Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 301-314 z 314.

  • Cytat od u66juras: „Cytat: „Na chwilę obecną nie zdradzimy szczegółowej konfiguracji, ale jedno jest już pewne - będzie to świat BEZ Antymaterii.” A na starym designie oficerowie byli za pln, a nie antymaterie, wiec obrazki sie zgadzaja.” To prawda, ale w sumie oficerowie nie zniekształcają gry w taki sposób jak antymateria (zakup surowców w początkowej fazie gry, przeklikanie budynków, badań, floty, obrony itd.).

  • AntiGameReborn

    @Piciu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Aha, ok dzięki Pogram na ff w takim razie

  • AntiGameReborn

    @Piciu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Która wersja numeryczna jest najnowsza?

  • Dokładnie, cyferki dobre, ale kolejność odwrotna flota x 2 eko x 4 Przy flocie x 4 nie można nawet po piwo do sklepu wyskoczyć bez fs'a :E Ja bym zachęcał do powtórzenia konfiguracji Xalynth jako dobrego kompromisu między flotą a eco.

  • Cytat od theARTur: „Cytat od @Piciu: „Jest wolne uni - Ganimed. Flota x 1 eco x 4. Zdycha Ja gram bo mi to pasuje, ale widać jak na dłoni, że nie cieszy się wielką popularnością.” jest to spowodowane iż przed powstaniem universum Ganimed otworzono uni specjalne o nazwie Eridanus z prędkościa x 5” No właśnie. speed uni > zwykłe Imo konfiguracja taka jak na Xalynth jest optymalna. Co też potwierdza ilość graczy na tym uniwersum. flota x2 eco x 4 złom 50-60%

  • Jest wolne uni - Ganimed. Flota x 1 eco x 4. Zdycha Ja gram bo mi to pasuje, ale widać jak na dłoni, że nie cieszy się wielką popularnością.

  • Cytat od roermond: „Taka wakacyjna konfiguracja flota x5 ekonomia x5 pz 60% +25 pól Zawsze znajdą się chętni na taką konfigurację.” + 1 Na wolnych nowych uniwersach gra mniej ludzi niż na speed. Ganimed (miesięczne uni) ma mniej ludzi (obecnie 2500) niż Eridanus (3800)

  • Cytat od Art: „Cytat od theARTur: „Cytat od Art: „PS. Trzymając się wątku dotyczącego nowego Uni. Szykować rajtuzy, będzie speedUni. Może nie 5x, ale 4x udało się ugrać, do tego złom 50%. Ekstra pól nie dali. Uprzedzając pytania, termin otwarcia ogłosimy tak jak zwykle w dziale Nowości w przeciągu tygodnia bądź dwóch.” Art konfiguracja prędkości będzie równa z konfiguracją wydobycia ? ( 4x flota, 4 x eko ) czy może wydobycie będzie większe w stosunku do prędkości flot ? ( na przykładzie: 4x flot…

  • Kosmos ile wy, jako ZS, złomujecie. Aż się cieszę, że nie gram na tych samych uniwersach Za to jest co poczytać

  • Uwaga, mam ważny komunikat. GF nie działa od wczoraj. Abonament jest powszechnie znaną i często stosowaną formą płatności na rynku gier online. Myślę, że już to rozważali i te rozważania poparli pewnie konkretnymi rachunkami. I raczej im się nie skalkulowało skoro nie korzystają z tego modelu. Dziękuje, koniec komunikatu.

  • Nie chcę spamować ale fajnie, że to robisz i dzięki za to Bardzo lubię ten aspekt gry i rywalizacji.

  • Mialo być O&O ale ok Nie chce tworzyć na potrzeby tej rozmowy Teorii Ogame ale... W skrócie : wszystko jest surowcem. Badanie, statek, budynek - to wszystko są surowce. Inaczej liczone, inaczej uwarunkowane, ale nadal te same trzy surowce. Co do zasady, gra nie tworzy praktycznie żadnych ograniczeń rozwojowych. Sky is the limit. Są pewne wyjątki. Ograniczeniem jest liczba pól na planecie czy księżycu. Ograniczeniem nie jest możliwość posiadania nieskończonej ilości surowców, jest to mało prawdop…

  • Wszystko od czegos zalezy, przewaznie od jakis badan. Rakiety zaleza od poziomu silosu. Moze komputerowa tez usuniecie ? To ze jedna rzecz warunkuje druga jest normalne. Widze ze niektorych przerasta cos takiego jak "wyjatek" od reguly. Gdyby silos rakietowy byl badaniem to by nie bylo tematu. Ze jest budynkiem i wplywa na cos ilosc rakiet to juz jest wielki problem. To ze masz silos na X poziomie nie oznacza ze masz max RPM. -- -- Tyle ode mnie. Dyskusja czysto akademicka Over & Out

  • Mozna tez zabudowac planete, potem cos wyburzyc, zbudowac cos innego itd. Tez bez sensu ? Twoj tok rozumowania jest ok, ale nie jest jedynym sensownym. Kłocenie sie o uznanie jego wylacznosci i uzywanie tego do usuwania jakiejs klasyfikacji w rekordach jest bez sensu. Zalozmy ze interesuje mnie jaki jest najwyzszy poziom tego budynku na ogame.pl i jednoczesnie kto mial najwiecej RPM. Jedno wcale nie wynika z drugiego. To ze ktos ma mozliwosc budowania GS nie oznacza ze ma ich najwiecej. Na przyk…