Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 120.

  • Cytat od Qnick: „Miał ktoś zadanie "szal badawczy" - rozpocznij projekt badawczy? Na czym polega to zadanie? Bada mi się MSBN, ale zadanie nie zaliczone. ” Trzy słowa, w których kluczowe jest "rozpocznij"...

  • Odebrał ktoś już pierwszy próg i może powiedzieć,że na pewno nie usuwa to trytu?

  • Przestańcie płakać o szukaniu dziury w całym, bo to pytanie było wybitnie nietrafione – oficjalne materiały mówią, że może się bronić max. 5 graczy (1+4), a mechanika pozwala w teorii na nieskończoną ich liczbę, tyle że wspomniana mechanika wcale nie jest ani powszechnie znana, ani oczywista, więc... którą odpowiedź uznałby team? Bo jestem niemal pewien, że nie dwie.

  • OKA: Dzień 4

    Hahohe - - Pytania

    Post

    Uniwersum 50 (pierwsze polskie speeduni).

  • Cytat od kasai: „Prosze nie komentowac aktualnych pytan. Sugeruje to innym odpowiedzi. ” Zatem proszę zadawać jednoznaczne pytania, bez miejsca na więcej niż jedną odpowiedź.

  • No właśnie NIE jest. Jest odpowiedź wg oficjalnego mechanizmu i odpowiedź wg drugiego mechanizmu, który istnieje i który może zostać wykorzystany.

  • Dzisiejsze pytanie jest skonstruowane tragicznie, bo są dwie prawidłowe odpowiedzi w zależności od tego, jak spojrzeć na mechanikę gry...

  • OKA: Dzień 3

    Hahohe - - Pytania

    Post

    Obecnie najwięcej pól mają planety na pozycji 8 (średnio 252).

  • Cytat od NowyLolek: „A to nie idzie odebrać nagród (przed)ostatniego dnia? Bierzesz sztab z pierwszego rzędu i potem masz komplet z reszty? ” Tak naprawdę nikt tego nie wie, bo jak wygląda polityka informowania graczy przez GF i teamy - sam widzisz. Ja bym nie ryzykował, gdyby się okazało,że np. jest limit 1 tieru dziennie.

  • Zadanie "Ciekawość"

    Hahohe - - Błędy w grze

    Post

    Niszczenie sond oraz zbieranie PZ nie działa również.

  • Żeby jeszcze wszystkie zadania działały...

  • Zarówno część zadań jest bez sensu (np. rozpocznij badanie X - współczuję osobom, które je mają mocno wylevelowane xD), jak i balans poszczególnych tierów to właściwie żart, nie licząc siły boosterów, to np. tier 5, najwyższy, jest IMO słabszy niż 2 czy 3.

  • OKA: Dzień 2

    Hahohe - - Pytania

    Post

    Moderator działu Pierwsza Pomoc.

  • To jeszcze jedno: jak to będzie działało? Zdobędę 1000 trytu i biorę pierwszy tier, to zabiera mi to 1000 trytu, czy zostaje 1000 i mogę zdobywać resztę?

  • A dostaniemy w końcu info, czy można wybrać tylko 1 tier, czy wiecej niż jeden?

  • Kilka lat temu Oberon miał niemal identyczne parametry i uwierzcie, połączenie PZ z obrony z 80% PZ ze statków wyludni to uni szybciej, niż mrugniecie okiem.

  • Event z nagrodami

    Hahohe - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy otrzymamy w końcu, w przeddzień rozpoczęcia eventu, JAKIEKOLWIEK informacje na jego temat? 1) Jakie będą nagrody? 2) Czy do wyboru jest tylko 1 tier nagrody, czy 1 nagroda z każdego tieru? 3) Czy, jeśli się pojawią, to np. ulepszenia budynków czy badań będą stałe? 1)

  • OKA: Dzień 1

    Hahohe - - Pytania

    Post

    3 października 2002

  • Cytat od Art: „Lista nagród nie jest jeszcze podana do publicznej wiadomości. Btw. Nasz wewnętrzny tłumacz wpadł na pomysł, aby jednak nie nazwać tego Trytem tylko Trycjum :x ” To ten sam, który wpadł na "nanity" zamiast "nanobotów" wiele lat temu? Specjalistów zatrudniacie, nie ma co. xD

  • Na angielskim forum (bo komu by się chciało na polskie wrzucać w miarę szybko) pojawiła się informacja, że tylko jeden tier można zebrać. xD