Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 105.

  • Obrońca revenge zniszczony. Agresor wygrał bitwę! Przejął 0 metalu, 0 kryształu i 2.468.615 deuteru. Agresor stracił 0 jednostek. Obrońca stracił 2.293.000 jednostek. Na tych współrzędnych znajduje się teraz 336.000 metalu i 348.300 kryształu. Agresor wygrał bitwę! Przejął 0 metalu, 0 kryształu i 3.355.678 deuteru. Agresor stracił 456.000 jednostek. Obrońca stracił 4.360.000 jednostek. Na tych współrzędnych znajduje się teraz 430.200 metalu i 392.400 kryształu. + znajomy dostał cynka i na chwilę…

  • Opis? to opis jest dla mnie i dla oglądających, a top 1 solo bo małych farmingów rzędu ST nie wklejam jest warte opisu. I tak obrażam was bo przynajmniej pod topowym RW moge napisac co myślę o was i waszej marnej gierce.

  • Złomowanie bez skanowania i falangowania + klikanie PZ bez wabików? Przytoczę pw jakies lamki którę się sprawdza w 100% do mnie:) Od: revenge Do: juras ty jesteś jakiś ograniczony ? masz jakiś kompleks ? niszczysz dla samego niszczenia ? Tak, jestem ograniczony, złomuję dla samego faktu niszczenia ludziom cyferek bo to nie kręci i bawi bardziej niż wbijanie punkiców żeby numerek być, a to że po prostu gonię lamę w top 1 flot bo umiem co nie co chociaż to niewiele to musisz sie lepiej przypuszowa…

  • 70% złomu wpadasz w bunier i zawsze masz zysk, zwiększona ekonomia czyli np. x1 speed floty a x5 eko mija mi sie z celem, a tam gdzie na uni jest flota wolna, a eko zwiększone jest tylko 1 styl gry do wyboru.........

  • Quantum jako ostatnie uni dobiło do ponad 10k graczy w sumie 11-12k było z tego co pamiętam jak nie 13k w pewnym momencie. Pozatym Quantum- po otwrciu 2-3 universów po nim jeszcze utrzymywało populacjena poziomie 8k graczy bodajże, a te 5k graczy które tam gra to i tak więcej niż każe nastepne uni któe otworzono.

  • Ranking Wojen

    u66juras - - Forum

    Post

    Wojny są już tylko po to żeby do S&D nie trafic do teamu z tym sojuszem z którym nie chcesz być, inaczej byłby większy rozruch w tamtym dziale, a ranking nie odda ci tego który sojusz jest najlepszy, bo najlepsze sojusze nie wezmą udziału, tylko po starciach możesz ocenić.

  • Popatrz się na posty w temacie jucka to będziesz wiedział mniej więcej, pierwszeUF było z nowej serii, a kolejne które przyjdzie kolejne universa a między tymi 2 poslkimi UF były ogólnie jeszcze 2 UF bo gameforge robi UFy teraz niby "po równo" z tego co piszą.

  • A co ma pojęcie o grze mistrzu do wiedzy o tym co GO mogą?

  • Nastepne universum też będzie ze zwiększonym wydobyciem, starczy sie popatrzeć jaka ilość anty ejst ładowana na Ursie, nawet top 1-2k maja komplety oficerów, topka cały czas, czy to top 10 czy to top 300 pełno antymaterii uzytej mozna wydać, duzo anty uzytej = duże zyski GF, czyli Ursa na dzisiaj jest najlepszym universum pod względem zarobków GF wg mnie, ale to tylko GO mógłby przedstawić czy mam rację czy nie nie dając konkretnych liczb:)

  • AntiGameReborn

    u66juras - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ten sam problem miałem, 1 uni wszystko zwalone, reszta antigame jak było:/ Thanks

  • 3 tygodnie mineły od ostatniego infa o UF w innych krajach, są plany na kolejna fazę juz czy najpierw kończą aktualną fazę a potem dopieor plany do kolejnych? bop jak pierwotne propozycje będą realizowane a nie to co potem było to trochę szkoda będzie że inny plan byłby:)

  • Największe multikonto(wszystkie konta były używane do pushowania jednego): Ursa nowy rekord jakiś mózg wykręcił, chyba że do banów różne prędkości się nie liczą:D uni121.ogame.pl/game/pranger.php

  • może powoli, ale ważne że robią, a nie 1 faza i potem nie wiadomo co bo więcej planów nie ma przestawionych:)

  • dzięki, to wszystko co chciałem wiedzieć:) W sumie jakby był zarzucony, wstrzymany pomysł z UF na pozostałych uni zmieniłoby się moje podejście do konta na którym gram pod UF tylko.

  • miesiąc temu sie zakończyło, a nie ma żadnego info czy planują coś chociaż z resztą uni. żeby min info było w stylu "kolejne są w planach łaczenia ale jeszcze nie jest zdecydowane które i w jakim czasie" albo "nie będzie więcej łączeń"

  • więc piszę że 1 był, ale ten z propozycji które Art dał do GF, a pozatym nie widać żeby coś się działo

  • 1 UF był, ale art nie piszę czy coś w ogóle planują z kolejną fazą czy pomysł upadł..........

  • Art może jakieś info co z resztą uni?

  • Scypion po co ci nowe uni jak Cie z niego i tak wygonią 1 złomem?:)

  • AntiGameReborn

    u66juras - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Kilka wersji wcześniej była zakładka lista lotów, i ruchy flot z podglądu dało się rozwinąc na górze, a teraz są na dole rozwijane, ta ocpja jest gdzies dobrze ukryta bo od dłuższeg czasu nie umiem znaleźć tego w antigame czy wyrzucona od kilku wersji?