze, jak na wieś to będzie

  • No no Zysk jak z moich 3 ST Panda byłby dumny Graty ! Przetapiaj i serwuj kolejne STeki w pizzerii

  • Ten paradoks że kiedy dostajesz gonga nagle zaczyna Ci się chcieć grać Graty.

  • wilcze stado w natarciu czekamy na całą watahę w akcji, w końcu siądzie

  • No siema ! Faktem jest że siada mi ostatnio dużo. I to tych RW co to raczej wejść nie powinny. Ale kto nie próbuje ten nie pije szampana obrońca chyba zapomniał o flocie bo go nie ma dłuższy czas. Miał być Andre bo nie miał paliwa na FSa Ale nie będę narzekał, przyjdzie czas na solówę 5 na 1 za szkołą Pozdrawiam wszystkich pusherów którzy robią floty dla ozdoby ! Poważni pusherzy wyciskają z tych flot co się da ! PJONA GRUBY ! 3 X GO GO GO ! Dnia 22-01-2020 następujące floty spotkały się w walce…

  • Już mamy wersję rc23 "Ogólne poprawki" ?

  • Ahh ta nasza piaskownica Ktoś tu się wiadomości za dużo naoglądał

  • Jakieś sprawozdanie z prowadzonych aktualnie prac nad poprawkami ? Co z falangą po niszczeniu moona ? Jaki oni pomysł na to mają ? Ludzie co grają flotą z tego żyją. Co z limitem na rynku ? Co ze spalaniem recyklerów dla Generała ? Wybór tej klasy to był strzał w kolano swoją drogą. Quo vadis OGame ? @Art byku wiadomo, najbliższe dni to kolejne pasmo świątecznej atmosfery, kolejne urlopy, dni wolne, wczasy, plaże ale jasna pała Nic ? Lepiej nic się nie odzywać, tematy umrą śmiercią naturalną ? J…