Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 283.

  • Paliwo się zwróciło, a lumpiarskie garcie obsrane więc bilans dodatni

  • A po co Berniemu aktywka skoro to ja wyczaiłem złom, bo leciałem na niego 5 min po tobie? Do pz też mi brakło minuty, na szczęście odebraliśmy co trzeba. Miłego "przetopu"

  • -WSNR- Dnia 24-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.551 Pancernik 37.651 _________________________________________ Obrońca qbaszy [CKM] ________________________________________________ Mały transporter 800 Duży transporter 4.130 Lekki myśliwiec 1.240 Recykler 101 Sonda szpiegowska 21 Gwiazda Śmierci 40 _________________________________________ Po bitwie... Agresor reSPECT [WSNR] _________…

  • Nigdy nie przestanie mnie bawić takie cwaniactwo pokroju r30 czy jak mu tam, którzy gdyby nie zakup konta top 5 to by dalej gnili na swoim top 300, a i tak jedyne co potrafią to orać satelity flotą top 8 Fabian od samego początku uni cisnął na swoim koncie do tego stopnia, że zrobił nad wami przewagę 20kk punktów, kiedy wy w tym czasie przesiadaliście się już na 4 z kolei konto Co do samego starcia, to jest wynikiem zbytniej pewności siebie, bo do tego właśnie prowadzi monotonia i jednostronna g…

  • Pozdro sojek i znajomi. Obrońcy bardzo szybkiej odbudowy -WSNR- Dnia 22-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca kropek [WIR] ________________________________________________ Mały transporter 1.412 Duży transporter 181 Lekki myśliwiec 1 Krążownik 1.678 Okręt wojenny 1.547 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 1.653 Sonda szpiegowska 210 Bombowiec 23…

  • Wczoraj brakło dwóch minut, dzisiaj się wstrzeliłem Obrońca odświeżył po minucie i kulturalnie pogratulował więc życzę mu bardzo szybkiej odbudowy. Pozdro sojek i znajomi -WSNR- Dnia 17-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.325 Pancernik 18.464 _________________________________________ Obrońca Maryja [GORNICY] ________________________________________________ Mały transporter 1.103 Duży tra…

  • Szo obrońcy Pozdro WSNR oraz znajomi. Dnia 14-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.964 Pancernik 38.518 _________________________________________ Obrońca Tygrysek [FedGal] ________________________________________________ Duży transporter 8.771 Krążownik 13.439 Recykler 2.430 _________________________________________ Po bitwie... Agresor reSPECT [WSNR] _____________________________________…

  • Nie pytałem jak masz na imię, nie interesuje mnie to. Na wezn grałem przeciwko chłopakom z WSNR stąd i złom na Trondziku

  • No i co w związku z tym?

  • Ale to ty jesteś tym idiotą z powiedzenia, które przytoczyłeś To nie jest moje konto. Mam tutaj tylko jedno konto i nazywa się reSPECT Gratuluję debiutu w st

  • Kto się pushnął?

    reSPECT - - DiD Europa

    Post

    86e360ecbb8469e17b69681e76add3f8-png.jpg a7a30069d8283a9d15518e8af6495d69-png.jpg . . . . . . . e3e53023ecdefc479403720ce251df1f.png be006b3009d4c4a6bc2b6438087d2b1d.png 87ccb71f1eb4fba0f11dc66d054c0bbd.png Także ten

  • Trochę poniosło ich z tym progiem, ale się zmieściłem WSNR Dnia 09-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Okręt wojenny 13.114 Pancernik 38.886 _________________________________________ Obrońca TrynkieFicz ________________________________________________ Mały transporter 514 Duży transporter 2.239 Lekki myśliwiec 1.346 Krążownik 426 Recykler 1.655 Gwiazda Śmierci 17 _________________________________________…

  • Jak powszechnie wiadomo na tym uni pushować się możemy tylko MY i za naszym pozwoleniem, a dziara owego zezwolenia nie dostał, mimo tego postanowił się spushować na zakupionym przez siebie Johnym Lemonie Nie uszło to oczywiście naszej czujnej uwadze i dzarke spotkała szybka kara za swój wybryk Podania o zezwolenie na push proszę składać do nas w formie pisemnej z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem Pozdro sojek i znajomi WSNR Dnia 09-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agres…

  • Brawo Bernik, intuicja jednak nie zawiodła Tobie przetopu, a obrońcy pakiecik

  • Szo nam obu WSNR Dnia 06-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 73.988 Mały transporter 49.157 Ciężki myśliwiec 25 Okręt wojenny 13.188 Pancernik 39.042 Krążownik 14.817 _________________________________________ Obrońca Honor ________________________________________________ Duży transporter 400 Lekki myśliwiec 2.000 Krążownik 1.000 Okręt wojenny 1.000 Statek kolonizacyjny 68 Recykler 600 Son…

  • Nie wzięliśmy sobie nawet za straty. Więc mało tego, że nic na tym nie zarobiliśmy, to jeszcze straciliśmy

  • Chłopie wymądrzasz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, a prawda jest taka, że w dupie byłeś, gówno widziałeś. Starcie oczywiście jest wymuszeniem pushu przez gracza Unavit na naszym sojuszu i cały złom, co do śrubki, został wysłany na planetę GO zaraz po starciu (dostępne raporty wysyłki). Co do zarzutów w stronę Fabiano i Berna o duże przyrosty to wystarczy zajrzeć w dział ST i zobaczyć ile starć chłopaki produkują dziennie, chociażby wczorajsze 26k% na Angerfiscie i nie trudno się domyślić s…

  • Cytat od unavit: „heuheheheheueu Już wolę siedzieć na banie niż dostać gonga jak lama SzP ” Czyli lepiej być udowodnionym pusherem, niż dostać złoma w uczciwym starciu? Cóż każdy ma inne standardy

  • Kudłatemu SZO, a ma z czego, bo zlamiłem dofarmy Pozdro sojusz i znajomi WSNR Dnia 03-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor reSPECT [WSNR] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Kuuudlaty [RiO] ________________________________________________ Duży transporter 13.524 Krążownik 11 Recykler 5.109 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia plazmy 74 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _______________…