Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-220 z 250.

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od bastard: „-Usunięto bonus klasy Odkrywcy na ekspedycjach za Antymaterię. Ciekawe dlaczego?, ja na zbieraczu na evencie dałem rade uzbierać 15k anty(najwięcej dostałem 3600), nie mówcie że Odkrywcy otrzymali za friko po 100k anty w evencie, no nie mówcie... Może dla zbieracza też jakiś event wymyślą, bo też chciałbym komandora na 3 miechy... O ile nie będzie jakiegoś prawdziwego balansu, to śmiem twierdzić, że przy kolejnym uni 90% ludzi wybierze odkrywce. Sam bym wybrał, gdybym wiedział…

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    a co do równowagi ... zbieracza jeszcze bardziej osłabili ! Brawo !! brawo GF

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od ---Webber---: „Ekspedycje straciły swój największy atut, gratulacje dla tych co zapłacili 500k anty kilka dni temu aby zmienić klasę na Odkrywcę ” ha ha ha Dzieki ! ale póki co nie narzekam zaraz cię dogonię

  • Cytat od amen0688: „Cytat od Keanu_U19: „amen - czy Ty nie widzisz jak się błaźnisz? nawet nie zaprzeczasz zarzucanym czynom, każdy dobrze wie jak grasz, na Twoim miejscu na prawdę zniknąłbym z tego forum, bo my Ci żyć nie damy ” Chyba raczej nie oplaca sie tych ST wrzucac bo ludzie szacunku nie maja... ” no ale powiedz nam jak można mieć szacunek do ciebie ? skoro grasz jak grasz puszer zlodziej i bóg wie co jeszcze ... ja rozumiem że to gra strategiczna ... ale jak nisko trzeba upaść by się za…

  • za metal

    tereth2 - - Handel Leda

    Post

    place 2:1

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Ecc0: „Cytat od tereth2: „zamieniłem na odkrywce z zbieracza ” No i brawo Tereth Cytat od tereth2: „zbieracz nie widzi pztu wiec lipa ” Sądząc po tym poście myślę że jednak awansowałeś naCytat od tereth2: „cymbal każda farma ma top 10 20 wysyłając tylko expy gdzie się pojawia skil umiejętności w tej grze ” Cytat od tereth2: „bo zaraz jakis pro Flociarz przyleci dla 1kk Zysku i zbije to ” Sam pisałeś że latałeś po 1kk zysku i nawet cieszyłeś się z takiego farmingu Wracając do tematu - ja…

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od roermond: „Nie wiem czy tak nadrabia.Zbieracz ma dwa dodatkowe sloty, większa pojemność i szybsze transportery. Przy rannych lotach na idlaki, gdzie liczy się kto pierwszy ten lepszy jest to duży bonus.U odkrywcy zysk jest losowy, może nic nie znalesc, zablokować sobie sloty przez opóźnienia w expach. No i co godzinę musi się logować, żeby wysłać kolejnego expa. ” zamieniłem na odkrywce z zbieracza efekt ? trzymałem sie top 50-55 przez 5 dni cały czas tracąc do czolowki mam odkrywce 3-c…

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od 19dawid45: „Czy jako zbieracz gdy już kupię pioniery na rynku (po kosmicznych cenach) też mogę robić duże zyski na ekspach na sam patent z pz? Przyznam że sam wybrałem zbieracza i troszkę gram i nie widzę zbytnio zalet tej klasy tzn są ale nie takie jak sobie wyobrażałem... I rozumiem że jeśli na zbieraczu chcemy pełnej premii od pełzaczy to trzeba ich mieć na każdej planecie po kilkaset?? czyli super cel dla flociarzy.... ” zbieracz nie widzi pztu wiec lipa ... a co do peuzaczy .... wi…

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    TAK JAK mówiłem stawianie peuzaczy na potegę nie ma sensu ... bo zaraz jakis pro Flociarz przyleci dla 1kk Zysku i zbije to .. nudząc sie niedzielnym porankiem:P pozbierałem całość więc oblizał się ze smakiem Dnia 08-12-2019 08:53:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cesarz [BOSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 800 _________________________________________ Obrońca Tereth [IMO] ________________________________________________ Duży transporter 17 Satel…

  • Graty procent powala... A co do zero jedynkowy... To żaden przeciwnik to farma każdego uni spójrz sobie w historię... On nie przesadzam ale z 50 razy po prawej już był . Nie mniej no gratki stracia!

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Why so Serious: „Przy zbieraczu nie trzeba tak dużo siedziec przy ogame ” To zależy... Jak nie posiedzisz... Nie pofarmisz zapomnij o top 100 chyba że grasz na wszystkich możliwych dopalaczach

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od Ecc0: „Cytat od bastard: „Zapomniałem wspomnieć o pełzaczach - nie grałem chyba z rok czasu, nie wiem czemu w opisie nie ma wzmianki że potrzebują aż 50 energii, to jakieś kosmiczne nieporozumienie ” Może szukasz nie tam gdzie trzeba? yh1rteqishjh.png A jeśli uznasz że przed wyborem klasy nie wiedziałeś to też niestety ale w opisie wersji 7.0 którą zamieścił Art również jest to uwzględnione. Cytat od tereth2: „wala po 15kk + zysku z jednej expy bo wysylasz jak najwiecej floty ile sie da…

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od ---Webber---: „dziękuje za nazwanie mnie cymbałem, bawię się dobrze i nie marnuje za bardzo czasu, zawsze możesz zmienić klasę ” wiesz dobrze ze nie chodzilo mi o ciebie ... chodzilo mi terazniejszosc FARMY sa w top 20 ... wysylaja expy i robia niebotyczne zyski .. wzgledem innych klas .. zmiana to jest skok na kase i powiedzialem ze nie dam zlotowki na gf juz .. To konto zostanie skasowane między 11.Dec.2019 03:30:00 a 11.Dec.2019 05:00:00. a wiec no trudno sie mowi .. GF nie ma mozgu …

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Cytat od dexPL: „tu masz dyskusję: board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8694722#post8694722 Co do klas - oczywiste jest, że ekonom więcej zyska na starych uni (albo w późniejszej fazie gry) - szczególnie gdy zmienili zależność przyrostu eko od poziomów kopalni. Generał także więcej zyska - jednorazowy traf na wiele kkk zasobów - bo ktoś o minutę za późno odświeżył. Dodatkowo - na starych uni odkrywca nie daje rozmiaru planet (bo wszystkie planety masz zbudowane - max 1-2 z astro dobudujesz, a dl…

  • Równowaga klas

    tereth2 - - DiD Leda

    Post

    Czy jest gdzieś coś poruszany temat optymalizacji klas? Bo to co się cholera jasna dzieje to jest śmiech na sali... Zbieracz i generał nawet jak by zlaczyli te klasy w jedność to jest wielkie gówno w porównaniu z odkrywca... Mało tego człowiek siedzi gra farmi jedzie z innymi na okolo.. Cieszy się z 1kk farmigu gdzie odkrywca z pz po walce z piratami czy obcymi wali po 15kk złomu... Spójrzcie na topke każdy jeden to odkrywca... Mało tego topka to zwykle cymbaly które ogame 90 procent zwiedzalo r…

  • jeszcze przed chwila w innym st bylo opisane jaka to elita nie jest PRO ... Graty starcia

  • Za Metal z 1kk pisac w grze

    tereth2 - - Handel Leda

    Post

    tereth

  • Kolega nie toć że wydał mnóstwo kasy ... to do tego już urlopik GF sie cieszy TAKZE MYSTERY DLA MYSTERY xD graty jeszcze raz

  • ale procent ! Graty Alko ! Pozdrawiam MNS

  • Dokaldnie Wszyscy lataja po expach robia takie niebotyczne zyski ze tego to opisac sie nie da .... z expu nie idzie wyjsc na minus kiedys jak widzialo sie obcych czy piratow to krew zalewalo ... teraz sie cieszysz ! Ogame to Shit już totalny PAY TO WIN ale wystraczy wejsc na inne gireki GAMEFORGE tam to samo METIN2 totalna porazka Bez ITEM shopu nie pojdziesz w nowe lokacje nie ma chyba takich gier na swiecie gdzie tak mocno uzaleznione sa statystyki od tego ile kasy wpakujesz geo~ Graty Decyzji…