Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 461-478 z 478.

  • Tak jak obiecałem - temat TOP10 starć zaktualizowany Jeszcze raz gratulacje Panowie, Aplik już chyba zapomniał o stracie Pozdrawiam Wisior

  • Wypada pogratulować Aplik na pewno się odbuduje jak tylko ureguluje sprawy w pracy i wróci z urlopu Gratulacje dla obrońców, a dla Aplika Szo Pozdrawiam Wisior PS. Właśnie zauważyłem, że starcie kwalifikuje się na TOP10 ACS Jak tylko znajdę nieco czasu to zaktualizuję temat

  • Narazie zaktualizowałem temat i zmniejszyłem nieco czcionkę Jak znajdę nieco czasu to na specjalne życzenie Pani Kasai pozbędziemy się kilku pustych linijek Jakby ktoś zrobił STeka, zmieniającego naszą kolejność to proszę o informację, najlepiej w PW Pozdrawiam Wisior EDIT: Właśnie zauważyłem, że jeszcze Czekoladowy oraz Lucca Brasi znajdą się na TOP5 ACS - jak wrócę wieczorem do domu to poprawię

  • Top10 SOLO Top1Finek[UMBRELLA] vs. empire of the sun[G-over] 4622,23 % Top2Apsik12 aka Finek[UMBRELLA] vs. Sheppard[AHT] 4234,21 % [align=start]Top3Finek[UMBRELLA] vs. Agent FBI[FA TBS] 3895,62 %[/align] [align=start]Top4Mastercook[AHT] vs. Luke Skywalker[Republika i JEDI] 3725,68 % Top5Czekoladowy[CS] vs. emeryk[G-over] 3287,11 % Top6Czekoladowy[CS] vs. Empire of the sun[G-over] 3181,05 % Top7Czekoladowy[CS] vs. Luznaguma[UMBRELLA] 3068,66 % Top8 Wegi[UMBRELLA] vs. Pirat[Llamas] 2875,79 % Top9 …

  • ari222 - masz rację pomyliłem nicki Miałem na myśli Ranimara/ladanies : 2014-01-04 Hanan > ladianes 2014-04-03 ladianes > gracza RaNiMaR 2014-04-10 gracza RaNiMaR > ladianes 2014-04-24 ladianes > siusiumajtek 2014-05-27 C S > - 2014-07-28 - > MPPG 2014-08-14 MPPG > - A co do Angel: 2013-11-04 Sorrowmajin > Konowal 2013-11-11 Konowal > smoki 2014-01-12 smoki > Angel 2014-01-18 C S > - 2014-01-30 - > ANDRO 2014-02-11 ANDRO > - 2014-03-25 - > 12345 2014-06-08 12345 > RES Informator nie kłamie To ja…

  • Czeko - podobno, jak sam się chwalisz, masz dostęp do IP więc wiesz, że nie miałem nic wspólnego z tym kontem Nigdy tak nisko nie upadłem, żeby kupować konta i je złomować (co zresztą poprzedni właściciel tego konta uczynił). Wtedy nie zabrakło umiejętności a siły flot Bo Armand był na widelcu, ale sam wiesz że na podstawkę leciały 4 TOPowe floty ZWB a my niestety nie mieliśmy takiej siły przebicia jak obecnie mamy Ty się przyznaj ile wpłaciłeś na konto WOŚPu, żeby odkupić konto smoki i posłać s…

  • Szkoda Przyjaznego Ale z tego co widziałem to z jego zapałem do gry powinien spaść rok temu Graty starcia Panowie, w S&D się podzielicie Pozdrawiam Wisior PS. TheTorn - Czeko nie jest już TOP 1 ACS Wskoczył tam Twój kolega ale trzeba zakutalizować temat (Czym się zajmę przez weekend osobiście )

  • Obiecałem, że spakuje to konto i słowa dotrzymałem Nowy właściciel dzisiaj mnie w okolicach godziny 13:40 przeskanował w odległych galaktykach. Odpowiedziałem tym samym ale, już na wszystkich koloniach. Wymieniliśmy kilka PW: Cytat: „ hitlerek 07.10.2014 No witam i dziękuje za przywitanie mam nadzieję że nie będzie nudno na tym serwerze Wisior 07.10.2014 Zrobię wszystko, żeby Ci się nie nudziło hitlerek 07.10.2014 Mam to odebrać pozytywnie czy negatywnie ?” Popołudniu wracam do domu po pracy i w…

  • Graty Steka Czeko I tak jesteś lama i pusher Pisałem Ci dzisiaj, że skasuje Ci flotę i od razu na urlop uciekłeś Obrońcy Szo Pozdrawiam Wisior

  • Gratulację CzekoSTEKA Nawet nielot raz na rok coś trafi Zysk Ci wyszedł miodzio Przetapiaj i lataj dalej Pozdrawiam Wisior PS. I tak pewnie kupił to konto i w ogóle push i żal

  • To i ja się wypowiem Żeby nie było, że latam tylko na podczepki. Tydzień temu poszedłem na urlop bo jakiś &#@* postanowił skasować wszystkie moje moony Może i dałbym sobie rady, ale ważny projekt w pracy i przeprowadzka robią swoje W czwartek rozmawiałem z Aplikiem, że ściągamy letarga w nocy z niedzieli na poniedziałek Miałem ściągnąć urlop, skończyć telepa (tak za anty ) i lecimy W sobote się dowiedziałem, że jednak lecimy noc wcześniej. Byłoby łatwiej, gdybym nie spał 3 godzin W trakcie starc…

  • Dzięki za lot Panowie Splendor i chwała należą się Wegiemu - to On zauważył jak lata dexter - ja tylko potwierdziłem info Warto jeszcze dodać, że lama ze mnie i o mało co tego starcia by nie było Ale nie musicie wszystkiego wiedzieć Ważne, że jak mnie zapraszacie to dopilnujcie, żebym nie robił głupot Pozdrawiam Wisior PS. Szkoda, że drugi cel Nam (z Aplikiem) tego dnia uciekł Ale co się odwlecze...

  • Graty starcia Panowie Prawdziwy CzekoSTEK Szkoda złomu, ale obrońcy na pewno się przyda (Chociaz mi nie chciał przesłać nawet złamanego recka ) Rocky jakbym nie miał Czekolady w buddy to może i być chociaż te recki pożyczył Ważne, że fajny % wyszedł i szybko nikt go nie pobije Czekolada odbuduj się lamo i nie rzucaj dziewczyny za tego złoma Pozdrawiam Wisior

  • Cytat od Dj Schiz: „skonczyl mi sie popcorn jade do sklepu ,zrobilem fs na wlasnego PZ wroci o 19:43:27 pozdro DJ” Podaj jeszcze koordy:PCytat od kasai: „ Starcie ponownie otwarte. Upomnienia rozdane. O dziwo zaskoczyliście mnie, mimo tak wielu postów wiele z nich było regulaminowych Pozdrawiam, kasai ” Bo po tylu latach "dyskutowania" różnych forach nauczyliśmy się bluzgać w regulaminowy sposób;) Pozdrawiam:)

  • Kajman zaś bez przesady z tą napinką:) Pamietajmy, że to wciąż tylko gra!! Też z chęcią bym dał złoma kilku osobom (już nie będę wymieniał z nicku bo ostatnio doszło do nieporozumień na tym tle:P), ale przyjdzie na to czas;) Kiedyś też bym się denerwował jak ktoś by mnie pakował do recków na forum, a w grze nie za bardzo także trochę w tym momencie rozumiem Blacka:) Niech przemówią floty:D Pozdrawiam Wisior

  • Dooding, z opisu sytuacji przez rocky'ego ja rozumiem to tak: Axerd napisał do Blacklamki, że chce rocky'ego wyzłomować, Blacklamka dogadał się z rockym i zaczął latać na własne PZ teraz Blacklamka napisał do Axerda, że rocky lata na własne pz i zaproponował lot. Odpowiedz sobie teraz na pytanie co by było gdyby Blacklamka napisał to co wcześniej pisałem - czy agresorzy by wymyślili, że lata na własne pz? Czy Riddick i enzo wiedzieliby kiedy startować? Nie powiesz mi, że za każdym razem jak rock…

  • Cytat od rocky: „Więc razem uknuliśmy plan że latam na własne PZ. Chłopaki uwierzyli i zobaczyli że tek latam więc po 3 próbie podstawki w końcu się udało wszystko zgrać (mówię tu o atakujących) bo do ST doszło by już wczoraj ale jeden z nich opóźnił atak za co mu dziękuję bo doszedł do ST ARAB” A Ty Dooding zwróć uwagę, że floty się podstawiły, bo wiedzieli o tej akcji dużo wcześniej. Gdyby Blacklamka chciał się zachować jak człowiek to od razu by napisał do atakujących "sory panowie ale z rock…

  • Niektórzy widać, w dalszym ciągu nie rozumieją co oznacza wbić komuś nóż w plecy. Ale cóż to jest tylko gra, oby Ci ludzie nie byli tacy w życiu. Atakujący popełnili dwa błędy tutaj - po pierwsze zaufali nie tym osobom co mieli, a po drugie to nie zabezpieczyli recków - może by pozbierali chociaż złom? To, że ich lamka wyrucha to było nie do przewidzenia. Szybkiej odbudowy Panowie! Rocky Ty chyba nie rozumiesz co oznacza słowo poczucie humoru? Jakby mi ktoś takie wiadomości jak qbolbol Tobie to …