Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-139 z 139.

  • Dzień dobry, Przypominam że zgodnie z regulaminem forum językiem na nim obowiązującym jest język polski. Niestety posty napisane w całości w języku angielskim, niezrozumiałe dla większości użytkowników forum będą koszowane. Proponowałbym rozwiązać tę sytuację w taki sposób w jaki zostało to zrobione przez autora niniejszego wątku, tj, publikować post wraz z tłumaczeniem. Good morning, I would like to remind you that in board rules of the forum, the language on which it is obligatory is Polish. U…

  • Mini ST: Solo---120%, ACS 200%

    mntek - - DiD Xanthus

    Post

    to i ja coś wrzucę, pościk sobie nabiję Dnia 19-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mntek [Korona] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.444 _________________________________________ Obrońca niuniekxp ________________________________________________ Duży transporter 150 Lekki myśliwiec 15 Ciężki myśliwiec 7 Krążownik 56 Okręt wojenny 150 Satelita słoneczny 18 Niszczyciel 1 Pancernik 101 Wyrzutnia rakiet 2.170 Lekkie działo laserowe 1.775 Ci…

  • Ja marudzący?? Nie no... nigdy, albo może... no ok czasami Dobrze Cie widzieć w st po dobrej stronie. Flotka szybko rośnie. Mam nadzieję że i ja coś niedługo znajdę. Obrońcy odbudowy bo aż tak wiele nie stracił

  • Cytat od FILU: „@mntek jeśli ty piszesz że nikt się nie zmienia to czyli ty nigdy nawet z przed członkostwa w teamie nie napisałeś żadnej wiadomości "złej" czyli jesteś kryształowy od urodzenia i nawet jak ktoś by z twojego społeczeństwa bliskiego zakloł w życiu realnym to juz jest u ciebie przekreślony jako nie kulturalny człowiek i w życiu do niczego nie dojdzie nie będzie pracował jako kierownik , meneger, dyrektor bo kiedyś zakloł jedynie tylko łopatą i kopanie rowów zastanów się co piszesz …

  • Cytat od FILU: „Cytat od Ultra Instinct: „komu się chce robić za bon wart 5 czy 10 euro do tego wykorzystać można tylko na ogame czy tam w okręgu gier gf ” a może Ultra właśnie tym co ta anty nic nie znaczy bo sami zakupują takie ilości że ten bonus to jakieś drobne a chcą pomóc bo może mają czas i umiejętności a dotychczasowe zachowania na uniach irytuje ich że nikt z tym nic nie robi . Sam wiesz że grając na swoim uni kilka lat masz większe rozeznanie kto z kim i czyje niż operatorzy patrzący …

  • Cytat od FILU: „Składanie podań jak najbardziej dobry pomysł ale kto je akceptuje lub nie i czego szuka w podaniu to juz tajemnica bo domoślam się że teraz może malo jest już zgłoszeń bo wszyscy chętni pomuc oddali zgłoszenia może w pierwszym.miesiącu pojawienia się naboru i wtedy domyślam się że było ich dużo ale czemu prawie nikt nie został zwerbowany ? Nikt nie dostał szansy na triala ? A wychodząc na przeciw ze niby na forum pisze ktoś wybuchowo nie znaczy że gdy miał by szanse i chciał ją u…

  • Gratulowałem na priv, pogratuluję i tutaj. Lotka w układzie i pięknie wykorzystałeś moje odświeżanie konta z dolotu... Nauczka na przyszłość. Życzę przetopu na kolejne pancerniki Niedługo nawet w ACS nikt Ciebie nie ruszy... SzO będzie, choć wątpię żebym miał kiedyś okazję do rewanżu

  • gratulacje ST, powoli ludzie przestają się już zastanawiać kiedy będzie kolejne ST, a zaczynają na kim będzie? Obrońcy SzO jeśli uczciwy, jeśli rzeczywiście jakiś powiadamiacz był to niekoniecznie.

  • dziękuję Mati za okazję podłączenia prototypowych zminimalizowanych gwiazd śmierci. Jak widać nasze laboratoria jeszcze muszą nad nimi popracować Przetapiaj, obrońcy SzO

  • Cytat od Gotrek: „ I oczywiscie puscilem flote a on sie pojawil jak nigdzie nie mial akty i tak robilem kilka razy az wkoncu bralem sie na sposob i puszczalem dt czy jakis smietnik do ataku i za kazdym sie razem logowal.zaraz po .Puszczalem nawet jak nic nie mial zeby go draznic i sprawdzic czy jest i logowal sie za kazdym razem . ” 8. Zniewagi i spam Zabronione są wszelkie formy zniewag oraz spam. Spam, bez względu na formę (np. poprzez wiadomości, raporty szpiegowskie bądź też spam zakładki 'P…

  • Miło widzieć ostatnio Koronę jedynie po lewej stronie. Aż się człowiekowi bardziej chce grać. Ludzie dobrani wspaniale, to teraz tylko podgonić flotki uni nasze (ja chyba najbardziej muszę podgonić :D)

  • gratulacje Raven ładna ilość krążków to może teraz na pancki czas Jak to ktoś wcześniej napisał, to teraz czekamy na 2k %, potem na 5k % Obrońcy Szo chociaż chyba nie będzię

  • długa obserwacja jednak przyniosła piękny rezultat. Gratuluję super procent. Rozkminy z discorda o reckach bezcenne. Co do niektórych, Korona nie uprawia pushu, jako jeden z nielicznych sojuszy na tym uni niestety. Dlatego cieszę się że to właśnie z nimi przyszło mi razem grać. Szkoda że ogame które pamiętałem tak mocno się zmieniło i gracze którzy liczą tylko na własne umiejętności, które u agresorów tego starcia są niewiarygodne, mimo wszystko prędzej lub później zostaną w tyle za graczami lub…

  • jako że pozdrowiony to i wpisać się należy uciekniesz mi teraz w statach jak już pisałem ale to nie szkodzi, będę miał więcej motywacji przetapiaj zeby następnym razem 1k % pyklo.

  • Powoli zaczynają się ładne procenty na uni pojawiać. Gratuluję wlotu MNS ostatnio coś zła passa, to chyba trzecie, albo czwarte ST na nich w dość krótkim czasie..

  • Ruda

    mntek - - Członkowie Teamu

    Post

    Jakie jest Twoje podejście do spamu w dziale Poznajmy się? przeczytałaś już Wiedźmina? Co było pierwsze, kura czy jajko? Lubisz pisać coś prócz ostrzeżeń pod postami?

  • Po tylu latach wracam do ogame a tutaj... ukończone Piekło kosmosu. Ogromna niespodzianka ale i zadowolenie że będę miał okazję przeczytać tę świetna powieść. Zabieram się za lekturę, jak skończę pozwolę sobie na szersza wypowiedz.