Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 420.

  • MUNDIAL 2018 - typowanie

    chemikos - - Piłka Nożna

    Post

    1. Brazylia - Niemcy 2:2 d. 2:2 k. 6-7 2. Neymar, 8 goli 3. 1/4, 1. miejsce, 10 goli

  • A mogłeś sekundę później wlecieć, hehe Gratki, prawie 1kkk do przodu, nie jest źle.

  • To teraz stocznie w ruch. Gratki raz jeszcze.

  • Dobry farming nie jest zły. Gratki, kolejnych życzę.

  • Dobitka też niczego sobie.

  • No i szczęście dopisało. Najpierw jakieś farmingi, żeby było na czym latać, a potem 'truskawka' na torcie. Zysk, procent, aż się wierzyć nie chce. Wielkie gratulacje. Przetop na 20kk LMów

  • Handlarze z ekspedycji

    chemikos - - Zadawanie pytań

    Post

    Będziesz miał tylko jednego Handlarza - tak, będzie ten sam surowiec do sprzedaży. Jeżeli nie chcesz sprzedawać aktualnego surowca, to musisz wykorzystać Handlarza i czekać na kolejnego.

  • Handlarze z ekspedycji

    chemikos - - Zadawanie pytań

    Post

    Kiedy trafisz kolejnego Handlarza możesz uzyskać korzystniejszy przelicznik, ale może też się nie zmienić.

  • - poprawa błędu w liczeniu czasu rozbudowy Terraformera i Doku - kilka drobnych dodatków z zakładce 'Koszty dodatkowe' wersja 1.73b

  • Rekordy Uni68 Speed x5

    chemikos - - DiD U68

    Post

    Cytat od ciap: „Surowce przed: 0RYx64k.png Astrofizyka=25 Dagusia > 27 Ilość Planet:14 Dagusia > 15 Ilość posiadanych księżyców: 14 Dagusia > 15 ” Zdaje się, że to pierwsze astro 27 poza uni Quantum. Gratki

  • Cytat od Truck driver: „Ja bym powiedzial, ze lepiej skupic sie na tym by w pierwszej kolejnosci turborecki mialy mniejsze spalanie niz maja obecnie a dopiero pozniej kombinowac z innymi opcjami. ” Wystarczy zmienić podstawowe spalanie recka. Nawet na spalinowym recykler (300) pali więcej niż pancernik (250). Gdyby zmienić to w ten sposób: spalinowy - 100 impulsowy - 200 nadprzestrzenny - 300 'problem' spalania przez recki zniknie.

  • Również na nie. Teraz z impulsowego korzysta krążownik, który i tak jest najszybszy (w większości przypadków); CM - mało osób tym lata; kolonizator - potrzebny tylko przy nowych planetkach, a jak ktoś lata FSem na kolonizuj, to i tak nie ma znaczenia, bo chodzi o prędkość GSa; zostaje MT - i w zasadzie po to rozwija się impulsowy, jak to się zmieni, to nie będzie większego sensu tego badania rozwijać.

  • Ja jestem na nie. Wprowadzenie takich zmian spowoduje, że nie będzie sensu rozwijać napędu spalinowego. Teraz na spalinowy lata LM i DT (sondy pomijam). Jeżeli zostanie to wprowadzone, to tylko jeden typ statków będzie latał na spalinowym.

  • Wychodzi 40% więcej w porównaniu do x5. Jak się zrobi ten dex, to daj aktualkę.

  • W związku ze zmianą prędkości ekonomii na naszym uni proszę o aktualizację wpisów. Dawno nikt nie aktualizował, więc pewnie coś się pozmieniało. Sam zacznę: * Speed EKO * 7 * * * * Nick * chemikos * Data * 18.04.2108 * * Astro * 27 * Plazma * 20 * * * * * * * Planeta * Metal * Kryształ * Deuter * Temp. max * Planeta1 * 44 * 38 * 40 * 19 * Planeta2 * 44 * 37 * 40 * 14 * Planeta3 * 44 * 38 * 40 * 17 * Planeta4 * 44 * 38 * 40 * -5 * Planeta5 * 43 * 38 * 40 * 5 * Planeta6 * 43 * 38 * 40 * -2 * Plane…

  • UNIVERSA

    chemikos - - Gra

    Post

    Nie da się uniknąć otwierana nowych uni - jest to zarobek dla GF i raczej z tego nie zrezygnują. Możemy jednak pomyśleć jak zatrzymać graczy na starszych serwerach. Ostatnio gracze wychodzą z propozycją zmiany konfiguracji poszczególnych uni. Niby ok, ale wg mnie to jest działanie na krótką metę. Uważam, że potrzeba innych zmian. Gdzieś tam czytałem o propozycji otwierania uni o określonych parametrach, gdzie zmienny byłby tylko speed floty i % złomu z floty. (pomijając spalanie, ilość gal, bonu…

  • Sondy & Bash i inne

    chemikos - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od kruszynka: „2. Tak samo jak wysyłając atak z surowcami na gracza tak samo w przypadku gdy wyślesz ekspedycję i napotka np. piratów/obcych i będzie walka jest niebezpieczeństwo utracenia surowców. Dlatego FSowanie w ten sposób jest dość ryzykowne ” Czy aby na pewno? Kiedyś miałem taką sytuację. Źle posłany FS, wraca reszta floty (chyba nawet tylko 1 GS) i wszystkie surowce. Dawno to było, więc mogło się co zmienić, dlatego chciałbym się upewnić.

  • Cytat od Starrk: „Najwidoczniej strona mmorpgstat.eu jest w błędzie i próbuje zahamować sukces naszej gry przeglądarkowej, wmawiając wszystkim, że... LGfeJwZ.jpg ... na wszystkich uniwersach razem wziętych nie mamy nawet trzysta pięćdziesiąt tysięcy kont ” Strona ta zlicza konta z minimum 10k punktów. Poniżej tej granicy jest pewnie jeszcze sporo kont, ale 100kk to zdecydowane przegięcie.

  • Cytat od Vegitto: „Zgadzam się z @chemikos i @Starrk. Przenoszenie planety na 15 z dowolnej pozycji nie powinno mieć żadnych powiązań z antymaterią. Choć sam używam anty, to wiem, że taka możliwość więcej narobiłaby szkód niż pożytku. Pomysł z wygraniem takiej relokacji na ekspedycji jak najbardziej ok ” Zaraz, zaraz. Do zdobycia byłaby tylko opcja przeniesienia na dowolną pozycję, koszt w postaci anty nadal pozostaje.

  • Sądzę, że opcja z przenoszeniem planety na dowolną pozycję mogłaby być do zdobycia na ekspedycji. Oczywiście z małym prawdopodobieństwem, rzędu 0,001-0,01%.