Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 303.

  • Cytat od Superman: „Ma przyjść fala upałów! ” Niech przychodzi, bo tak dziwnie jak mi zimno wieczorami

  • /me doPINGUje Khe khe @Dawid

  • Poooocaaaaałować go powinna!

  • A więc to jest ten syonnim Dnia Ojca, o którym wszyscy mówią w tajemnicy...

  • ostatnia litera

    Zaqes - - Spam

    Post

    antropomorfizm

  • kto zgadnie kto napisze nastepny :)

    Zaqes - - Spam

    Post

    A ja by jednak zobaczył naszego wilczka

  • ackra

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    To takie zasadnicze pytanie... Kiedy szykuje ci się jakaś ckara?

  • Lepiej nie, bo tymi tańcami deszcz jeszcze wywołają

  • Skojarzenia v. 0.3

    Zaqes - - Spam

    Post

    Mitologia

  • Ban zabawa na całego :D

    Zaqes - - Spam

    Post

    Ban dla @jufcia , bo zamiast sie opalic na bardzie pomarańczowo to ona zbladła

  • ostatnia litera

    Zaqes - - Spam

    Post

    Mnie zastanawia czemu tu się zrobiły skojarzenia @Bladeripper Returns @FINEZJA1 Apogeum

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „Cytat od Zaqes: „KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? ” Taa jasnee..przyznaj się, że wziąłeś mnie na przeczekanie Brutal! NIGDY! To wszystko wina wrednego Żabka Na bank to jego wina! Czy u Ciebie jest też gorąco i upały? Chciałbym Czy deszcz i 10 stopni to synonimy do twoich słów? Jezioro czy Morze? O jejku... Chyba żadno. Nie rwę się do pływania w naturalnych zbiornikach w…

  • kto zgadnie kto napisze nastepny :)

    Zaqes - - Spam

    Post

    Do towarzystwa i owszem. Ale ja nie pije Za to @Zla Kobieta wiem, że by się napiła

  • Cytat od Ingolf: „Kto idzie się ze mną opalać? :x ” Jak ty się przecie nie opalasz Cytat od Ingolf: „Cytat od ackra: „Jak najchętniej spędzasz wolny czas w takie upały? Unikam upałów, ale czasami nie mam wyjścia i słońce mnie dopadnie. Przyjdzie czas, aby się opalić. ” ”

  • To wy sie opalajcie i za mnie, bo u mnie nie ma warunków Mrumciu, opal się za mnie, a jak ci skóra będzie schodzić to sobie przeszczepię

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ackra: „Cytat od Zaqes: „Jak to jest plagiat przecie! redface.gif ” Chciałem żebyś też się mógł wypowiedzieć bo zostałeś pominięty Haha! No tak jakoś Komu dzisiaj dokuczałeś? Mojej poduszce. Tylko i wyłącznie Jaka jest aktualnie Twoja ulubiona zabawka? Hmmm... Ciężkie pytanie Czy myszka się liczy? Które z wymienionych owoców najbardziej lubisz agrest, porzeczki czy wiśnie? Jako że nie jadłem nigdy dwóch pierwszych to wybieram wiśnie. Poza tym lubię wiśnie! Co najbardziej w życiu Ci się …

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ackra: „Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! biggrin.png ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? Jak to jest plagiat przecie! No ale niech będzie... No więc... Chyba głównie ze względu na głupie żarty... Małpka ”

  • Migotka

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Migotka: „Cytat od Zaqes: „aszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? eevee!!!!! ” ” A czy tak wyglądasz gdy widzisz kogoś niegrzecznego komu należy się kara?133.14.png A tak, gdy jesteś w szoku?133.124.png A tak, gdy nie wiesz co zrobić? 133.132.png A tak, gdy jesteś szczęśliwa? 133.25.png A tak, gdy zła? 133.57.png A tak, gdy z kogoś sobie żartujesz? 133.86.png I tak, gdy jesteś zrel…

  • kto zgadnie kto napisze nastepny :)

    Zaqes - - Spam

    Post

    Ale jest lato. Pewnie się roztopiła Dlatego niech powieje chłodem. @Ruda

  • A ja nie wiem Ja ani nic nie słyszę, ani nic nie czuję jak śpię... Także jeśli ktoś by w ogóle chciał takiego Zaqesika to można śmiało porywać