Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 341-360 z 439.

  • Ostatnia akcja tylko podsumowała cały mecz i pokazała jak bardzo jesteśmy w pupie Nawet ten remis jest niezasłużony. Tak tak liczy się wynik i sru tu tu PS. Ja miałem wrażenie, że stadion pusty. Czasem tylko jakieś gwizdy. Zapowiada się piękne EURO.

  • Nowe Filmy

    Muad'Dib - - Muzyka i Film

    Post

    Ja mam dwa odczucia z tego filmu: nuda i poirytowanie. Nudziły mnie sceny ze świata gier komputerowych, do tego zbytnio koloryzowane i przesadzone. Irytował mnie ten rozpieszczony dzieciak, to że sam pracuje na to jak jest, na swój wizerunek. Zakończenie może chwytające ludzi, ale dla mnie totalnie niezrozumiałe. Ale nie będę o tym rozprawiał. Ogólnie macie racje. Film jest dobrze poskładany, aktorsko ok, no i dosyć nowy pomysł jak na nasze kino zdominowane prze komedie romantyczne itp. Dlatego …

  • Rób sobie co chcesz Ciap. Możesz sobie posty nabijać i teraz dyskutować. Napisz jeszcze do Wakata, żeby mi zabrał wszystkie tematy, bo prowadzę je sobie według własnego "widzimisie". PS. Zachowujesz się "dziwnie". PS. Na u65 wielokrotnie tak wpisywałem badania (tak sprawa dotyczy tylko badań), które były w trakcie budowy (np. 5 dni od zakończenia). Także wiesz najlepiej niech mi jeszcze zbanują konto na forum za herezje i machlojki.

  • Arsenal Londyn

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    No gdzieś widziałem tą ławkę rezerwowych hehe chyba 4 zawodników w sumie miało 5 występów w lidze Arsenal się pozbiera, ale jeszcze przez kilka (naście) meczów może mieć ciężko...

  • Nowe Filmy

    Muad'Dib - - Muzyka i Film

    Post

    @Anubis to miejsce do własnych przemyśleń na temat filmów, a nie na wklejanie gotowych opisów z np. filmweb I właśnie o to chodzi, że miałeś nam napisać dlaczego Geneza... jest nie warta obejrzenia. Na Szefowie wrogowie mam też chęć, właśnie ze względu na ciekawą obsadę

  • Hej A wyliczyłeś może, kiedy mi się zwróci czas poświęcony na te cyferki? Ciap! W ta ranga jakaś bzydka, lepsza była z wiki

  • Nowe Filmy

    Muad'Dib - - Muzyka i Film

    Post

    Po wpisach Horizona i **PIMP** skusiłem się na film "Geneza planety małp". Gdy usłyszałem, że taki film wchodzi do kin myślałem że to zwykły Hollywoodzki chłam dla mas szukających rozrywki. Obejrzałem i... kurde to był rewelacyjny film, trzymał w napięciu od pierwszych do ostatnich minut. I coś ze sobą niósł dla widza. Zgodzę się w pełni z komentarzem Horizona. Naprawdę rzadko trafia mi się na taki film, który mnie tak zaskakuje.

  • Manchester United

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    Nerwowy jesteś dragonartur, no stres, lepiej w ogóle nie pisać, niż czepiać się o szczegóły nie związane z tym tematem. Co do ManUTD to trzeba ochłonąć, mecze z Arsenalem i Tottenhamem to mecze z cieniami drużyn. To dopiero 3 kolejka. Trzeba poczekać na rywala na wysokim poziomie. Wtedy dopiero zobaczymy na co stać MU w tym sezonie.

  • Manchester United

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Jak sądzicie, która bramka najładniejsza? Osobiście skłaniam się ku pierwszej bramce Younga.” Dla mnie to za ciężki wybór Obie Young'a myły super, obie Rooneya super, no i Nani hehe. Morda się cieszy.

  • Manchester United

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    Pięknie Z przyjemnością oglądało się festiwal bramek Wynik mówi wszystko, nie trzeba się zagłębiać w ocenę piłkarzy. Mocny Manchester, słabiutki Arsenal.

  • Arsenal Londyn

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    Czy Wenger po tym sezonie straci posadę? Zobaczymy co pokażą następne mecze, ale kto wie czy to nie przełomowy sezon.

  • Real Madryt

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    "Dla ludzi z poczuciem humoru." video.eurosport.pl/pilka-nozna…witnie-w-realu_vid193262/

  • Liga typerów - dyskusje

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    No tak. Jedni zdążą, drudzy nie, bo będą przekonani, że już obstawili i w ten dział nie zaglądają. Dlatego to problematyczna sprawa

  • To się jeszcze pochwal kiedy wrzucisz 21 i ile będzie się robić

  • Był jakiś bug, który pozamykał wszystkie tematy bez odpowiedzi od dwóch tygodni. Nie tylko tamten temat ucierpiał. Sorki Ciap za offtop

  • Manchester United

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „wszyscy wczoraj” Hi Hi dwa dni to pisałeś Z całością się zgodzę. Całość mnie cieszy Mecz bardzo fajnie się oglądało.

  • Liga typerów - dyskusje

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    hehe ciekawe Red, może się uda. Bywały takie kolejki, że bylo pełno remisów. Ja też muszę się odbić od dna...

  • Liga typerów - dyskusje

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    Ostatnie niedobitki Niedługo będzie zmiana nazwy forum. Będzie Forum Ligi Typerów Ed. albo Forum malkontentów piłki nożnej

  • Liga typerów - dyskusje

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    r0MaN nie Ale to nie zmienia faktu, że jest nas tam 3 już

  • Liga typerów - dyskusje

    Muad'Dib - - Piłka Nożna

    Post

    tak w ogóle to pierwsze 3 kolejki wygrywali gracze uni65 Tak trzymać