Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 199.

  • na dzisiaj konczymy Dnia 09-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [G_T] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca jsN [M A S] ________________________________________________ Mały transporter 13.595 Duży transporter 3.430 Lekki myśliwiec 32.408 Ciężki myśliwiec 2.735 Krążownik 2.069 Okręt wojenny 1.193 Recykler 922 Sonda szpiegowska 12.977 Bombowiec 377 Niszczyciel 99…

  • nah, ja tez tylko ogladam co sie wyprawia w tym smieszym kraju z zza granicy

  • pogoda sprzyja! Dnia 09-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [G_T] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Skolioza [G2 Army] ________________________________________________ Duży transporter 700 Lekki myśliwiec 7.312 Krążownik 1 Okręt wojenny 2.561 Recykler 2.639 Sonda szpiegowska 46 Pancernik 767 _________________________________________ Po bitwie... Agresor kikijiki [G_T] _________…

  • zlapany na powrocie z PZ, szkoda tylko, ze lecial z planety pozdro dla Armandinho Dnia 09-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [G_T] ________________________________________________ Reaper 1 Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Tozzy [W-C] ________________________________________________ Mały transporter 6.806 Duży transporter 21.766 Lekki myśliwiec 8.059 Ciężki myśliwiec 2.850 Krążownik 3.433 Okręt wojenny 3.544 Recykler 2.878 S…

  • obronca po prostu nie przypilnowal FS'a, ale okazuje sie, ze Lechu jednak zyje i odgraza sie bratem Screenshot-2020-08-07-at-12-04-43.png Dnia 07-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [G_T] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Director Columbo ________________________________________________ Mały transporter 3.305 Duży transporter 2.613 Lekki myśliwiec 6.487 Ciężki myśliwiec 1.077 K…

  • znowu cos "ciekawszego"... na obronce latalem juz pare razy, ale zawsze albo sie logowal (niewazne czy byly minutki, * czy ponad godzina bez akty) i pisal smieszne teksty, albo na pare s przed samym wlotem flota uciekala stacja na planete, a sama wiadomosc pisana byla godzine lub dwie pozniej dzisiaj znudzony zabawa postawilem lotke w ukladzie i polecialem na szybko na szpieguj - oczywiscie szczesliwie akurat sondy nie zostaly przechwycone (syncho reckow szlag trafil) ale niczym nie zrazony pole…

  • Kontra na gracza online w dodatku z generalem, a co za tym idzie brak mozliwosci syncho reckow, zatem po bitwie niestety wiekszosc trafila do szybko postawionych reckow za anty (albo przedmioty), kto to wie Na szczescie karma wraca i niedlugo pozniej udalo mi sie odzyskac wiekszosc mojego zlomu Dnia 02-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [G_T] ________________________________________________ Krążownik 15.290 Okręt wojenny 5.437 Pancernik 20.007 Pathfinder 4.…

  • Ja tutaj tylko wstawiam za Leszczyka Dorzucilem swoje skromne pare KR na szczescie i weszlo tym razem. Obronca wyciagnal potrfel i karte kredytowa i pare k reckow podebral, ale nadal jakis tam zysk mamy Pozdro dla calego LSBS! Dnia 29-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leszczyk [LSBS] ________________________________________________ Krążownik 79.883 Okręt wojenny 17.979 Pancernik 24.119 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Agresor Palmer Eld…

  • Cytat od GHOST: „ Cytat od Inner Demon: „Troche BFS ale graty sie naleza za konkretny % Ta sama flota agresora mignela mi wczoraj lecac na mojego moona doslownie przez miniute Swoja droga B-S to takie troche buraki, lataja na kogos notorycznie, pala deu bez sensu, a nawet na grzeczna wiadomosc nie odpisza ” @Inner Demon cele sa po to by na nie latac do oporu az siadzie a dex jest po to zeby go przepalac...zreszta co za roznica jak B-S lata na waszym paliwie Co do terminu "buraki" sie nie odniose…

  • Troche BFS ale graty sie naleza za konkretny % Ta sama flota agresora mignela mi wczoraj lecac na mojego moona doslownie przez miniute Swoja droga B-S to takie troche buraki, lataja na kogos notorycznie, pala deu bez sensu, a nawet na grzeczna wiadomosc nie odpisza

  • Nic nie latam to chociaz taki farming wrzuce Pozdro dla spalajacych deu Dnia 01-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [SUICIDE] ________________________________________________ Niszczyciel 12.000 _________________________________________ Obrońca herman ________________________________________________ Duży transporter 22 Lekki myśliwiec 228 Ciężki myśliwiec 331 Krążownik 366 Okręt wojenny 779 Recykler 2 Bombowiec 545 Satelita słoneczny 37 Niszczyciel 969 Pancer…

  • Akurat sie lapie i ktos musi byc pierwszy Dnia 22-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Darkstar [WETERAN] ________________________________________________ Mały transporter 4.300 Krążownik 7.777 Pancernik 520 _________________________________________ Obrońca Forfiter [J-W] ________________________________________________ Duży transporter 6.639 Lekki myśliwiec 81 Ciężki myśliwiec 106 Krążownik 273 Okręt wojenny 15 Recykler 178 Bombowiec 8 Niszczyciel 10 Pancernik 12 Wyr…

  • Kolega red juz po raz kolejny w ST sie pojawia po odpowiedniej stronie Wszystko zaczelo sie od farmingu pare ukladow ode mnie: Dnia 30-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [SUICIDE] ________________________________________________ Krążownik 5.000 _________________________________________ Obrońca red [PFP] ________________________________________________ Mały transporter 7.106 Duży transporter 4.631 Recykler 22 Sonda szpiegowska 205 ___________________________…

  • Podziekowania dla mojego ulubionego dostawcy deu za cynk Co prawda cynk dostalem dzisiaj kolo 14, ale nie mialem jak z telefonu puscic i pilnowac ataku przez gale wiec odpuscilem temat. Wieczorem z patrze na Lorda, brak akty, puscilem wiec skan, a chwile pozniej ponad godzinny atak (w miedzyczasie jakies akty sie pojawialy w roznych miejsach i nie zdziwie sie jak ktos rowniez lecial na niego w tym czasie) Dnia 25-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [SUICIDE]…

  • Tym razem cos wiekszego wpadlo i w koncu jest jakies top solo z mojej strony Byl to zaledwie drugi lot na tego Pana ale zarazem ostatni w najblizszej przyszlosci. Slyszalem, ze sojusznicy latali tam pare razy wiecej, ale jak widac tylko co drugi glupi ma szczescie Reckow zabraklo niestety a obronca zaczal wioslowac jakies 30 min po starciu wiec 400kk metalu mniej zysku niz bylo to mozliwe, ale nadal nie narzekam Dnia 22-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [S…

  • Klasyczny bfs, ale glownej floty brak Lapac sie lapie wiec wrzucam z kronikarskiego obowiazku Dnia 14-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kikijiki [SUICIDE] ________________________________________________ Pancernik 8.000 _________________________________________ Obrońca Polymer [PFP] ________________________________________________ Duży transporter 40 Krążownik 2.000 Okręt wojenny 606 Recykler 22 Sonda szpiegowska 65 Niszczyciel 100 Gwiazda Śmierci 1 _______________…

  • 8 zlom Przema i zawsze od SUICIDE Gdzies tam lata jeszcze przynajmniej 90 jego GaSek, ale i na nie przyjdzie pora Dnia 30-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hulk [SUICIDE] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Przemo [IMMORTAL] ________________________________________________ Mały transporter 1.157 Lekki myśliwiec 16.030 Krążownik 2.500 Okręt wojenny 1.500 Recykler 1 Sonda szpiegowska 47 G…

  • Takie tam wieczorne tankowanie Dnia 30-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hulk [SUICIDE] ________________________________________________ Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca Rober rr [EMERYCI] ________________________________________________ Mały transporter 13.677 Duży transporter 30 Lekki myśliwiec 1.709 Recykler 48 Sonda szpiegowska 230 Pancernik 814 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Hulk [SUICIDE] ______…

  • Rzutem na tasme zalapalo sie pierwsze moje ST na nowym uni a zlom pod dom zawsze mile widzny Pozdro dla Zyrafek! Dnia 22-08-2018 11:33:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor vLOKIv [MDC] ________________________________________________ Duży transporter 5 Krążownik 20 _________________________________________ Obrońca Winghaven [ZnP] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 14 Okręt wojenny 5 Satelita słoneczny 1 Wyrzutnia rakiet 30 Lekkie działo la…

  • Takie tam farmienie, ale nie mozna bylo sie oprzec! Glownie danie pojawi sie pozniej, niestety ale dla mnie za daleko stalo Zatem caly wysilek sojuszu na odbudowe floty Pana Mrufka poszedl na marne - swoja droga powinien byc tez jakis ranking ludzi ktorzy sumaryczie wtopili najwieksze floty na danym uni PS GS oczywiscie dobity Dnia 21-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hulk [SUICIDE] ________________________________________________ Krążownik 10.000 _________________…