Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 221.

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kwachu: „/me bry Nauczysz mnie czegoś? Whisky czy wódka? Piwo czy wino? Ulubiona piosenka? Ulubiony film? Ulubiony cytat? Ulubiony wiersz? Jabłko czy gruszka? Marchewka czy pietruszka?” Dobrze, że mam powiadomienie mailowe. Inaczej bym tu nie trafił jeszcze przez kilka lat 1. elo 2. no nie wiem 3. wódka 4. piwo 5. Nie mam stałej. Dzisiaj: la la la la la la la la la la la la by shakira 6. Nie lubię filmów. Może być LotR albo Harry Potter. 7. Brak. 8. Nie lubię poezji 9. Jakbłko 10. March…

  • SpamServ nie zna czasu (w pewnym sensie). SpamServ nie rozróżnia kanałów (w pewnym sensie). W związku z tym, jeśli napisałeś wiadomość o treści "czesc" kiedyś, na dowolnym kanale na którym siedzi SpamServ, a później powtórzyłeś (dowolnie później) to dwukrotnie, SpamServ uznał to, za flood. Co zrobić, żeby tego uniknąć - cóż, po prostu pisać coś więcej na kanale, niż tylko "czesc". Gdybyś napisał "czesc", później "czesc", a za trzecim razem "taczka", to móglbyś kolejne 3 razy napisać "czesc" (spa…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Akodo: „Cytat od HypnOS: „Cytat od Elmo[Wiewiorak]: „kiedy dostane plusa na kanale? hm?” Attention: The last reply to this post was 643 days ago. The thread may already be out of date. Please consider creating a new thread. To jeszcze aktualne? ^^” Nie drażnij chłopaka, tylko już mu daj tego plusa Okrutnik z Ciebie... Pozdrawiam Akodo” Ogórek Nie mogę tak szafować plusami, bo mi się mana skończy!

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Elmo[Wiewiorak]: „kiedy dostane plusa na kanale? hm?” Attention: The last reply to this post was 643 days ago. The thread may already be out of date. Please consider creating a new thread. To jeszcze aktualne?

  • Drugie zadanie konkursowe: W bardzo odległej galaktyce. Milion lat świetlnych od Ziemi. Pokryte błyszczącym metalem, potężne statki, wdzięcznie unoszą się po orbicie, a wraz z nimi pędzi zapach palonego deuteru. Wśród metalu wszelkiej maści i połysku jest jeden, wyróżniający się - dostojny statek flagowy dowódcy. Zacnie prowadzi całą flotę ku przestworzom. Kilka godzin po pokonaniu drogi mlecznej oplatającej Gwiazdozbiór Cefeusza... W stronę batalionu zmierzają zwinne statki, przemykając przez p…

  • Zaleca się stosowanie UTF-8. Aczkolwiek część użytkowników używa cp-1250 a inna część iso8859-2. denior: zamykam

  • Universum Pegasus (12.07)

    HypnOS - - Nowe Uniwersa

    Post

    Zapraszamy do rozmów na #ogame.pl-pegasus Wystarczy połączyć się do sieci irc.onlinegamesnet.net i wpisać komendę /join #ogame.pl-pegasus lub kliknąć w poniższy link: onlinegamesnet.net/javaChat.ph…hat&join=ogame.pl-pegasus

  • Universum Orion (14.05.2012)

    HypnOS - - Nowe Uniwersa

    Post

    Zapraszamy do rozmów na #ogame.pl-orion Wystarczy połączyć się do sieci irc.onlinegamesnet.net i wpisać komendę /join #ogame.pl-orion lub kliknąć w poniższy link: onlinegamesnet.net/javaChat.ph…=chat&join=ogame.pl-orion

  • Uni Bermuda

    HypnOS - - Nowe Uniwersa

    Post

    W celu ułatwienia kontaktu z polskimi graczami tego Uniwersum utworzony został kanał #ogame.pl-event Wszystkich zainteresowanych zapraszamy

  • Universum Nekkar (22.02.2012)

    HypnOS - - Nowe Uniwersa

    Post

    Chciałbym przypomnieć, że działa kanał IRC Universum Nekkar - #ogame.pl-Nekkar. Można na nim spotkać zarówno graczy tego Universum jak i członków teamu OGame.pl (w tym GO tego uni). Jak się tam dostać? Połącz się z naszą siecią i wejdź na kanał #ogame.pl-Nekkar lub kliknij >>>TUTAJ<<< i wybierz odpowiedni kanał z listy. Zapraszamy serdecznie

  • Witajcie! Na potrzeby Mistrzostw założony został kanał: #ogame.pl-event Zapraszamy, Team OGame.pl

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od DjHydrant: „Ulubiona przystawka” A nie wiem jakie są. Mogą być lody? ;d Cytat: „Ulubione danie główne” dewolaje Cytat: „Ulubiony deser” monte Cytat: „Chciałbyś mieć gosposię porządkującą Twoje włości tylko w fartuszku?” gosposia! xD

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Katyy: „heej ;*” Czeeeeeeść ;* Cytat: „oto jestem! ” Miło mi to zauważyć ;d Cytat: „jak byś miał do wyboru Katyy lub Katyy, to co byś wybrał? ” Myślę, że wybrałbym Katyy. Bardzo podoba mi się zarówno ten nick, jak i osoba, która się pod nim skrywa. Zarówno pod względem charakteru jak i "jaj", które posiada Cytat: „Wiesz już jak się skończyły losy Sonei? ” No nie gadaj, że umarła.... Obecnie jestem pod koniec książki. Znalazła Lidie i Nadię. Myślę, że powinna stracić Nadię i przejąć jej …

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od DjHydrant: „kiedy bałeś się w swoim życiu najbardziej?” nie umiem stopniować; z czasem wspomnienia bledną i dlatego nie mogę obiektywnie ocenić kiedy było najgorzej Cytat: „Cześć teściu ! :D” Kurde, nigdy nie byłem dobry z tych tytułów... ;d Cześć zięciu! Cytat: „Rzadko na ircu Cię złapać idzie więc zapytam tutaj czemu nie expisz w ns ? :wrr:” Na ircu jestem czesto! Szukajcie a znajdziecie ;d Twoja zona nie ma problemów żeby mnie złapać A nie expie bo straciłem cel

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Pamiętasz, co powiedział Lem o internecie?” Że dopóki go nie używał nie miał pojęcia, że na świecie jest tylu idiotów? Cytat: „Tak więc może nie warto się przejmować.” No raczej nie ma co. Jeden komentarz mi nie zaszkodzi. Cytat: „A może właśnie dlatego trzeba się przejmować?” Uważam, że trzeba dbać o dobro wspólne i troszczyć się o to, żeby polacy nie byli skończonymi idiotami, no ale... starego psa nowych sztuczek nie nauczysz. Nie ma co się skupiać na pojedynczych przypadkach Cytat: „…

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Nie, ale dostałem jeden <_< Nienawidzę faktu, że za pozytywa jakiś głupek może dać mi negatywa, a ja nic nie mogę z tym zrobić.

  • Po prostu Valefor

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Na co masz teraz największą ochotę? Morze tego roku nadal aktualne?

  • Po prostu Valefor

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Wolisz wampiry czy magów? Wolisz magów czy magiczki? Czym się różni mag od czarodzieja? Czym się różni czarodziej od czarownika? Czym się różni wróżka od wiedźmy? Kiedy idziemy do zoo? Jaki jest Twój ulubiony dział Królowej Nauk?

  • Po prostu Valefor

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cześć mądry, wesoły, przystojny W czym kobiety są lepsze od mężczyzn? Popierasz tradycyjny podział społeczeństwa na "kobiety do garów, mężczyźni przed TV"? Która gra fb jest wg Ciebie najlepsza? (względnie najciekawsza) Mógłbyś żyć bez fb? Jak podobałby Ci się świat rodem z seksmisji? Jak podobałby Ci się świat będący zaprzeczeniem tego z seksmisji? Lubisz czytać? Często to robisz? Co czytasz najchętniej? czy ? czy ? :beer: czy ?

  • HypnOS

    HypnOS - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Żubrzyk: „To i ja pozwolę sobie zadać pytanie Panu Ha. Czemu nawijasz sutki na uszy? Ciekawi mnie też to co byś powiedział na mój powrót :D. P.S. Szkoda mi Cię :E” No i widzisz. Powiedziałem tak! ;d @buleon - nieee wiem, mgr piszę, mam mniej czasu ;/ @trojanosCytat: „Lubisz podróżować ?” Kiedyś na to pytanie bez wahania odpowiadałem - tak. Teraz hm... teraz powiem "raczej tak". Cytat: „Gdzie wola byś wyjechać : Hiszpania czy Egipt ?” Obecnie chyba jednak hiszpania. Egipt musi trochę poc…