Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • @^Turysta^ liczyłem dla całego sztabu, czyli geologa (10%) oraz bonus sztabu (2%), łącznie bonus 12% do wydobycia. 3 miesiące geologa (10%): 2,035kkk deuteru 3 miesiące sztabu (2%): 0,407kkk deuteru 3 miesiące geologa: 125k anty 3 miesiące sztabu: 425k anty Różnica 300k anty, podczas promocji dostaniemy za to powiedzmy, że 6 paczek. 6 paczek: 1,081kkk deuteru Zatem w cenie reszty oficerów bez geologa mamy 2,5 tyle samo zysku przy adekwatnym wydatku anty na paczki. Mój poprzedni post tyczył się b…

  • @asherl różnica polega na tym, że przy 70% pz można w miarę łatwo wyjść na zero a nawet wykręcić zysk. Przy pz 30% jedyne rw jakie by powstało byłoby sztuką dla sztuki

  • ja bym się jednak cieszył z x1 i zmniejszenia pz do 30% bo bym nie musiał fsować

  • Gdzie trzy osoby tam cztery opinie. Nie pytać nikogo o nic tylko robić swoje. Demokracja najgorszym możliwym wyborem. Tylko totalitaryzm i władza jednostki lub wąskiej grupy!

  • 3 miesiące wydobycia sztabu przeliczonego na dex: 2.442.020.400 7 paczek mety przeliczone na dex: 1.261.620.00

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    @ale cios antynazista im nie idzie o to, kto na ekspy latał, tylko kto stworzył konto specjalnie pod ekspy

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    @Kris tanto paronto nikt prócz samych zainteresowanych nie wie, na ile zawisnęli

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    @edes no na Odkrywcy ekspy na PC dają realnie 16% PZ ze względu na to, że dex nie ląduje na PZ. Na Generale to już powalające 8%...

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    @I am back no twoje zaloty do mnie nie trafiają Znowu wyjeżdżasz mi z pushami - jakieś konkrety? Starrk określa kogoś mianem "gawiedzi"? Chyba trochę za dużo masz promili za kierownicą i nicki mylisz. Próbuj dalej błaznie. @powyginany drucik A gdy nastał ranek, wszyscy arcykapłani i starsi ludu powzięli uchwałę przeciw Dagmarze, żeby Ją zgładzić. Związawszy Ją zaprowadzili i wydali w ręce namiestnika Moderatora. A był zwyczaj, że na każde święto namiestnik uwalniał jednego więźnia, którego chcie…

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    No niestety na kilka razy

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    @Star@Lord poziom 22 Pojemność magazynu: 7.717.970.000

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    czyli jednak niektórym się upiekło

  • push na banie

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    @wekles zapodaj screenami jeśli można, większa część forum jednak nie ma dostępu do statystyk Virgo

  • @Ardnas osobiście wolę 3 pełne pakiety surowca

  • A co to się stało - kontynuacja

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    przecież wg elama 4kkkk surowca to "niewiele brakowało" i to oczywiście zrobione z eko własnego i eko sąsiadów na MARTWYM uniwersum No fajno fajno, nie slyszalem, żeby z eko x7 ktokolwiek na farmieniu zrobił 4kkkk surowca w niecałe półtorej roku

  • A co to się stało

    Starrk - - DiD Virgo

    Post

    Ale on nie kupuje anty... do tego gada trzy po trzy, jakby ciężko było kalkulator wziąć do ręki i powiedzieć "sprawdzam"... Na starcie Odkrywcy elam miał 265kk pkt. W okresie między Startem a nerfem Odkrywcy (9 miesięcy) elam zrobił 34,9kkk zniszczonych, co daje 6,98kkkk surowca do dyspozycji. Następnie między nerfem Odkrywcy a dzisiejszą datą (6 miesięcy) zniszczył na Generale kolejne 27,135kkk pkt, co w tym wypadku daje już "tylko" 2,713kkkk surowca do dyspozycji. W międzyczasie stracił na eks…

  • Nowy: sir Maximus [Libra] 76.362.492 pkt Wyrzutnia rakiet 8.844.075 Lekkie działo laserowe 2.887.131 Ciężkie działo laserowe 79.740 Działo Gaussa 658.000 Działo jonowe 12.020 Wyrzutnia plazmy 214.000 Zniszczony 18.02.2021

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Starrk - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Qwant-holon śmiem twierdzić, że nie za "normalnych czasów" , a za czasów v2 Do uniwersum 138 jest v1 - limity pozycji przy relokacji, skrajne planety w US posiadają skrajnie małe wielkości Od czasu powstania uniwersum 139 jest v2 - limity - limity pozycji przy relokacji, skrajne planety w US posiadają wielkości "znacząco" podbite względem v1 Po ostatniej fuzji mamy V3 - brak limitów podczas relokacji, skrajne planety w US posiadają wielkości "znacząco" podbite względem v1. Mój pech, że Libra (u…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Starrk - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    11.305km (222/222) Terra lvl 10 +15 pól Także ten, ja osobiście jestem raczej w dupie niż poza nią