Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-111 z 111.

  • Problem z antymateriom

    stresS - - Zadawanie pytań

    Post

    Po prawie tygodniu, antymateria dotarła na moje konto, support jeszcze nie odpowiedział na mojego ticketa i nie potwierdził przesłania antymaterii, ale skoro widzę ją na koncie, to sprawa chyba zamknięta.

  • Problem z antymateriom

    stresS - - Zadawanie pytań

    Post

    Ostatnio była właśnie jakaś przerwa techniczna z płatnościami, ale to było chyba czwartek piątek, a ja kupiłem w sobotę, ale możliwe, że właśnie wtedy zmieniali operatora, no nic muszę czekać, nic mi innego nie zostało, mam nadzieję, że mnie nie oszukają, bo mimo wszystko szkoda pieniędzy. Na pewno będzie to nauczka i już nigdy nie zapłacę za nic w ten sposób.

  • Problem z antymateriom

    stresS - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Guderian: „Zaraz Ci wmówią, że to Twoja wina albo, że forum nie jest od tego typu rzeczy... trzymam kciuki żebyś zdołał udowodnić swoje racje EDIT: jak dobrze pamiętam to gdzieś powinieneś mieć kontakt w sprawie reklamacji... sam przed chwilą kupiłem 240k smsem z ciekawości i pojawiło mi się coś takiego: "Dziękujemy! Wskazówka: z powodów technicznych dostawa towaru do gry może się lekko opóźnić. * Transaction ID (GF): * xxxxxxxxx * Transaction ID (OP): * xxxxxxxxxx EDIT2: Dostałem antym…

  • Problem z antymateriom

    stresS - - Zadawanie pytań

    Post

    Chciałbym zapytać czy ktoś z operatorów gry czy osób z teamu na tym forum jest na tyle kompetentna, aby mi pomóc? Sprawa wygląda następująco, w sobotę 9 lutego zamówiłem antymaterie za pomocą SMSa - 240.000. W instrukcji podano kod i numer oraz zaznaczono, że smsy muszą zostać wysłane podwójnie, ponieważ jeden jest warty 30+ zł, a całkowity koszt, to 60zł. Tak więc zrobiłem, nie dostałem żadnego zwrotnego smsa, że płatność wykonana, a zawsze takowy się pojawiał. Pieniądze z konta oczywiście zabr…

  • Gratulacje, same oddane w tych tytanach

  • Cytat od Hermes: „Cytat od stresS: „niewielką ” Ekhm... To jest żadna obrona. Przypuszczam, że do top100 bardzo daleko, więc powiem Ci - nawet około 10-15kk surki wystarczy. Mnie by się nie chciało po to lecieć, ale znam amatorów takich napadów ” Obecnie jestem top300, więc nie aż tak daleko, badania top100

  • Moja obecna obrona to 250 plazmy, ldl i wr łącznie koło 20k sztuk + jakieś 1k ciężkich laserów, 100 gaussów, powłoki i kilkanaście rakiet. Jak myślicie do jakiej ilości surówka nie zachęci do przebijania się przez taką niewielką obrone?

  • Dzięki za wszystkie odpowiedzi, fajnie że się tak zaangażowaliście. Jestem starym graczem, bo zaczynałem w 2005 roku i grałem regularnie gdzieś do 2008 może 9. Teraz wróciłem z sentymentu do gry, ale niestety, to już nie te czasy gdzie mogłem sobie pozwolić na wstawanie o 5 rano i szukanie celu, nigdy się nie bunkrowałem, zawsze grałem dynamicznie stąd moje pytanie o obronę. Gdyż obecnie idę tylko w eko, a jednak coś musi stać na tej planecie, aby chociaż 8godzine wydobycie można było po pracy z…

  • Niezłe bunkierki, ja tak tylko dopytam czy działa Jonowe i Ciężkie lasery jest sens w ogóle budować czy lepiej mięcho w postaci WR, LL z gaussami i plazma?

  • Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Wojtek i jeśli ktoś mnie kojarzy, to bardziej z nicku - Wojo, grałem na wielu uni: 2,8,18,19,36,40,41,44,56 i cholera wie gdzie jeszcze. Swój debiut w ogame datuje na grudzień 2005. Zacząłem grać na krótko przed założeniem stałego łącza u mnie w domu, początki informatyka w szkole. Pamiętam jak dziś, że nowością było u19, ale nie zabawiłem tam długo, bo większość znajomych grała na 18 i po chwili tam się przeniosłem. Gra pochłaniała mi naprawdę dużo czasu…