Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 181-200 z 227.

  • CÓŻ ZA ŹLI LUDZIE ZGŁASZAJĄ MÓJ TEMAT?

  • Dnia 27-06-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Miracle [B A] ________________________________________________ Krążownik 1.000 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Gwynbleidd ________________________________________________ Mały transporter 1.431 Duży transporter 1.076 Krążownik 62 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 7 Sonda szpiegowska 102 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Miracle [B A] _________________________…

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Cytat od ...Lukos...: „satelita 459 ;)” łe nicki podawać bo skąd prowadzący ma znać wszystkich?

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Magazyn kryształu : 14 Miracle [B A] Technologia bojowa : 15 test2 [N C] Technologia ochronna : 14 test2 [N C] Opancerzenie : 15 test2 [N C] Napęd spalinowy : 15 Nelo Napęd impulsowy : 11 Miracle [B A] Napęd nadprzestrzenny : 9 zwierzak170 [N C] Technologia energetyczna : 12 zwierzak170 [N C] Technologia nadprzestrzenna : 10 test2[N C] Technologia plazmowa : 12 test2 [N C] Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych : 6 Miracle [B A] - bada się Astrofizyka: 17 zwierzak170 [N C] - bada się pyk smutne,…

  • Mini ST SOLO -20% ACS -30%

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Miracle [B A] kaf69 [DBZ] 49.06% Dnia 14-06-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Miracle [B A] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.674 Mały transporter 1.000 Pancernik 200 Krążownik 1.000 _________________________________________ Obrońca kaf69 [DBZ] ________________________________________________ Duży transporter 1.275 Sonda szpiegowska 40 Satelita słoneczny 100 Wyrzutnia rakiet 1.473 Lekkie działo laserowe 200 Ciężkie działo laserowe 20 D…

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Badi [B A] Pancernik 5.369 Miracle [B A] Astro - 15 Jonowa - 11 Impulsowy - 10 Komputerowa - 14 Szpiegowska - 13 MT - 11 320 DT - 4 768 Falanga czujników - 6 Teleporter - 1 Wątpię aby ktoś magazyn na księzycu miał na 11 lvl

  • Mini ST SOLO -20% ACS -30%

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Wstawiam coś od siebie, ledwo co, ale je Ku chwale zimnemu BRO! Miracle [B A] vs wrocu 20.66% Dnia 09-06-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Miracle [B A] ________________________________________________ Krążownik 300 _________________________________________ Obrońca wrocu ________________________________________________ Duży transporter 646 Wyrzutnia rakiet 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Miracle [B A] __________________________________…

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Magazyn krysztłu 13 Miracle B A

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    To jest temat rekordów, a nie aktualnych stanów posiadanych flot

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Pancernik 3.382 Inferno oddam Lekki myśliwiec 21.740 NarImmor [GWOLF] Krążownik 3.700 NarImmor [GWOLF] Okręt wojenny 1.524 bialy [B A] Mały transporter 2.303 bialy [B A] Duży transporter 4490 Miracle [B A] takl na szybko ze stejków

  • TOP 10 SOLO i ACS Kallisto AKTUALIZACJA 08.11.2016 SOLO: 1. ociec Test [NC] vs Miracle [Unity] 3.982% Bilans: + 308.660.300 | 25.11.2016 2. Badi [UNITY] vs. Kardi [N C] 3.619.01% Bilans: + 125.841.738 | 22.10.2016 3. bryk [N C] vs. Anubis [HuS] 3.401,84 % Bilans: + 191.646.650 | 29.11.2016 4. ociec Test [NC] vs Pan Satyros [UNITY] 2.712% Bilans: + 183.798.507 | 2.10.2016 5. ociec Test [NC] vs Wielebny 2.515% Bilans: + 182.224.000 | 03-12-2016 6. Marsic [UNITY] vs. bujashaka [MiM] 2.503,25% Bilan…

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Cytat od oXe: „@edit Albo jak chcesz to sam Ci przeskanuje....” I po problemie czekamy na skany z rekordami

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Mari sam pomysł prowadzenia tematu jest jak najbardziej na wielki + i za to Ci chwała Jednak wg mnie troszkę mało czytelnie to było, ale teraz już jakby to ująć posegregowałeś i jest jak najbardziej git Sam założyłem temat górników, ale nie wiem czy się wam spodoba.

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Cytat od oXe: „Strasznie nieczytelne, a wpisywanie takich pierdół jak nadprzestrzenny lvl 6 do rekordów to jakiś żart i strata czasu. Poproś kilka osób z top eko,badan itp żeby podali Ci swoje dane. Inaczej ten temat o kant dupy można rozbić. @edit Albo skanuj bydlaków jak nie chcą powiedzieć.” Chciałem aby temat nie był ciągle pusty. Może taki wpis kogoś zmotywuje do wpisania wyższego lvl.

  • Rekordy Kallisto

    Miracle - - DiD Kallisto

    Post

    Ależ małe zainteresowanie zabawą to jest nie do pomyślenia, że na nowym uni tematy w did nie istnieją praktycznie Wg mnie temat jakościowo 4/10 sporo sam bym poprawił lecz Ty prowadzisz temat - ja na to nie mam zbytnio czasu Jeśli chciałbyś zobaczyć temat gdzie (wydaje mi się) były dobrze prowadzone rekordy zajrzyj tutaj: klik Oczywiście niektóre z tych punktów możesz pominąć jak: [ Statystyki Graczy ], [ Statystyki Sojuszy ], [ Budynki - Sumarycznie ],[ Obrona Na Planecie - Sumarycznie ]. Teraz…

  • Mogę przenieść i oddać mogę, ale anty bym chciał odzyskać. I nie mów, że nie ma takiej możliwości bo znajomy ma konta na u 68,69 i Andro

  • Bo co jeśli ktoś ma konto na u 66/68/69 i chce konta na u68 przenieść to wiadomo - musi oddać, ale antymaterię się kupuje i powinna być możliwość przenosin antymaterii na 1 konto.

  • A czy będzie możliwe przeniesienie antymaterii na inne konto?

  • Witam ja mam tylko jedno zapytanie, być może zostało ono zadane wcześniej, ale za dużo tego by przewalać wszystko. Co jeśli ktoś ma aktualnie darmowe przeniesienie? Zostanie ono także przeniesione czy lepiej je wykorzystać na starym serwerze?

  • Jak zawsze lepiej i wygodniej jest coś zamknąć niż naprawić ot nasza Polska