Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 105.

  • jakby łączyli co rok universa po 3 ostatnie otwarcia, czyli najnowsze taurus po roku od otwarcia polaczyloby sie z siriusem i riglem, potem 3 nastepne itp czyli 9 universów w 3, dalej te 3 w 1 po nasteopnym roku to byłby sens otwierać nowe, a nie jak taurus najwiecej graczy po otwarciu do 6,5k mnoze liczba dobila:D

  • Chcieli zrobic opozycje dla ZS wyszło jak widać, minie z pół roku, rok, leszcze będą trollować że ZS to Zs tamto, mieliście okazje pokazać że ZS to leszcze, a wyszłoi jak tu i wszyscy widzą, a minie czasu trochę i znowu będziecie gadać że nowe uni i Zs nie da rady, jak to "nowe uni" i kto dał radę widać.

  • A co do UF zacytuje nie doslownie bo nie mam jak teraz gracza z vendetty z nekkara "po co robilem top 100 jak po UF bede top 600?" jak mysle i pewnie reszta tak samo, to podejscie graczy, ktorzy wola miec wielkie cyferki kosztem populacji na uni, żeby nie mial kto grac, a eko wyznaczalo top a nie cos co mozna pokazac jak np. flota............ "dorobilem sie cyferek to mi nie odbierajcie przez unifusion"

  • hehehehe, pomysl, o ekowcach, goście zamaist chomikować 5-10kk sury chomikuja w transach 50kk i jak trafisz od razu wiekszy debris, a moony opłaca sie ściągać dla sury a nie tylko floty, szczególnie że szybko mozna statki wybadać, a małe moony będą przez te ilości sury wydobywanej w wiekszej ilości.

  • Większe wdobycie- wieksze farmingi Ja bym zagrał na uni z debrisem z obrony, pozatym obrona teoretycznie 70% się odbudowuje a praktycznie 60% około

  • w opisie wersji 4.0 na samym dole, jak nie jest pod wersja zgodne z tym co pisalem a inaczej jest w grze to musiałem źle zrozumieć.

  • Nie che mi sie szukać tergo w wersjach bo za dużo, ale popatrz sie na podglad ukladu z planety i zobacz ze na kazda pozycje masz aktywna relokację

  • Nie tak, robisz kolonie na 4-10 duża i możesz relokować na 1 pole i 15ste też, a nie tylko przenosic na 4-12, a jak przenisiesz np. z 8 na 15stke to tylko temperature sie zmienia.

  • Kolonie mozna na 15stki relokować od którejś tam łatki:D

  • Cytat od ==Webber==: „weźcie przestańcie już płakać i porównywać te statystyki, zrobią UF to zrobią, jak nie to skończycie z tymi cyferkami i też będzie "in plus", płaczecie jak jakieś niedorozwoje, pro gracze kurde, będzie UF to potracicie floty i tyle z tego będzie” ja mam rozłożenie połowy planet pod farmienie ekonomów i mam więcej do objechania jak będzie UF:)

  • pewnie zapomnieli o uf, rigel ma juz 6k graczy albo mniej a to jest przedostatnie universum:) otwierajcie nowe to jeszcze szybciej sie beda wyludniac:)

  • nastepna? czegos jak nastepna nie bedzie, bo watpie ze wam ktos wciagnie kolejny raz na akcje chociazby do pomocy tak jak tutaj, nie ogarniania.

  • TO ja si\,e wpisze wkoncu, bo lamy opisuje ST jako swoje, Annunaki wam przygotowal grunt pod pewne wyliczanke logujac sie minute przed atakiem zeby bylo latwo i pewniej wyliczyc, a wy wysylajac flote ekonomicznie na czyjac akcje nie dosc ze opisujesz St jako zasluge AFERY jeszcze macie czelnosc opisywac ze nie poslaliscie calych flot nie z powodu deu ale z powodu nie pewnej akcji:D mistrzu idź zdobywac lepiej top w bunkrach ogame.pl bo w tym jestes dobry.

  • Co argumkentow lamo brakuje to rodziców w post trzeba wkrecic? Wiesz nie interesuja mnie historyjki w stylu ile jak robiles konta lamo. Z tego co piszesz widać że nie wiesz jak funkcjonuje ogame, a dla takich lam jak ty na pewno admini nie beda dodawac jakis bonusow nw stylu badan/.budynkow ale wiecej ci leszczyku tlumaczyl nie bede w tym poscie, bo chetnie poczytam sobie brednie ze jak gosc bedzie mial 10k puch albo wiecej to wyzlomuje universum:D A z tego jak slyszalem i czytam co piszesz musi…

  • Cytat od Cosa Nostra*: „Strzelałem... ale na Nekkar miesiąc temu jeszcze top 130 był pod noobprotection kumam że uniwersa najbardziej rozwinięte będą zacierać rączki na przypływ celi... ale słabsze uniwersa, będą najbardziej gnojone pod tym względem jak patrząc po różnicach flot... eDYT I co np top 1 Leo zrobi moje konto w 3 tygodnie??? Jedyny plus to ekonomowie z Leo ale cyba trampków muszę dobudować Niech dadzą nam z Nekkara po 1kk anty to może w jakimś stopniu mnie przekonają :D” Starczy lamo…

  • L,M,N> target N u50,u60,D,K>x2,50% DF kassio jak jest x2 nie zrobi roznicy wiekszy zlom a 4 universa to 8-9k graczy bedzie i wszystko podzielone. i 2 universa-4/5k graczy 3 to juz 6-7k

  • 16 za duzo jak dla mnie, jakby chociaz dodac te 2/3 gale tylko i rozszerzyc uklady do 600-800 to mialoby wiekszy sens niz te 16 galaktyk bo wteyd ekonomii znowu by uciekali jak najdalej a zsylka sury znowu inaczej by wygladała jak ktos ma planety w ostatnih i pierwszyhc galach. 50 galaktyk jak jest na u50 tez zly pomysl, bo chociazby jak ktos ma co gale planete niby moze kazdego atakowac, a im wiecej galaktyk tym wieksze odleglosci, a nawet przy powiekszeniu ilosci systemow do 1k z gali do gali …

  • Cytat od Mysliwy: „Cytat za "u66juras" Ja bym polaczyl universa po kilka, np. u67,68,69,1,66 razem,” Cytat od Mysliwy: „taa... na bank uni 66 z u 67, można od razu skasować konto, bo na u 67 TOP 1 ma ponad 84kk pkt a na u 66 tylko nieco ponad 24kk, zastanów się zanim palniesz głupotę.” taaa od razu uni dla ekonomów gdzie jest wlot tylko bez floty \żeby patrzec jak punkty rosna i móc spokojnie grać bo na tym polega strategia ogame........... przepraszam mistrzowskie gra w postaci eko gdzie nie ma…

  • Ja bym polaczyl universa po kilka, np. u67,68,69,1,66 razem, dalej literkowe np. na 2/3 czesci pod wzgledem rozwoju kont i powstania, zeby nie bylo tak, ze pegasus trafi np. do andromedy od razu gdzie universa porownania nie mja flotowo, kolejne jakies slabe do mocnych, a mocne universa zdominuja slabe przez polaczenie wielu ze duzo ludiz zaliczy szybko grę złomem.

  • Cytat od Art: „Według informacji jakie otrzymałem, do tematu UniFusion, czyli dalszego łączenia serwerów ze sobą wrócimy w jednej z najbliższych wersji OGame. Możliwe, że po wersji 5.3 powinno coś się ruszyć. O wszelkich planach dotyczących połączenia będę informował Was na bieżąco.” Wersja 5.3 czy plan laczenia uni gdzies zaginal?:P bo specjalnie na 1 universum gdzie mialem eko robic zaczalem flote rozbudowywac z nadzieja ze wyprobuje ja na graczach innych universow:P