Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 176.

  • Cytat od Elkanen: „Cytat od Ojczyznoslaw: „To po cholerę w ogóle o to pytasz i dyskutujesz bez celu? ” Pytalem bo mialem watpliwosci. Na priv dostalem konkretne liczby a nie jakies statystyki odnosnie ilosci wysylanych eksp i srednich zyskow. Porownalem z tym co mam ze zbieracza bez dodatkowych farmingow i wyciagnalem wnioski. Od tego jest chyba ten dzial by sie czegos dowiedziec? ” Ok Panie "konkretne liczby na priv" Cytat od CHAOS: „Jakiego używacie kalkulator do ekspedycji? ” Kalkulator

  • Najpierw piszesz, że się zastanawiasz nad zmianą: Cytat od Elkanen: „Konkretnie chodzi mi o to by miec pewnosc, ze wydana antymateria na zmiane klasy nie bedzie bledem. Glownie chodzi o to by pokryc zyskami z exp bonus jaki mam teraz do wydobycia dla zbieracza. Na expy wiadomo, nie zawsze moze byc czas by puscic nawet z telefonu a bonus zbieracza jest staly. Dodam, ze 2 ostatnie dni na idlakach i lacznie 500kk sury przytulone jesli ma to jakies znaczenie. ” A kiedy dostajesz fakty, które od dawn…

  • Cytat od Elkanen: „...Dodam, ze 2 ostatnie dni na idlakach i lacznie 500kk sury przytulone jesli ma to jakies znaczenie. ” A odkrywca ma 75% łupu z idlaków, no i postawisz sobie pionki i będziesz farmić nie dość, że więcej to szybciej niż zbieracz MTkami

  • Ładnie, ładnie top na jedyne prawilne statki w tej grze

  • No i pięknie, za długo latał i tak

  • Pozdrowionka dla obrońcy jak i całego sojuszu PUSH oraz @Neferet Dnia 13-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 500.000 _________________________________________ Obrońca THEIAN [TENGU] ________________________________________________ Mały transporter 5.038 Duży transporter 28.477 Lekki myśliwiec 1.232.005 Ciężki myśliwiec 6.275 Krążownik 9 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 43 Sonda szpiegowsk…

  • Pozdrowionka dla obrońcy jak i całego sojuszu PUSH oraz @Neferet Dnia 13-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 300.000 Mały transporter 200.000 _________________________________________ Obrońca THEIAN [TENGU] ________________________________________________ Mały transporter 190.262 Duży transporter 82.262 Lekki myśliwiec 1.618 Ciężki myśliwiec 2.630 Krążownik 16.739 Okręt wojenny 8.459 Sta…

  • Tabelka to % stopa zwrotu statków po przeliczniku 3:2:1. Im wyższa wartość tym szybciej się dane statki zwrócą w przypadku dziury. Przykładowo pancerniki zwracają się po około 23-24 RW (mali piraci) a zestaw LM+DT zwraca się praktycznie 2x szybciej bo już po 13 RW (mali piraci). Niestety co do podsumowania temat u Ciebie jest bardziej skomplikowany, ponieważ nadejdzie moment w którym będzie brakować deuteru i go nie zdobędziesz po prostu. Pytanie jakie trzeba by zadać, to czy szybciej Ci zabrakn…

  • Max zysk z cywilnej ekspedycji to 105kk surowca (metalu). Dopóki nie masz floty, żeby z PZ było więcej (czyli flota warta około 2kkk, czyli 500k LM lub 24k PC lub inna kombinacja z tych z tabelki powyżej itd.) dopóty latasz max tyle MT lub DT żeby mieć 105kk ładowności + 1 pionier i ewentualnie bombowiec/ns/reap żeby znajdować wszystkie rodzaje statków. Jak budujesz flotę militarną to stopniowo zastępujesz sloty cywilne militarnymi. Tyle.

  • Faktycznie coś link się spsuł: q5G2aKd.png 2 rzeczy nas ograniczają - tempo budowy/odbudowy statków - ilość paliwa na latanie/odbudowę statków. Tempo budowy: Jak ktoś nie ma (tak jak ja) mutlikont/kont pracujących na niego to lata PC, gdyż ich budowa/odbudowa jest jako tako jeszcze wykonalna (choć też nie do końca przy tych liczbach których ja latam = mam 11 stoczni (reszta to lotki) więc mogę robić max 950 400 PC/dobę zakładając produkcję 24h. Co daje nam moc przerobową ~81kkk surki, a zyski z …

  • Tu KLIK! masz rozpiskę, co do wysyłania innych statków - jak kto woli, ja nie latam po surowce więc pionierów nie wysyłam, bo mi 2kkk surki znalezionej żadnej różnicy nie robi. Sondy są niepotrzebne bo mechanizm ekspedycji jest spartolony i kompletnie losowy (30 expów w ten sam us i ostatnia potrafi dać komunikat o byciu pierwszym tutaj etc.). Samo latanie jest kompletnie RNG, każdy lata wedle własnego widzimisię - jeden w swoich US, inny poza swoimi US, jeden 30x w ten sam US, inny każdą expę w…

  • Cytat od asherl: „tylko pancusie @Ojczyznoslaw potwierdzi ” Wcale nie, najlepiej LM i DT

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czepiasz się słówek, nie pisałem o budowaniu przeciwrakiet w kontekście obrony przed graczem rakietującym w nocy po zejściu z U. Jeśli muszę to tłumaczyć to znaczy, że czytasz co drugi post albo wyciągasz z kontekstu celowo żeby się uczepić. Jak już napisałem wcześniej uważam, że styl gry UFS już dawno przestał spełniać rolę urlopu a tworzy niebezpieczny precedens dający pewnym graczom pewne korzyści. Jeśli nadal tego nie rozumiesz to wyłącz produkcję i przeczytaj wszystkie posty w temacie jeszc…

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Elkanen: „Cytat od chlebektostowy: „Dzień dobry, drogi @Art chciałbym się dowiedzieć kiedy państwo zamierzają coś zrobić z urlopami? Chodzi mi o takie sytuacje gdzie gracz A jest graczem aktywnym, gracz B schodzi co kilka dni w nocy z urlopu żeby nękać innych, rakietuje planety, farmi je kilka razy do zera po czym włącza urlop. Wróciłem do was po wielu latach przerwy i dobrze sie nie rozegrałem a już spotyka mnie coś takiego. Czy nie możecie stworzyć uniwersów na których urlop będzie mo…

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Dobra, bo widzę, że nie mam z kim rozmawiać Kontry, przeciwrakiety i robienie FSów...Zostawcie tym którzy to ogarniają A tak poważnie to tutaj ciągle była mowa, o graniu UFS "na złość" lub patologii jak na Q czyli siedzeniu 24/7 na multi a schodzeniu z U "głownym" kontem tylko jak jest to w pełni bezpieczne lub warte bo się znajdzie cel. To jest kompletne zaprzeczenie idei "urlopu" w grze.

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Elkanen: „Cytat od Ojczyznoslaw: „Znasz ceny magazynów i ich pojemności przeciwrakiet? Widać, że niezbyt wiesz o czym mówisz. Magazyn na 200 przeciwrakiet to koszt ~90kkk sury. Plus czas budowy. A 200 RM to byle noob z 1000 miejsca sobie wystrzeli bez wysiłku w pół nocy. ” Strzelalem po kilkanascie tysiecy rakiet przez noc. Skracanie za anty i jedziesz z tematem. ” No i nawet nie rozumiesz co komentujesz - Bladeripper pisał o budowaniu przeciwrakiet i ja też, a Ty o strzelaniu i skracan…

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Elkanen: „Cytat od Ojczyznoslaw: „Trochę nie o tym była mowa, Ty nie oddasz komuś kto po takiej akcji ucieknie na U. ” Bla bla. Urlop jest conajmniej 48h. Jesli ktos schodzi regularnie by rakietowac i palic moony to mozna sie na to przygotowac i odplacic mu tym samym. Ale skoro jest sie pajacykiem do bicia to sie nie ma co dziwic, ze dostaje sie baty i zostaje tylko placz na forum by UFS-om cos uniemozliwic. ” Jeżeli lubisz siedzieć 24/7 i czekać aż jakieś multi zejdzie z U żeby się prz…

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Znasz ceny magazynów i ich pojemności przeciwrakiet? Widać, że niezbyt wiesz o czym mówisz. Magazyn na 200 przeciwrakiet to koszt ~90kkk sury. Plus czas budowy. A 200 RM to byle noob z 1000 miejsca sobie wystrzeli bez wysiłku w pół nocy.

  • UFS - dyskusja

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Trochę nie o tym była mowa, Ty nie oddasz komuś kto po takiej akcji ucieknie na U. Poza tym jeśli już o rakietach mowa to są zbyt tanie w stosunku do mocy. 100k plazm to 12,5kkk sury i rok budowania na moonie lub 144k antymaterii, a rakiety potrzebne na zrakietowanie tego to 3kkk sury. Gdzieś tu chyba jest coś nie tak. Żeby postawić plazmy na moonie musisz mieć wysoko stocznie więc rozbudowany moon, żeby rakietować wystarczy konto top 500 z wysokim magazynem i nanitami.

  • Z expów same dziury to trzeba wietrzyć statki gdzie indziej Pozdrawionka dla sojuszu i @Neferet Dnia 07-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Sedit [N-W] ________________________________________________ Mały transporter 1.434 Duży transporter 7.100 Lekki myśliwiec 1.078 Ciężki myśliwiec 538 Krążownik 17 Statek kolonizacyjny 1 Recykle…