Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-180 z 182.

  • Cytat od zona_rolnika: „Cytat od Demi: „recyklery za pieniadze niszcza ta gre...fajne starcie. ” A floty i konta budowane za pieniądze to już nie ? Eh masa hipokryzji w tym wątku, a agresor też nie mało złotówek w konto władował. Taka to już gra, ja już przestałam do tego uwagę przykładać, dlatego na żadnej uni ST nie wstawiam, bo to po prostu głupota Wiciu szo ” Przepraszam, ale jednak nie tak dużo

  • Cytat od Pinkie Pie: „lot z falangi nic szczególnego Gratki za fart ” Szkoda, że już nie ma takiej informacji ale bitwa odbyła się na księżycu

  • Stało to poleciałem, dzięki anty obrońca się praktycznie wyzbierał. Dnia 22-08-2018 07:32:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 19.691 Mały transporter 8.502 Okręt wojenny 669 Pancernik 1.773 Krążownik 3.143 _________________________________________ Obrońca Wiciu007 [N N] ________________________________________________ Mały transporter 6.617 Duży transporter 145 Lekki myśliwiec 3.222 Ciężki myśliwiec 16 K…

  • Cytat od Agent Bolek: „Złomuj złomuj Bedzie wiekszy % Obroncy Szo ” oj będzie będzie

  • Cytat od zielu75: „Alkoholik to Ty ? Jeśli tak to graty widać Cie w tym temacie coś nie tak jak niektórych co dużo gadają a mało robią Pozdro i do następnego. P.S. Kiedy piwo znowu pijemy ? ” Cytat od Sledz: „zielu alko Mozna kiedy chcecie ale tym razem u mnie na chacie a nie gdzies na miescie Mam pomysl na pewien termin zdzwonimy sie Graty wlotu tak przy okazji Edit:jaki ja pocieszny ostatnio wrocilem na chate hehehehe ” Namówiliście

  • Nie stało to poleciałem Pozdrawiania dla sojuszu i znajomych !!! Dnia 21-08-2018 11:07:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 19.159 Krążownik 3.162 Okręt wojenny 617 Pancernik 1.683 _________________________________________ Obrońca Aligator [MLP] ________________________________________________ Duży transporter 77 Okręt wojenny 439 Pancernik 499 _________________________________________ Po bitwie... Agreso…

  • Dnia 18-08-2018 03:50:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 9.116 Krążownik 2.354 _________________________________________ Obrońca Szczepan271 [H_H] ________________________________________________ Mały transporter 1.109 Duży transporter 88 Lekki myśliwiec 652 Krążownik 115 Okręt wojenny 182 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 307 Sonda szpiegowska 29 Bombowiec 63 Pancernik 85 ________________________________…

  • Dnia 18-08-2018 02:11:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 6.666 Okręt wojenny 291 Pancernik 1.154 _________________________________________ Obrońca Havoc [VEN] ________________________________________________ Mały transporter 1.285 Duży transporter 168 Lekki myśliwiec 1.088 Krążownik 82 Okręt wojenny 491 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 708 Sonda szpiegowska 408 Pancernik 218 Mała powłoka ochronna 1 _____…

  • Cytat od Beckett: „chyba podstawka ” Jeżeli o moją uczciwość tu chodzi to proszę można to zgłaszać, gram w to chyba od 2006-7 roku i nigdy nie miałem bana, przez ten czas wstawiłem też masę ST i nigdy w nich nie byłem oskarżany o push. To zobaczyłem na falandzę, miałem czas na rekację to co miałem robić? Patrzeć jak kolega zeruje konto ?Nie gram tu dla pkt i nie bardzo zależy mi na biciu kolejnych rekordów wiec wolałem zaryzykować kontrę, brak zbiórki złomu jak bezczynnie patrzeć na to co się dz…

  • Graty wlotu i debiutu w odpowiednich barwach Top na nowe zabawki i 3 cyfrówki

  • Cytat od mismalinowy: „Buszem pasuje jako guti, push wiec slaby zysk, przetapiaj na statki bo troche bieda podjezdza ” Polejcie mu dobrze prawi, dospawałbyś trochę pc Graty wyczucia, z tego co pisałeś to wpasowałeś się idealnie, oby takich więcej i do naSTepnego!!

  • Pozdro dla sojuszu i znajomych!!! Obrońcy SzO, ma dobry nick więc na pewno szybko się odbuduje Dnia 16-08-2018 19:38:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 15.092 Okręt wojenny 294 Krążownik 2.554 _________________________________________ Obrońca METALLICA ________________________________________________ Mały transporter 20 Duży transporter 52 Okręt wojenny 491 Recykler 49 Sonda szpiegowska 31 Bombowiec 24 …

  • Witam, Na początek wielkie podziękowania dla sojusz, dzięki Panowie za wsparcie!!! Rw powstało dosć szybko i bez przygotowania, a historia tych działań wyglądała następująco. Wróciłem z pracy i ku mojemu zaskoczeniu zamiast spaść awansowałem, patrzę w statystyki a tu Pan "oddam_Tik" poleciał 100k pkt. Wiedziałem ,ze stało sięto maks w przeciągu 20 min więc szybko zaczołem sprawdząc jego planetki. Złomu nigdzie nie było ale w ukłądzie u Zemsty pojawił się moon. Skan falana na planete wykazał coś…

  • Obrońca zaspał... Dnia 12-08-2018 11:14:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lifer [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 6.671 Okręt wojenny 299 Pancernik 786 Krążownik 1.244 _________________________________________ Obrońca Spiochowaty [EMERYCI] ________________________________________________ Mały transporter 490 Duży transporter 270 Krążownik 644 Okręt wojenny 843 Recykler 984 Sonda szpiegowska 134 Pancernik 201 _________________________________…

  • Ale się tu pozmieniało, z milion lat chyba się nie logowałem na to forum. Miałem grać bez wystawiania eRWu, ale % i farmingiem wypada się pochwalić Flotę wypatrzyłem tydzień temu, fs nie odebrany, obrońca zalogował się chyba po 50min. Cały tydzień czekałem na powtórzenie sytuacji, niestety statków nigdzie nie było widać. Sporadyczne * i nic więcej. Obrońca systematycznie spadał przez ten czas, wygląda na to, że zwoził surowce i nic nie wydawał. Ciekawe czemu takie zachowanie i czy koks się zgadz…

  • Graty TV, szybka floty robi robotę, niech teraz odbierze co Twoje.

  • Graty Harmatic, super %, u obrońcy nigdy floty nie widziałem i nawet nie wiedziałem, że ma tyle zabawek. Top na pc i następnym razem zezłomuj rudego to może kulkę dostanie

  • Graty Dobi kozak starcie. Nie dosć, ze 1 to jeszcze zysk w pc będzie top na nowe latawce i czekam na coś 5 cyfrowego !! SzO obrońcy bo ładnie metal kupował

  • :DD jak się bronić u kogoś to tylko do wojny i na taki % widać, ze 3 litery w tagu MNS swiadczą o tym kto jest dobry w ACS Thx za zaproszenie Panowie i do następnego mam nadzieję. Obrońcy SzO

  • Graty Dobi Ładnie sobie poczynasz na orionie. SzP i bicia dalszych rekordów.