Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 226.

  • „A to feler” - Westchnął seler. hyhy Bunkier się zepsuł się Graty

  • Historia jest taka, że kiedyś transportowałem się do sklepu, ale nie wziąłem forsy z domu. Zawróciłem więc ten transport i na powrocie znajomek mnie złapał. Matko! ale wtedy się nachlaliśmy. Cały następny dzień unosiłem się na polu zniszczeń. To prawdziwa opowieść, żaden joke Graty wlotu chłopcze

  • Definitywny koniec gry.

    Ice_ - - DiD Xanthus

    Post

    A miałem dostukać kilka OW i zezłomować te Twoje latadła. Przez Ciebie już tego nie zrobię. No nic @zielu75, masz cholerne szczęście, że Cię lubię, dlatego też jak już ten łajza @Scofield u9 uzbiera odpowiednią ilość ST i zarobi na flachę, to wyślę mu większą i wypijecie razem. A może i ja się dołączę? Życie pokaże. Powodzenia

  • Cytat od wojtom: „PS. @Ice_ przepraszam że przerwałem proces krojenia sałatki ” Sprostować muszę To nie Ty przerwałeś proces, to ja wstrętny leń zaprzestałem krojenia na chwilę, bo już się zmęczyłem hyhy, cholerna starość. A było to tak: warstwa tuńczyka z puszki, na tego tuńczyka to leci pokrojona w kostkę i sparzona wrzątkiem cebula. Później na to warstwa majonezu i na to sól. Następnie poleciały ogórki konserwowe i podgotowana marchewka i znowu warstwa majonezu i na to sól. I wtedy właśnie po…

  • Cytat od Scofield u9: „Hattrick. ” Hmmmm, ja po trzech dopiero zaczynam zwykle. Serio, trzy to mało przecież, no chyba że mocne takie, pół na pół w półlitrowej szklance. Taaaaaaaak wtedy to rozumiem. Jednakże skoro Ty po trzech tak zacieszasz, to przyjmij moje słowa uznania

  • Najważniejsze, że zatankowałeś pod korek Zatwierdzam

  • Uuuuuu chłopie, nikt Ci nic nie napisał? Lecę z odsieczą. Lotem koszącym na wysokości lamperii wbijam się w post złorzecząc i klnąc pod nosem. 45 gwiazdek trafił szlag, mnie trafił szlag i Americano trafił szlag. A niech to szlag. Gratuluję

  • Cytat od sheaker: „Ice nadal stawia flachę co 100 st ? ” Widzisz Helmondziasty, zanim Scofield doleci do setki, to prawnuki mi wszystko wychleją zapewne. Musiałby się chłopaczyna bardziej postarać, ale tak: flacha na następną setkę będzie Sco gratulacje-jesteś na półmetku, możesz szykować zagrychę hyhy

  • Ty wiesz co @Ruda? Neferet ma w opisie "Naczelna Księżna Klanu", Zages ma "Zielone niewiniątko" a Ty masz Ice justice. Czy ja Cię znam, albo Ty mnie? No dobra, to ja się przedstawię: cześć, jestem Jarek i jestem alkoholikiem hyhy Mikownia, chłopcze kolorowy, wybacz iż tak wyzute z sensu posty czasem piszę, ale zobacz jak team się tutaj panoszy, zobacz ile ich u jest, a nas szaraków mało. Już Neferet uwagę na to zwróciła. Namów kogoś jeszcze, remis chociaż niech będzie. I tak po cichu, co by dymu…

  • Łoooooo matkooooo. Piątek miał być spokojny i milutki, bez grama alkoholu. Takie postanowienie. W pył się rozsypać raczyło, gdy telefon złowrogo oznajmił iż trza odebrać połączenie. Odebrałem pełen złych przeczuć, głos po drugiej stronie nie dał wyboru. Przemysł browarniczy potrzebuje pomocy. Narzuciłem więc plandekę na garba i wybiegłem z domu. Pomocy przemysłowi udzieliłem i oto jestem już udomowiony. Zmęczenie materiału osiągnęło już krytyczny poziom, me kaprawe oczęta uciekały już gdzieś w t…

  • Coś bym napisał, ale nie wiem co, bo strasznie przynudzasz. Walnij jakiś konkret, zezłomuj Scofielda, albo Mikownie, to byłoby to. Jedno konto mniej do pilnowania Ogólnie to graty, bo dlaczego by nie.

  • Cytat od trampek: „Pozdrawiam Makrelke , Minionkow oraz znajomych i udanego weekendu!. ” Mnie nie pozdrowiłeś wprawdzie, ale to nic. Weekend tuż tuż, dlatego też wybaczam i życzę również takowego. Spożywaj w pokoju. Graty! A co!

  • Cytat od Neferet: „Sam team Ci się wpisze ” Toż to wierutna bzdura, jam jest szarak i się wpisuję (czasem). Udało Ci się Mikownia, nie wiem jak, ale Ci się udało. Tam w układzie masz jeszcze miss atramentu, jej też tyłek możesz złoić

  • Cytat od Shade: „Nienajlepszy okres dla DarkBlue ” Uczcijmy to minutą ciszy i zadumy. Tutaj przynajmniej GS padł, nie jak u tego Scofielda, czy jak mu tam . Ogólnie może być. Zatwierdzam.

  • Nie ma o czym pisać, ani czego gratulować. Ewidentny pusch, konto kupione na aukcji w Sotheby's jako dodatek do pamiętników Stalina. Byłem, widziałem. khz stał za kotarą i się cieszył. Postaraj się lepiej. Pamietaj.

  • Piątek, weekend, popołudnie, drink, święty spokój. Tak to powinno wyglądać. Przyłazi jednak jakiś Scofield i RW wstawia, ST nawet. OW się chwali, bo ma 20k, a ja żadnego. Siedzę przeto w kącie, płacząc, wyjąc i złorzecząc. hyhy, takie tempo ST nie wskazuje abym jakoś szczególnie szybko flaszkę znowu musiał wysyłać Niechaj Ci na zdrowie będzie Ty Scofieldzie ty!

  • I bunkier nie pomógł obrońcy, niesamowite normalnie. Prawda? Jak to mawiają starożytni indianie-bunkry nie latają Gratuluje, wiem jakie to fajne uczucie jak się bunkier niszczy

  • Cytat od trampek: „Obroncy Szo bo widac ze to chlop z "jajami". ” Można? Można Gratulacje się należą, zatem gratuluję Całkiem fajne este.

  • Cytat od Lyszka: „od dawna nie byłem na kompie, bo mam lepsze sprawy niż nołlajfowanie jak niektórzy, ale wszedłem tutaj z dwóch powodów: 1. Pogratulować pavcioszowi wytrwałości, bo to nie był jego pierwszy lot i w końcu mu się udało ” O to to właśnie! Gratulacje bo odpowiedniego trafił. [ciach] [ciach] [ciach] [ciach] pavcioszowaty: gratuluję strzału, bardzo mi się podoba. Wal dalej. Moderator Neferet:Offtop i obraza

  • Miałem w swym życiu dwa złomy, jeden na U1 i drugi tutaj. Obydwa po jakiś alkoholowych spotkaniach Prawdę zatem Wam objawiam: Pijesz nie jedź, nie graj, urlop wrzuć Axelowaty, zbieraj dalej, masz cel Emperor, no cóż, zarobek przedni, bardzo dobrze dostatecznie