Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 221.

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    @numiś Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) hypek, czemu wogóle zamknąłeś ten temat? ;(” Nikt nie pisal to zamknalem Po co ma swiecic otwartoscia?” A ja to się nie licze? >_>” liczysz sie... Cytat: „Cytat: „Cytat: „Kto to jest Nieustraszona? Ładna jest? ;]” Pytnie retoryczne?” Nie, interesuje mnie twoja subjektywna ocena. ;>” To po co mnie pytasz? Cytat: „Hypuś, czemu mnie ignorujesz? ” Nie ignoruję Cię, misiek :d @Angela: Cytat: „Czy miewasz koszmary ?…

  • RE: HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „numique napisał(a) hypek, czemu wogóle zamknąłeś ten temat? ;(” Nikt nie pisal to zamknalem Po co ma swiecic otwartoscia? Cytat: „Kto to jest Nieustraszona? Ładna jest? ;]” Pytnie retoryczne? Cytat: „Jak długo będziesz biegał z moim avkiem?” NIe podobasz sie sobie?

  • tortoise - filozoficzny żółw

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Jak po zlocie? Tak sobie mnie wyobrażałeś? Co z kolejnym zlotem? może w końcu pojawisz sie w poznaniu? Jak Ci sie podoba Twój nowy :d

  • Jak po zlocie? Tak sobie mnie wyobrażałaś? Przyjedziesz na kolejny? Uwazasz, ze dobrze sie zachowywalem? :d Nie zbroilem nic? Jak Ci sie tulilo do sciany?

  • Niuz - wredna faremka [;

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „tortoise napisał(a) jak tam po zlocie? co możesz o mnie powiedzieć? tak sobie mnie wyobrażałeś?” No właśnie :d Te same pytania ode mnie. Cytat: „nie na każdym zlocie się tak zachowuje wiesz?” Niuz, nie wierz mu A dodatkowo: 1. Jak tam na koncercie? 2. Dlaczego chodza słuchy, że palisz fajki? oO 3. Czapusia sie wyprostowała?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „NieustraszonA napisał(a) a wiesz ze juz cie nie lofam tak jak zanim mnie nie pozegnales na zlocie ? :/” przepraszam (ale sama mi uciekłaś!) Cytat: „a teraz test na inteligencje...kto byl w najwiekszym stanie "euforii" w miniona sobote ? ^^” Hmmm, chyba nie dostane zbyt wielu punktów w tym teście. Obstawiam: Procuś? :x Cytat: „dlaczemu numique tak duzo tu pisze ;p i czemu nie zapoznales go jesczez ze mna ;p” Bo jest kochany Czemu nie zapoznalem? Hm... bo nie pojechalas do niemiec z nami! …

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Angela napisał(a) Czesc Kochanie - Jak wrazenia po sobocie ?” Faaajnie bylo Cytat: „- wierzyles, ze przyniose tekst ?:D” Wierzylem, ale zapomnialem. Pozytywnie sie zdziwilem jak mi go pokazalas Cytat: „- mam nadzieje, ze go nie zgubisz :D” Pewnie! Mam to na biurku ;d Cytat: „- co Ci najbardziej utkwiło w pamięci ?” Sous le vent Cytat: „:*:*:* będę tęsknić” tez;p

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „procesor87 napisał(a) Dlaczego masz taką słabą głowę i po drugim piwie masz już dym? :E” A to pewnie wszystko dlatego, że nie jadłem W ogóle to ja nie czułem się pijany, wypiłem 2 piwa w końcu tylko Cytat: „Mama nie uczyła, że jak się odchodzi, to trzeba się pożegnać? :>” No wlasnie nie wiem gdzie Ty uciekłeś... pozegnalem sie z wiekszoscia, ale Ty gdzieś zniknąłeś i nie miałem okazji ;p Cytat: „Czy informatycy z PP to ciepłe chłopaki?? ]:-D” Hmm... no ja bym powiedział że ogólnie chłopa…

  • marcik - szefowa szefow;)

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    pewnie, że jest, ne zapominaj o Alru Btw, marcik, szczepisz się na grypę? Ćwiczysz regularnie? Jesz Aktimela? Co tak naprawdę myślisz o numique? Nie jest zbyt nachalny?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ciap napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) nie starczy <_<” starczy i się nie kłóć ze mną wiem lepiej !” masz chrapke na numisia? Cytat: „numi napisał On klamie. >_>” no mam nadzieje

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ziefik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Skoro nie podkochujesz się w NIEJ, to w kim? <:” Zgadnij... :D” We mnie, to chyba oczywiste? :D” kolejny dowód, numi ;/ Cytat: „Wystarczy jak Ty jego będziesz kochać ” nie starczy <_<

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    on mnie nawet nie kocha

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Cytat: „ciap napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Ooooooo, dziewczyna numisia ^^” Zawsze będę ta druga... Zawsze będziesz tym lepszym ;(” A on w ogole podkochuje się jeszcze w innej dziewczynie. I ona jest przed nami wszystkimi ;(” Wcale nieprawda. Oo Pomyliles mnie z toba. :>” Skoro nie podkochujesz się w NIEJ, to w kim?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ciap napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) Ooooooo, dziewczyna numisia ^^” Zawsze będę ta druga... Zawsze będziesz tym lepszym ;(” A on w ogole podkochuje się jeszcze w innej dziewczynie. I ona jest przed nami wszystkimi Cytat: „Hypnos gdzie ty te posty nabijasz?” W dziale dla teamu Cytat: „Lubisz spamowac ?” Zalezy Raczej lubię, ale coś bardziej sensownego niż "liczymy do tysioncpińcsetstodziewińćset" Cytat: „gdzie najczesciej spamujesz??” W spamie xD

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) No ogólnie no Fantazja dobra rzecz. Ale jak sposób w jaki na mnie patrzyłeś.... byliśmy sami. Och! Tesknie ;(” Tyo, ja wiem jak zawrocic mezczyznie w glowie. :]” No... ;/ Cytat: „ciap napisała ale się kochacie urocze powodzenia w tej miłości” Ooooooo, dziewczyna numisia Cytat: „hypek nie szkoda Ci tych wszystkich fanek?” Pewnie, ze nie! Witam kolejna osóbkę

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) W ogóle mnie podniecasz. Jesteś przystojny, mówisz z niemieckim akcentem... Hm, masz fajne kosci policzkowe. A poza tym podobała mi się randka nad rzeką. Byłeś cudny!” Troche wiecej szczegolow prosze, bo to co napisales pozostawia sporo pola dla fantazji. ^^” No ogólnie no Fantazja dobra rzecz. Ale jak sposób w jaki na mnie patrzyłeś.... byliśmy sami. Och! Tesknie

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisał(a) @numileinchen ;d Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisała Cytat: „/me hypnosi hypnosa.” Tylko w słowach? ;/” Ty tylko myslisz o mnie w sposob cielesny! ;(” Oj, nie placz juz, (>^.^)> numique I wcale nie mówisz az tak bardzo w gedeutscht Polnisch Czasami... ;)” Przyznaj sie: zagraniczny akcent cie podnieca. :O” W ogóle mnie podniecasz. Jesteś przystojny, mówisz z niemieckim akcentem... Hm, masz fajne kosci policzkowe. A poza tym podob…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Aurum napisał(a) buzi ? ;p” zapraszam ;x Cytat: „masz zwierzatko?^^ co sadzisz o rasizmie? jestes rasista?” 1. Moj brat ma psa. Ja go nie uznaje 2. Rasizm powinno się tępić. Każdy rasista powinien być zabity w powolny i bolesny sposób. W średniowieczu mieli dobre sposoby 3. Nie oO

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    @numileinchen ;d Cytat: „numique napisał(a) Cytat: „HypnOS napisała Cytat: „/me hypnosi hypnosa.” Tylko w słowach? ;/” Ty tylko myslisz o mnie w sposob cielesny! ;(” Oj, nie placz juz, (>^.^)> numique I wcale nie mówisz az tak bardzo w gedeutscht Polnisch Czasami... @czacza Cytat: „zemu masz assasyna w sygnie i avk'u ; >?” Poniewaz tak mi zrobił Zeruel ;d Po mniej więcej roku od zrobienia mi tego avka i sygny dowiedziałem się, że to z Assasin's Creed @Pawelek Cytat: „długo się uczyłeś na testy n…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „.:Pawelq:. napisał(a) czy nie myslałes nad przejsciem na funkcje FA ;p ?” nie Cytat: „on nie myśli (będzie kara? )” czasem mysle... -.- Cytat: „/me hypnosi hypnosa.” Tylko w słowach? ;/ Cytat: „umrzyj we śnie HypnOS :P” chcialbys ;d Cytat: „jak ci się podobał głos błądzącego z przerażenia Hołowczyca?” szczerze? jakis taki obojetny Cytat: „czemu uważasz, że on nie żyje Podstępny” Bo go umarłem Cytat: „a jak myślisz numique piszę z niemieckim akcentem czy nie?” No pewniö ze tak myslö... Au…