Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 478.

  • Rozmówki u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Szkoda że zniknął temat założony przez @FILU. Oczekuję teraz przeprosin od Niego. Do oczerniania innych to jest pierwszy. Jak kupił flotę z CSD to siedział cicho. Ciekawe czy teraz będzie miał odwagę przeprosić. Pozdrawiam Wisior

  • Rozmówki u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    Mówiłem że za płatność, już wróciłem Pozdrawiam Wisior

  • Jeszcze 300 takich starć i się odegrasz Pozdrawiam Wisior

  • Błędy związane z falangą

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Jest coś co nie ma błędu po nowej aktualizacji? Pozdrawiam Wisior

  • Hmm, wychodzi na to, że Zbieraczom dać bana za rynek (bo mieli więcej slotów i na pewno coś przehandlowali), Generałom bana za spalanie recków (tak wiem że przez tydzień, ale ja np zyskalem na tym całkiem sporo) no i w końcu Odkrywcom za bugi w ekspedycjach, które po cichu usunęli. Wychodzi na to że wszyscy którzy wybrali klasę są skazani na perma. Wszystkie błędy były opisywane na FORUM, na które na pewno każdy gracz wchodzi codziennie i czyta całe info, zatem nie może powiedzieć że nie wiedzia…

  • Błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od bocieek: „@Wisior to konto nieistotne obserwacyjne do testów właśnie - trzeba było widzieć wyścigi flociarzy po iglakach ” Tak zwane konto kolegi? to się ceni Ja głupi kupowałem na rynku z swojego konta bo nie miałem tak dobrych kolegów żeby pezetestowali rynek Pozdrawiam Wisior

  • Błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od bocieek: „Cytat od Elmo[Wieiworak]: „podobno teleport teraz wychodzi lepiej ale co ja tam wiem uczciwy jestem a nie jakis cheater ” Testowałem na Q i potwierdzam, telep działa jak ma średnio z 40 prób 31 razy sklonowało flotę i wygenerowało się rw ” Lepiej zgłoś bo ewidentnie robisz to celowo flotę rozbij i planetę GO anty materię wydaj szybko bo i tak Ci wyzeruja przy okazji backupa

  • Błąd rynku

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Potestowalbym sobie ryneczek Ale za takie zabawy w legalnym narzędziem ostatnio bany się dostaje Pozdrawiam Wisior

  • Rozmówki u68

    Wisior - - DiD U68

    Post

    To za payment. Wrócę jak wyjaśnię Pozdrawiam Wisior

  • Ja bym dał bana każdemu kto wybrał klasę odkrywcy i poleciał na ekspy. Przecież to ewidentny bug. Pozdrawiam Wisior

  • Wrzućcie wszystkim perma i będzie spokój @Mari ja też wrzuciłem urlop. Może GO mi go przedłużą do 2038 roku i wtedy już się wiele wyjaśni Pozdrawiam Wisior

  • I tak przy okazji bana dla Ciebie, możesz podrzucić kukułcze jajo wrogom - sfarmiłeś lewe surowce - wyślij wrogom w paczkach po np 122.232.323 szt na liczeniu spędzą następne dwa dni (jak wyślesz w nocy na różne koordy w 4x25 transportach to przy okazji zalejesz gracza setką raportów ) On będzie musiał to wszystko zgłaszać albo bana wyłapie Pozdrawiam Wisior

  • Ktoś jeszcze złomuje zamiast mnożyć sobie surowce ? Podziwiam i Gratuluje Co do Pyrka to powiem tak: 3a33e7850c818526b5f07184b5ba6f18.jpg Pozdrawiam Wisior

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Ludzie mnożą surowce bo jak Oni nie namnożą to namnożą przeciwnicy. Poukrywają na nowych kontach, wrzuci się urlop i po trochę będzie się skubało Błąd w obecnej postaci powstał 27 grudnia, 29 grudnia powstał temat, 30 grudnia napisałem o koniecznym NATYCHMIASTOWYM wyłączeniu rynku (wcześniej też myślałem, że błąd jest losowy). Dzisiaj mamy 2 stycznia, administracja milczy, rynek pięknie mnoży surowce. Na banie wylądowało kilku losowych graczy, WIEM o miliardach surowców dodanych. Tylko moje leni…

  • Rynek - dyskusje

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jest super !! Zostawcie to założę konta na wszystkich uniwersach

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Drodzy Państwo Rozpoczęła się noc długich banów Rano możecie się obudzić w TOP10 Waszego Uni Dobranoc. Wisior PS. Ostatni gasi światło

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Wisior - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jeszcze nikt z tym nic nie zrobił? nie wiem Czu uda mi się wejść na dłużej dzisiaj wieczorem bo trochę jest co opisywać, żeby precyzyjnie wskazać co jest problemem. No nic, może przez noc aż tyle się pomnozy (albo bedzie co farmic :P) Pozdrawiam Wisior

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Rynek to totalna patologia. Natychmiast do zamknięcia. Nieświadomie mnożysz surowce ! 5kk deuteru za 350kk kryształu ? Proszę bardzo - odpowiednio dogadać się z sojusznikami i każdy ma ręce czyste. @Art - wiem, że zgłosiłeś, ale to nic nie dało. To było 4 godziny temu, a wciąż działa. Ja się przyznałem i przestaje korzystać - ilu graczy mnoży nieświadomie ? Trudno zliczyć. Pozdrawiam Wisior EDIT Nie działa to losowo. Wieczorem opiszę dokładny algorytm - teraz już czasu nie mam za bardzo

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Zgłoszone 2 godziny temu a bug dalej istnieje. Nikt z tym nic nie robi Ciekawe kiedy ta karuzela śmiechu się skończy Pozdrawiam Wisior

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Wisior - - Błędy w grze

    Post

    Nie zgłaszajcie, tylko czym prędzej zamykajcie ten rynek