Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 385.

  • Taki tam Push.... Dnia 16-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.100.000 Krążownik 850.000 Okręt wojenny 100.000 Niszczyciel 100.000 Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Eclipse ________________________________________________ Mały transporter 50.445 Duży transporter 39.000 Lekki myśliwiec 400.025 Ciężki myśliwiec 187 Krążownik 80.000 Okręt wojenny 50.00…

  • Dnia 16-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca gwi4zdor [Corleone] ________________________________________________ Mały transporter 60.025 Duży transporter 24.614 Statek kolonizacyjny 20 Recykler 1.025 Sonda szpiegowska 340 Gwiazda Śmierci 7 Wyrzutnia rakiet 8.000 Lekkie działo laserowe 8.000 Mała powłoka ochronna 1 _________________…

  • St z dedykacją dla tajemniczego informatora. Lecialem tam z skanami i zapewne wylapal bym to ale 2 minuty do przodu czasem na wagę złota tak że dzięki wielkie. This is for You Ave Edit z uwagi na obrońcę. Pogratulował, porozmawial na spokojnie tak ze w porzadku koles. Szczere Sz/o Pozdr Dnia 15-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca jka…

  • alarm był podniesiony z uwagi na niedobór u mnie deu. Więc tak by inni mogli skorzystac;) A Tobie jeszcze raz szczere Sz/O. Oby więcej takich normalnie reagujacych na Uni było. Pozdr

  • Zlamiony lot.... dofarmy rozbite bo czasu na żadne kalkulacje nie bylo... Tak to wychodzi jak robi się kilka rzeczy na raz... Mogło to wyglądać znacznie lepiej.... OST dofarm też nie mój ale został w rodzinie;) DZIEKI ELAM za recki bo deu też tam miałem jak na lekarstwo. Obrońcy Życzę Odbudowy, z takim Eko to chwila. Powodzenia i co złego to nie ja;) Dnia 12-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pance…

  • Ehhh Nie dogodzi czlowiek;) straty za duże zyski za małe, ręce i cycki opadaja

  • Dnia 09-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Kasiutek1 [HORDE] ________________________________________________ Mały transporter 793 Duży transporter 20.000 Recykler 1.000 Wyrzutnia rakiet 9.841 Lekkie działo laserowe 500 Ciężkie działo laserowe 500 Działo Gaussa 100 Działo jonowe 100 Wyrzutnia plazmy 25 Mała powłoka ochronna 1 Duża …

  • Dnia 07-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca markus38 ________________________________________________ Duży transporter 3.390 Lekki myśliwiec 4.127 Okręt wojenny 4.695 Recykler 984 Sonda szpiegowska 63 Bombowiec 2.864 Pancernik 1.911 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Inny_koles [PUSH_1] _________________…

  • te gościu malinowy siedź na urlopie jak Ci dobrze. Ładny zysk małym kosztem tylko tak. Graty. Wal w flote mówię Ci

  • no no no w końcu cos udało Ci się trafić... po tylu wszelakich próbach... pogratulować wypada bo ładnie to rozegrane zostało. Lotka mon telep sporo zachodu.Ktoś tu nie dopilnowal farmingu heh. I klaps został zadany. Gratuluję. Co do tego nie miłego początkowego wpisu to zapraszam do normalnej gry bez urlopów, wtedy będziemy mogli porozmawiać o tych kaczkach...

  • Dnia 03-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca l_m ________________________________________________ Mały transporter 395 Duży transporter 50.000 Lekki myśliwiec 212 Ciężki myśliwiec 47 Statek kolonizacyjny 4 Recykler 13 Sonda szpiegowska 1.395 Gwiazda Śmierci 3 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Inny_koles […

  • Dnia 02-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca dmowsky [Stark] ________________________________________________ Mały transporter 508 Duży transporter 20.184 Lekki myśliwiec 5.810 Ciężki myśliwiec 112 Krążownik 75 Okręt wojenny 5 Recykler 24.332 Sonda szpiegowska 1.300 Bombowiec 4 Niszczyciel 9.711 Gwiazda Śmierci 3 Pancernik 2 _______…

  • Dnia 30-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Kto ja jestem ________________________________________________ Duży transporter 10.000 Lekki myśliwiec 6.994 Ciężki myśliwiec 17 Krążownik 7 Recykler 5.040 Gwiazda Śmierci 2 Wyrzutnia rakiet 773 Lekkie działo laserowe 1.000 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _________________…

  • martex martex martex... ile to już razy dzwona dostał ale twardo jedzie dalej- szacun. Przynajmniej zysk nie zły funduje

  • Przyjemny zysk, widze razem z NoName sie rozbrykalo stadko:) Strach wracać z urlopu;) Gratuluję.

  • Kota A bardziej kotów nie ma to myszy szaleją... Dużo tego St naklepales widzę. Czas chyba wrócić z wolnego i zabrać się za robotę bo wszystko wyczyscisz;) Gratuluje

  • Jak by ro powiedzial Bin Laden - jak dla mnie bomba Coraz lepsze te Twoje loty. Stanowczo musisz dobudowac floty

  • Mission Completed [ciach] Mówiłem, że poczekam aż zejdziesz z U. Długo nie polatales jeden dzień? Cały dzień mozolnego klikania i pilnowania akt okazał się nie pójść na marne. Dexu zabrakło bo w międzyczasie coś się polatalo i nie sądziłem w sumie że akurat tam wyladujesz hmmm Lot na oparach ale jak, że satysfakcjonujacy. Dedy for @Luther Dnia 17-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 …

  • Pozdro for Sojusz Dnia 17-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Jarek1260 [MDL] ________________________________________________ Duży transporter 22.000 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Inny_koles [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 ( -0 ) ____________________________…

  • kozak zysk, naprawdę ładny strzał. Graty