Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 420.

  • Wartość floty

    chemikos - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od @Piciu: „Generalnie chodzi o bardziej złożone przeliczenia, niż te podane w OP. np: 1000 DT, 20000 MT, 3726 CM 222222 LM 1182 KR 37 GS ile za to wybuduje owiec? Były kiedyś takie symulatorki @ciap - wybaczę ” Mój arkusz umożliwia takie przeliczenie. Link w sygnaturze.

  • Spalanie deuteru

    chemikos - - DiD Quantum

    Post

    Prędkość EKO * Opcja * Głosów * 5 * 11 * 6 * 4 * 7 * 145 Spalanie * Opcja * Głosów * 0.5 * 89 * 0.6 * 3 * 0.7 * 7 * 0.8 * 6 * 0.9 * 1 * 1.0 * 54 Razem 160 głosów, wg strony mmorpg-stat.eu aktywnych jest około 320 graczy, co jest raczej zawyżone. Zagłosowała zatem ponad połowa aktywnych graczy. Większość opowiedziała się za eko x7 i spalaniem 0,5. Co z tego wyjdzie @Art?

  • Ja w sumie chętnie zagrałbym na klasycznym uni, ale z lekko podniesioną prędkością floty x2-3. Reszta parametrów jak na normalnym uni (tylko ilość galaktyk może mniejsza).

  • Spalanie deuteru

    chemikos - - DiD Quantum

    Post

    @Art - kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia wyników ankiety?

  • Kilka drobnych zmian: - dodana tabelka Kalkulator czasu - do liczenia godziny powrotu floty - dodana data zwrotu kosztów kopalni, astro i plazmy - poprawa drobnego błędu w kosztach recka wersja 1.73a

  • Cytat od 19dawid45: „Cytat od DarthMario.: „Marys vs poncyliusz ” i jak wyliczyć z tego systemem Antares? ” Cytat od pl1...: „haha tez tego nie wiem : ) ale dali taki konwerter to wklejamy:) ” Wszystko jest podane na dole w tabelce 'Total result'. Dokładnie pole 'Suma'.

  • Spalanie deuteru

    chemikos - - DiD Quantum

    Post

    Wiadomości znikają po tygodniu, więc po tym czasie nikt więcej już nie zagłosuje, bo nie będzie miał linka. Poczekajmy jeszcze kilka dni, może faktycznie w weekend przybędzie głosów. @Art - ile to jest połowa z aktywnych kont?

  • Gratuluję debiutu. Pomimo problemów pełen sukces. Tak trzymać! Obrońcy SzO!

  • Spalanie deuteru

    chemikos - - DiD Quantum

    Post

    Cytat od Art81: „A ja poszedłbym krok dalej i rozważył (ankieta??) możliwość wprowadzenia innych urozmaiceń, a mianowicie pojemność SS, może zmiana prędkość np. eko żeby nasi górnicy czuli że też o nich dbamy :D, zmiana % złomu a nawet % z defiku? ” Derbis z floty tak jest bardzo duży, więc nie ma co tego zwiększać. Złom z obrony odpada całkowicie. Większe eko zawsze się przyda. Skoro na uni68 się dało, to u nas tez można. Tam zwiększyli pięć razy, a tu jakby zwiększono dwa razy byłby wypas, ale…

  • Wystarczy zaznaczyć dane w starszej wersji i skopiować je do nowego arkusza. Najlepiej użyć opcji 'wklej specjalnie' i wybrać 'wartości'. A ta starsza wersja, to jaka?

  • Spalanie deuteru

    chemikos - - DiD Quantum

    Post

    Największym problemem jest spalanie przez recki. Trochę dla mnie nielogiczne jest, żeby statek cywilny palił zdecydowanie więcej niż statki bojowe, a w porównaniu do pancernika, to już jest przepaść. Samo zmniejszenie zużycia nie załatwi sprawy, bo recki i tak będą palić najwięcej, a wg mnie o to najbardziej chodzi. Można pomyśleć o zmniejszeniu podstawowego zużycia przez same recki: - spalinowy - 100 (jest 300) - impulsowy - 200 (jest 600) - nadprzestrzenny - 300 (jest 900)

  • Cytat od 19dawid45: „Chemik jak możesz? już 2 flotę Legionu ubiłeś.. zaraz piekarz podda wojnę:p ” No to się nie obijać tylko latać. Cytat od bogaczt: „a cos ty sie tak uparl na nasz sojusz ” Nie uparł się, tylko tak wychodzi. Nic na to nie poradzę.

  • No i udało się trafić parę GSów. Wyszedł Hattrick dzisiaj. Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych. Obrońcy SzO! Dnia 20-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor chemikos [-KGH-] Technologia bojowa 250% - Technologia ochronna 250% - Opancerzenie 250% ________________________________________________ Pancernik 34.815 Lekki myśliwiec 1.123.059 _________________________________________ Obrońca zlomiarz [9LG] Technologia bojowa 200% - Technologia ochronna 200% - Opancerzenie 200%…

  • No i parę DT też się udało trafić, niestety puste. Z braku dexu, cała akcja trwała prawie godzinę. Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych. Obrońcy SzO! Dnia 20-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor chemikos [-KGH-] Technologia bojowa 250% - Technologia ochronna 250% - Opancerzenie 250% ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Turan [FUNDACJA] Technologia bojowa 200% - Technologia ochronna 200% - O…

  • Znowu parę groszy wpadło. Prawdopodobnie nieodebrany FS. Wyskanowane na akcie. Obrońca zalogował się jeszcze przed dolotem dofarmów i zaczął zbierać pz-ta, ale dużo nie zebrał. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Obrońcy oczywiście SzO! Dnia 20-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor chemikos [-KGH-] Technologia bojowa 250% - Technologia ochronna 250% - Opancerzenie 250% ________________________________________________ Krążownik 5.000 Pancernik 24.560 ___________________…

  • Niewidzialna wiadomość

    chemikos - - Błędy w grze

    Post

    A ta wiadomość sama znika po tygodniu? Też mam coś takiego.

  • Cytat od LoleXXX: „Niestety arkusz nie liczy kiedy warto badać technologie plazmowa. Ten najnowszy. Wyskakuje #NAZWA? ” Zakładam, że korzystasz z Open Offica. W polu o którym piszesz jest formuła, której Open Office nie obsługuje.

  • A tą wartość 35,70% to na uni ze złomem 30% sprawdzałeś, prawda?

  • Cześć Gram sobie na norweskim uni i znalazłem takiego kwiatka (badania): - Spionasjeteknologi 1 - szpiegowska - Datateknologi 3 - komputerowa - Våpenteknologi 2 - bojowa - Panserteknologi 3 - opancerzenie - Energiteknologi 2 - energetyczna - Forbrennings Driv 4 - spalinowy - Impuls Driv 3 - impulsowy - Laser Teknologi 4 - lasorowa - Astrofysikk 3 - astrofizyka API: sr-no-106-1aa00d96c30bea134dcdeaa89dddc02bbe32ddff Czy ktoś mi wytłumaczy jak jest możliwe posiadanie astrofizyki przy pierwszym poz…