Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 261.

  • Spokojnie, tydzień to nie od razu pożegnanie. co do starcia to: iks de.

  • Z racji, że s&d za pasem to wracam do swojego nicku - Kamyk

  • @P Y S I U Proponuję transfer do NZD za 2 pushówki - spokojny bfs do fuzji gwarantowany - przemyśl to Thor Szo życzę i więcej czujności, a userowi graty

  • dzięki @olszyn4 za cynk Dnia 15-06-2019 00:24:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gorthaur Okrutny [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.114.671 Krążownik 282.470 Okręt wojenny 40.421 Pancernik 101.330 _________________________________________ Obrońca Kakarotto [30PLUS] ________________________________________________ Mały transporter 434 Duży transporter 3.029 Lekki myśliwiec 1.066 Ciężki myśliwiec 31 Okręt wojenny 3 Statek kolonizacyjny 3 Recyk…

  • Dobra, 4cyfrowe RW bez zysku też wrzucę Pozdro dla NZD i znajomych Dnia 14-06-2019 22:16:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gorthaur Okrutny [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 977.769 Krążownik 260.261 Okręt wojenny 40.478 Pancernik 84.817 _________________________________________ Obrońca Kulf ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 5.000 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 10 Okręt wojenny 30 Recykler 30 …

  • chyba top1 zysk wykręcony z idlaczka graty, a obrońcy... hmm chyba wszystko jedno

  • W końcu wpadło coś 5cio cyfrowego to można wrzucić:) Pozdro dla NZD @Ecc0 wracaj @europka lamusie @Limonoleum Ty wschodząca gwiazdo ogame nochal szo, fajnie gdyby każdy boss miał taki poziom kultury osobistej:) Dnia 14-06-2019 11:55:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gorthaur Okrutny [NZD] ________________________________________________ Okręt wojenny 40.841 Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Mr_Nochal [BoSS] ______________________________________…

  • Witamy nowego sojusznika, a właściwie sojuszników na pokładzie, mam nadzieję, że to początek ładnej współpracy ave NZD Dnia 12-06-2019 11:56:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gorthaur Okrutny [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.026.440 Krążownik 258.188 Okręt wojenny 41.975 Pancernik 100.000 _________________________________________ Agresor Osama Nr1 [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.427.354 Okręt wojenn…

  • @Mari Co do moonkillingu to już nie róbmy sobie żartów, obserwacje trzeba wykonać zawsze, ale nie mówmy, że tak samo łatwo utrzymać księżyce na x6 jak na x1/x2. Przy prędkości x1 to właściwie wystarczy jedna pobudka w nocy i jest spokój. Zresztą - mając zapchany układ to nawet zgsowanie z us obok z przeklikanego teleportu i księżyca z sond zajmie chwilę + lot gsów. Co nie zmienia faktu, że uważam uni x1 za przeżytek

  • O panie to z moimi 30 mln we flote to zostanę szczurem do przeganiania no nic to może fuzja na jesien 2020, a na dorado eko x20

  • Cytat od Toadie: „Podsumowanie będzie dopiero na koniec S&D (czyli 4 doby po zakończeniu). Miało być trzecie podliczenie przed końcem, ale wyszło jak wyszło, a robić teraz się nie opłaca. ” No dobra. Tak z innej beczki to z tego co się zorientowałem nagrody są przyznawane po ok. 3tyg od zakończenia s&d. W przypadku tej edycji można liczyć na podobny termin realizacji ?

  • @gardze wami jest jeszcze dorado, które po zmianie parametrów posiada x7x2 oraz 70% PZ. Wszystkich ubolewających nad poziomem PZ na yildun zapraszamy do nas Tak z innej beczki to jak tam wygląda top10 flot na Yildunie - czeka nas pewniej prędzej czy później fuzja, więc warto wiedzieć czy musimy się bąć Czekam na uni bez ACS!

  • @Huwiszka tak się zdarza jak w "szale" farmingowym wysyłam ataki patrząc jedynie na "loot" , "fleet" i "def" , a nie otwieram raportu :D. Mam nadzieję, że te gsy nie ruszą teraz w zemście na moje księżyce Limo graty starcia, przetop na recki.

  • Może jakieś podsumowanie @Toadie ?

  • 10-06-2019 17:57:28 - Gorthaur Okrutny [Mordor] - 582.75% Dnia 10-06-2019 17:57:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gorthaur Okrutny [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 125.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca WielkiPtrh ________________________________________________ Mały transporter 574 Duży transporter 26 Lekki myśliwiec 642 Krążownik 551 Okręt wojenny 249 Recykler 305 Sonda szpiegowska 342 Bombowiec 269 Sate…

  • Brawo brawo, ostatni Jedi NZD trzyma poziom i uderza ze zdwojoną motywacją @europka koniec tych wygłupów bo bez mojej psiapsióły nie chce mi się latać

  • Graty starcia, a kto Cie tak [ciach] dziś ? Super Moderator Ruda:wulgaryzm

  • Cytat od Godmode: „poebane to uni, ban na banie, same gwiazdory kamyk, jumek chcemy unifusion ” zanim mnie oskrażysz to może poznaj jakiekolwiek szczegóły. Ban który obecnie zasłużenie posiadam to kwestia nieodesłania 15kk kryształu, pożyczonego od Limonoleum na satelity słoneczne. Moje przyrosty możesz spokojnie zweryfikować licząc eko + ilość RW, których obecnie znaczną część wrzucam w s&d - dziwnym trafem jest ich około 2x więcej od jumka, a przyrosty 2x niższe p.s. a jumeczek to jumeczek każ…

  • Dnia 30-05-2019 20:53:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kamyk_oddam [Winter] ________________________________________________ Okręt wojenny 475 Pancernik 73 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Agresor Veniu [Winter] ________________________________________________ Okręt wojenny 138 Pancernik 69 _________________________________________ Obrońca Zeratul [GSR] ________________________________________________ Mały transporter 14 Duży transporter 42 Lekki m…

  • i 3ci się nawet trafił, pseudo graczom, ktorzy w zyciu ze mna nie grali radze sie uciszyc, albo lepiej - podać nick w grze. Dnia 31-05-2019 00:30:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kamyk_oddam [Winter] ________________________________________________ Okręt wojenny 200 Pancernik 60 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca kapitan michcik [F-J] ________________________________________________ Mały transporter 35 Duży transporter 67 Lekki myśliwiec 69 Ok…