Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 481-485 z 485.

  • Kasia321

    Gootek - - Członkowie Teamu

    Post

    Włosy rozpuszczone czy spięte ? Najlepsze Twoje wspomnienie ? Ulubiona cześć dnia ? Zima czy Lato ? Lubisz mnie ? Pozdrawiam

  • Pomysł bardzo dobry, ale najlepiej sprawdzi się tam gdzie jeszcze dużo osób gra, bo jak się dowiedziałem żeby ruszyło S&D musi być 9-10 osób a na takim np. u47 gdzie gra może 100 a może mniej osób (wiem bo tam gram i widzę jak się sprawy mają) wątpię żeby się nawet tylu znalazło, powinna być też przyznawana nagroda dla tych co się zgłoszą, a nie mogą brać udział ze względów na niemożliwość wystartowania S&D z powodu małej ilości zgłoszeń, bo dlaczego mają być pokrzywdzeni Ci którzy chcą a nie mo…

  • Liverpool F.C.

    Gootek - - Piłka Nożna

    Post

    Cóż to było za fascynujące spotkanie, piękny mecz i wspaniała walka, Mamy wspaniałą drużynę, która miała mały dołek w pierwszym meczu, ale to co dziś tu było, to było piękne. Gratulacje dla obu ekip! A zwłaszcza dla LFC, które walczył do końca, nawet w beznadziejnej sytuacji! AVE LFC

  • Liverpool F.C.

    Gootek - - Piłka Nożna

    Post

    LFC zasłużenie wygrało meczyk. Grali dzisiaj piękną piłkę...Mam nadzieję, że tę formę utrzymają już do końca sezonu i mistrzostwo będzie ich Teraz czas na kolejnego rywala, pogromców ManU - Fulham. Liczę na kolejny pogrom

  • Wasze ulubione książki

    Gootek - - Rozrywka i hobby

    Post

    Harry Potter @ll Alan Dean Foster - Obcy 8 Pasażer Nostromo Alan Dean Foster - Obcy Decydujace Starcie Alan Dean Foster - Obcy Trzy