Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Cytat od Stary Alkoholik: „Przemku o czym ty do mnie? Coś się stało? Głosować jeszcze można, a to chyba ja mam teraz kaca.. ” no to @ciap zrobiła mnie w bambuko ale i tak wygrasz Zdrówka. Co to zagrychy nie było ^^? Czy zagryzales cielecino (krówko)?

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od bartek89: „Jako osoba, która wybrała to UNI tylko i wyłącznie z racji normalnych ustawień czuje się teraz oszukana. ” życie Jak widać po nie który postach marud bo speed zwiększa to dla nie których matematyka to szkoła wyzsza @ciap pisałem już ze speedy wyszły lata świetlne po zwykłych ale ludzie nie czytają ok jestem noobem ale te same osoby piszą tu ze grają po 10-12 lat gdzie ? Na orlikach czy w sapera ze nie wiedza kiedy powstało uni np 5.8,29 a kiedy 50... także niema co dyskutować…

  • Edit skoro walka jeszcze trwa Żeby nie było pozostałym uczestnikom konkurentom gratuleje wyników. Dziękuję również wszystkim którzy oddali na mnie głos tym których znam i któych nie znam . Jestem mega zaskoczony ilością głosów liczyłem na max 5-10

  • Cytat od FILU: „baz piramidy panowie bo nam się zaraz zwali na głowę modek @Neferet lub @Superman że budujemy piramidę bez zezwoleń prawnych Janek nie załamuj nas bo moją to na taczkach musiałem wieźć na pocztę ” ale musiałbyś mi wytłumaczyć co to piramida bo nie wiem? pfff a myślisz czemu poczta polska jeszcze nie upadła? ja od 10 lat systematycznie śle , bo przyszedł do mnie kiedyś Lech i rzekł Przemek ty to byś w konkursie na mistera ogame wystartował tak za 10lat , no i dał mi namiary na @ci…

  • X czy Y

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    Cytat od Toadie: „Tylko Real Kraków czy Warszawa? ” 1 linijka bez komentarza...;p Warszawa jak miasto tak i klub team speak czy skype ?

  • Cytat od FILU: „Cytat od Stary Alkoholik: „Cytat od FILU: „Cytat od ciap: „Co to za dział? Mam napisać Ci posta? Nie podlizuj się! Pewnie to dlatego że misterem chcesz zostać! Ja to wiem! Nie gratuluję lizaczku! X: ” do tej pory nie wiem gdzie koperty podsyłać ” @ciap nic bez przyczyny się nie dzieje, każdy ma jakiś sposób i każdy chce być ten namber łan @FILU ja lubię koperty! No i oczywiście graty ” Liciu aby twoja koperta nie była cięższa ” Ale moja na pewno już tak xD haha, jajcarze z was ! …

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od darq new: „ Poczytaj dokładnie co pisałem, a jak nie rozumiesz to jeszcze raz , uważam że np x5 spowoduje jeszcze większe wyludnienie uni w szybkim tempie, szczególnie wśród odległych graczy, jak wyjdzie że na tym stracili i czołówka jeszcze szybciej im odchodzi,( Czy analizował to ktoś ?? Tak dokładnie) a co do hipokryzji polecam pierwszy Pana post "będzie więcej farmienia" .... kto tu jest hipokrytą ?? p.s Miała być podana lista kont aktywnych bez przyrostu , jakoś nie ma do teraz... …

  • Brawo!!, ubiłeś maszkare , ty chesz eko x5 a trampkow ci brakuje ? tak tak wiem źle wysłałeś, pal licho ważne ze dofarmiłeś ;p, zysk jest elegancki więc na trampki ci starczy obroncy szo. byc moze pojdzie 5x szybciej . oczywiście dziękuje za pozdrowienia

  • Cytat od Derlej: „Strasznie .... atmosfera z tym głosowaniem na mistera hehe ” no masz trochę racji , troche bo jakby faceci nie głosowali to nikt by nie wyszedł z 5-10 głosów wtedy wynik decydował by się 1 złotym głosem

  • A już myślałem że się czymś od yes man'a zarazilas ze tak mało cie widac, mam nadzieje ze to ST pomogło przełamać te zimowe lody i teraz popłynie z nurtem! Powodzenia . Obrońcy szo. Cytat od JTR: „Kopalnie muszą poczekać do czasu aż się wyjaśni co będzie z tym eko, jak zostanie po staremu to szkoda surowców . ” Haha u ciebie zapewne tak ale nie u wszystkich. Swoja droga mądra decyzja.

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od Haku: „Cytat od Zawisz: „Możecie mnie nazwać betonem, ale dla mnie sprawa jest prosta - nie zmienia się zasad gry w jej trakcie. Nie po to decydowałem się na grę na uni x1 i trzymałem się tego wyboru, żeby teraz zostało to zmienione. Jeśli prędkość wydobycia ulegnie zmianie będzie to dla mnie ostateczny powód, żeby usunąć konto po 12 latach nieprzerwanej gry (14 dni urlopu przez 12 lat :P). ” w 100% się zgadzam, nie po to zaczynaliśmy grę bez komandora, bez mechanika, geologa i innych k…

  • Cytat od Bresia (L): „akuku:))co tam? ” to pytanie do misterów? ? Cześć, afera lajkowa czytaj temat Cytat od Stary Alkoholik: „Afera aferą ale ja jestem nieWINNY ” to się okaże

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od dawca punktów: „Nie chce mi się czytać co pisali poprzednicy - i może w sumie to niegrzeczne, ale pozwolę sobie bez spoglądania na opinie innych napisać co ja myślę. Jak ktoś chciał eko x1 i flotę x1 to szedł na uni z takimi parametrami - jak komuś to nie pasuje to niech kasuje lub urlopuje tu konto i ..... na uni z innymi parametrami. Amen. ” a jak ktoś jak Ciap czy ja zaczynał grę 10-12 lat temu to teraz ma zostawić konta i iść na speeda? Zaczynać od nowa ? Normalny jesteś? Jak zaczyn…

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    ^Turysta^ - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=4wt824D1Bq…rzpeqM9Cd-ckMj09g&index=2 youtu.be/LHvYrn3FAgIyoutu.be/-uvZsQXQWQ0

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od Vysogota: „Dodatkowe surowce, dodatkowe zwózki, u niektórych wymuszenie większej aktywności lub urlopu. Nie rozumiem po co podnosić to wydobycie? Myślą, że jak dadzą nam mocniejsze eko to uda się im wpakować nas do jednego wora z speeduniami i wszystko będzie cacy? Bo nasze konta budowały się po kilkanaście lat a inni robili je w rok? Jeśli chcą mnie połączyć z speed x2 to niech moje pkty eko i floty też zostaną podniesione x2. Mi jest dobrze tak jak jest. Z moją aktywnością powinnienem…

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od pit: „Można tez zrobić rak by wilk był syty i owca cała. Kto chce zwiekszenia eco ×5 niech zostanie na uni 68 a komu sie to nie podoba przechodzi na uni nekkar. Podobna ankieta powinna być na uni nekar kto chce x1 zostaje a kto chce x5 idzie na uni 68. Daje to mozliwosc wyboru i chyba zadowolenie wszyztkich zainteresowanych stron. ” dobre rozwiązanie ale jak ju @Art wspomniał w najbliższym czasie nie będzie łączenia uni, a te przenosiny to niestety to samo

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    no to lepiej już zamknąć nić dać pograć chętnym? świetne myślenie jesteś jakimś samobójca ,masochistą? bo nie rozumiem twego myślenia, miałeś wpływ na wcześniejsze łączenie uniwersów? tak nie będziesz miał później to jest nieuniknione, z taką różnicą że teraz "możesz" wybrać sobie dogodny dla "ciebie " prędkość , a jak już się pogodziłeś z faktem zakończenia gry i chcesz ją zakończyć w niedługiej przyszłości to nie decyduj za innych i daj im samym zadecydować szkoda że @FILU ma tak mało pushówek…

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    kiedys ludzie stali w kolejce dniami nie wazne co dawali i tak byli zadowoleni a teraz za dobrze chyba jest Cytat od ciap: „Jak się pushuja dlaczego nie zrobicie porządku. Mogę Wam wygenerować przyrosty dobowe, widziałam tam parę kont które ciągle grają a nic nie punktują. ” Ja sie szykuje , niedlugo sie zabiorę za 1 , bo poprzedni juz przepadl ;/ dzieki tobie i twoim wyliczeniom widać jak na tacy

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od darq new: „Cytat od Kromak: „a ja sie boje wlasnie, ze teraz te wszystkie pusch konta beda wiecej dostarczac surowcow tym mniej uczciwym. zrobilem w tym roku 30 mln pkt grajac czysto bo mam chyba z 50 st na koncie w tym roku i co? bede zarabial 5x wiecej? w przyszlym zrobie 150 mln pkt? nie sadze. nie podoba mi sie ten pomysl, a to tylko krok do przyspieszenia flot... wole w spokoju posiedziec w toalecie, dlatego ja dziekuje speedom ” to jest najgłówniejszy argument na nie , zgadzam się…

  • Zwiększenie ekonomi

    ^Turysta^ - - DiD U68

    Post

    Cytat od Kromak: „a ja sie boje wlasnie, ze teraz te wszystkie pusch konta beda wiecej dostarczac surowcow tym mniej uczciwym. zrobilem w tym roku 30 mln pkt grajac czysto bo mam chyba z 50 st na koncie w tym roku i co? bede zarabial 5x wiecej? w przyszlym zrobie 150 mln pkt? nie sadze. nie podoba mi sie ten pomysl, a to tylko krok do przyspieszenia flot... wole w spokoju posiedziec w toalecie, dlatego ja dziekuje speedom ” jak grasz czysto czego się boisz? x5 eko to nie x5 zysk u flociarza z ST…