Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 181-200 z 303.

  • No Neferet to ja nie jestem, ale postaram się jak mogę, żebyście i za mną zatęsknili Tak więc witam wszystkich! Ja będę waszym Opiekunem w tej edycji A wy moimi pierwszymi uczestnikami Seeka, nad którymi będę czuwał, więc liczę na owocną współpracę Podział powinien sie pojawić jutro późnym wieczorem Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek zapytania to śmiało piszcie na PW, a ja postaram sie pomóc na ile będę mógł. Do usłyszenia

  • Ja tylko uprzejmie przypomnę, że wzór zgłoszenia wygląda następująco: Cytat: „Iksowiec Igreki [Yki] GG - 1234567 143571 Flota: Lekkie Myśliwce: 123456 Ciężkie myśliwce: 1257 Krążowniki: 6666 Okręty Wojenne: 4591 Bombowce: 542 Niszczyciele: 6632 Gwiazdy Śmierci: 4 Pancerniki: 423 // jak widać bez żadnych kropek, przecinków, myślników” W waszych zgłoszeniach brakuje głównie podliczenia wszystkich zgłaszanych statków oraz pojawiające się kropki przy wypisywaniu ilości poszczególnych statków Tak wię…

  • Stwórzmy razem niesamowitą historię!

    Zaqes - - Spam

    Post

    W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad …

  • Stwórzmy razem niesamowitą historię!

    Zaqes - - Spam

    Post

    W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad …

  • Cześć D(ł)awid! Kilka pytań przed snem Lubisz uczucie zadławienia się? Często ci się zdarza zadławić? Czym częściej? Jedzeniem czy piciem? A może czymś konkretnym? Co wtedy robisz, żeby się odetkać? Chyba tyle /me wykonuje rękoczyn na @Dawid

  • Ruda

    Zaqes - - Członkowie Teamu

    Post

    To ja mam jedno pytanie, na które wpadłem wracając z pracy i które zadam zanim pójdę spać Wolisz jak jest czysto i schludnie czy jestes raczej bRudeł?

  • Zawsze cos do przodu I przynajmniej nie Sondami Lataj, lataj i sie nie łam A teraz przetapiaj na LaM-y Lamo SzO obrońcy To tylko drasniecie

  • No, no... Niewielki zysk, ale wypchane DT-ki to zawsze dobry łup Pewnie juz dawno przetrawione, wiec mam nadzieje, ze na cos dobrego Lataj więcej, pokaz swoje Maszkowe oblicze! Obroncy SzO oczywiscie! Odrobi sie!

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Zaqes - - Spam

    Post

    A dziś zachorowałem na stare brzmienia (Ukryta treść) A potem poszło już lawinowo (Ukryta treść) Oraz coś czego na pewno żadno z was nie zna youtube.com/watch?v=bE_AuF1xcjI

  • Jaaaa, dostałem dedki Na dobry restart po śnie letnim będzie w sam raz Upolujesz kilka takich i się dorobisz Lataj, lataj i przetapiaj A obrońcy SzO

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Zaqes - - Spam

    Post

    Puszczają mi to w robocie ze 2 razy podczas zmiany i strasznie za mną chodziło... youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00&feature=youtu.be

  • Cytat od Superman: „Cytat od Zaqes: „I to samo... Jeśli lubisz robić zdjęcia to gdzie są twoje własne? Może się pochwalisz? Pełno ich wszędzie, musze w końcu pokasować je Gdzie? Nie widzę. Wskaż mi drogę! (psssst! Dalej nie dałeś mi swojego Instagrama!) Jakieś inne zainteresowania? Oj dużo ich będzie uwielbiam chodzić po górach Twoje ulubione miejsce? Ulubiony szczyt? Nie za długo jesteś już w Teamie? Chyba pora na emeryturę Aaaa kto będzie potem rekrutować nowe moderatorki? Mogę wziąć na siebie…

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „hej @Zaqes Hej kruszka Ulubione zwierzątko? No oczywiście, że mój pies I każden przyjazny daleki krewny wilka Czy miałeś w dzieciństwie ulubioną zabawkę? Co to była za zabawka? Och, zamierzchłe dzieje... Aż się skupię i wyobrażę sobie mój pokój... /me wytęża swój umysł Ulubioną moja zabawką, a zarazem kolekcją, były zdecydowanie Tazosy Pokemon i Yu-Gi-Oh z którymi zostałem brutalnie rozdzielony w wieku 14 lub 15 lat Gdybyś miał wymienić swoje największe wady charakteru to co…

  • No ja chyba nigdy nie wyjdę z podziwu do twoich umiejętności latania... Na prawdę... chapeau bas Oczywiście życzę udanego przetopu, bo cóż innego mogę rzec... No i gonienia po TOP1! A obrońcy odbudowy! To tylko zadraśnięcie!

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Zla Kobieta: „Cytat od Zaqes: „Cytat od Zla Kobieta: „/me może streścić lekturę CT Pluszaczkowi Chcesz mi powiedzieć, że pamiętasz wszystkie Prezentacje wszystkich członków Teamu? ” ” Noo można tak powiedziedzieć nawet z przybliżonymi datami mogę Ci to opowiedzieć Łaaaaaaaaa, szał ciał Co by nie powiedzieć czego tak na prawdę HaHa pająki pewnie mają niezły ubraw z Ciebie Ubaw ze mnie to miała osoba, która mi towarzyszyła Przeszło jej jak zobaczyła dlaczego Boisz się biedronek ? (są wstr…

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Zla Kobieta: „Hej zielony pluszaczq, tu mnie jeszcze nie było No ja nie wiem ile można czekać... Cytat od Zaqes: „Cytat od wakat: „Tu tylko jedna strona, lektury zatem znacznie mniej i czas to zacząć powoli zmieniać /me płacze jak widzi niektóre CT ” ” /me może streścić lekturę CT Pluszaczkowi Chcesz mi powiedzieć, że pamiętasz wszystkie Prezentacje wszystkich członków Teamu? Jak lubisz szpiegować, to moze warto zostać detektywem ? A wiesz, że kiedyś się nad tym zastanawiałem? :> Jakie …

  • Pluszaczek Zaqes :)

    Zaqes - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od wakat: „Tu tylko jedna strona, lektury zatem znacznie mniej i czas to zacząć powoli zmieniać /me płacze jak widzi niektóre CT Cytat od Zaqes: „[...] Lubię [...] szpiegować ” Kogo zatem szpiegujesz? Wszystko co się rusza i wszystkich Gdy tylko widzę, że jest jakaś tajemnica do odkrycia albo coś do rozgryzienia to nie odpuszczę sobie dopóki przynajmniej nie spróbuję Zawód już jakowyś wyuczony masz czyliż może się jeszcze uczysz? Ogólnie teoretycznie zawód mam, bo tytuł Technika Ekonomisty…

  • smoki

    Zaqes - - Członkowie Teamu

    Post

    /me wchodzi do największej i najciemniejszej smoczej jaskini w Smokogrodzie Przyznam się bez bicia, że nie czytałem(może kiedyś nadrobię! ) i jestem gotowy na pożarcie W sumie to nie jesteś aż tak długo w Team, a jesteś na stanowisku GA. Swoją drogą gratulacje, ale jak to się stało? Czym sobie zasłużyłaś? Czemu Team pomarańczy, a nie zielonek? Jeszcze nie jest za późno! Bądź jak @kruszynka! Jakiś ulubiony sport do uprawiania lub też oglądania? Jesteś raczej aktywna osobą czy lubisz poleniuchować…

  • Hej ho! W końcu zaglądam i tutaj! Ale 1200 postów do czytania to stanowczo za dużo Więc bierzemy łopatę do śniegu i odśnieżamy! A więc... Czemu akta? Co to za jakieś oznaczenia w temacie? Czy ta nazwa tematu, jak i styl pisma mają coś wspólnego z twoim zawodem(bo już wiem, co studiowałeś)? Czy to kwestia osobowości i zainteresowań? Można wiedzieć co robisz na co dzień? I najlepiej od razu gdzie mieszkasz - adres, kod pocztowy oraz imię i nazwisko Oczywiście żarcik Czemu akurat archiwistyka? Lubi…

  • Zaprawdę powiadam ci... Nie przeczytam tego Nie ma szans! Więc jak się powtórzę z czymś to... Nie bij Czemu Fotkowy Maniak? Jeśli to oznacza zamiłowanie do robienia zdjęć to co fotografujesz? I to samo... Jeśli lubisz robić zdjęcia to gdzie są twoje własne? Może się pochwalisz? Jakieś inne zainteresowania? Nie za długo jesteś już w Teamie? Chyba pora na emeryturę W jakim wieku zacząłeś chliptać kawkę? I... Nie mam więcej pomysłów Więc miłego!