Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 204.

  • Kolejne "małe a cieszy" (to nic przy dzisiejszym ST sojuszników parta, za co już tutaj gratuluję). Flotę na minutkach widziałem już wcześnie rano, ale nie miałem jak ani czym lecieć. Po południu o dziwo stało bez zmian. Porobiłem trochę aktywek czekając na powrót fsa i poleciałem. W ostatniej chwili przypomniałem sobie żeby sprawdzić astro i widząc że brakuje planety, w razie czego wysłałem znacznie więcej floty (na wypadek przeklikanego telepka na lotce). Ostatecznie nie wiem, co było przyczyną…

  • Ostatnie ST było mniej więcej tydzień temu, to czas zrobić kolejne. Skanowałem i latałem na pałę , przed tym starciem zawróciłem łącznie 6 ataków (w tym "pewne" loty na bunkry ). Małe, a cieszy - w końcu coś weszło Obrońcy i wyjścia z zieleninki. No i standardowo pozdrawiam Minionki! Dnia 13-06-2018 16:18:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 7.000 _________________________________________ Obrońca Shoker [Hord…

  • @Grau też kiedyś tak uważałem, ale z czasem zmieniłem zdanie widząc, że tematy na forum głównie przyciągają "gratkowiczów" z sojuszu (którzy i tak wszystko wiedzą) i ludzi obojętnych/wrogo nastawionych. Reaver miał trochę racji pisząc "im mniej wiedzą do czego jestem zdolny, tym lepiej". Ale skoro jesteś zainteresowany, to proszę bardzo - tak jak pisałem, tego można się było domyśleć (po składzie floty obrońcy) - wyliczenie fsów na własne pz. Jak to nie wystarczy, to pewnie @Krucjo jak będzie mi…

  • Witam wszystkich po przerwie. Jako że znalazłem trochę czasu i OgsoN sprzedał mi deuter na moona, z którego dawno nie latałem, postanowiłem trochę poskanować okolicę. "Latanie po satkach" było wyborne, ale znalazło się też coś ciekawszego. We współpracy z sojusznikami zrobiliśmy piękną akcję na dwóch frontach - dziękuję za wspólną zabawę! Nie obrażę się jak orok / pavciosz (czy Krucjo słynący z barwnych opisów) zechcą opisać akcję, ale ja napiszę tylko, że nie był to bfs ani lot na planetę pod f…

  • Gratulacje dla oroka za obserwacje i egzekucję, dla Xii za szybką i bezwzględną reakcję (ja tego nie potępiam, sam tak robiłem ), i dla sojuszników za skuteczne przeciwdziałanie złodziejowi . Miłego przetopu, i oby więcej przeciwników z takimi fsami! A Obrońcy SzO i moonów ze stali.

  • Trochę samobójczy lot, ale ważne że nie wtopiłeś i się dobrze bawiłeś Zbieraj na turborecki

  • Gratuluję kolejnego "eleganckiego" starcia! Żałuję, że nie udostępniłem skanu wcześniej, może trampek poleciałby od razu na pałę, no i nie byłoby tych antyrecków. Ale nie wierzyłem, że Kulfix może stać bfs, szczególnie że miał minutki w różnych miejscach (w tym na matce - może wszedł i przysnął, nie wiem), no i po moim skanie minutki się nie pojawiły. Także ostatecznie to ST jest zasługą pavciosza, no i oczywiście trampka, który zaryzykował przepalenie kolejnych ton deuteru i "dorzucił cyferki".…

  • Gratuluję trafienia (i trochę zazdroszczę takiego hojnego przeciwnika w układzie)! To chyba Twoje osobiste top 1, potężne starcie jak na "małą" flotę "górnika". No i dzięki Tobie Krucjo już nie będzie tracił deuteru na Renegada

  • Ostatnio dużo było starć na bunkrach - niewielki zysk i dużo złomu z własnej floty, ale liczy się dobra zabawa. Postanowiliśmy dorzucić własną 6-tonową cegłę do projektu debunkracji uniwersum, kasując flotę za 442.460 punktów w bunkrze wartym 1.915.580 punktów. Udało się za drugiem razem, za pierwszym wystartowaliśmy w słabym czasie i OBI1 zalogował się tuż przed wlotem o 2 w nocy . Tym razem polecieliśmy w dzień i weszło. Dziękuję za wspólny lot, pozdrawiam sojuszników, w tym największego idler…

  • Skanowanie w nocy przyniosło zadowalające skutki - kilka mniejszych farmingów i 3 poniższe starcia: 1. KoteQ trafiony jako pierwszy - lot na pałę, nie przejmowałem się za bardzo brakiem planety i jakimiś dzikimi aktywkami. Jeśli minutki, które były wcześniej, to jego aktywność, to wstrzeliłem się idealnie, bo wszedł tuż przed dofarmem. Wybudował stocznię na moonie i wpakował prawie 80 milionów metalu w wr - to się będzie budowało kilka miesięcy (dziękuję, że nie przeklikał antyobrony i że zostaw…

  • [ciach] trampek trzyma się sentecji, którą ma w podpisie: traci bez żalu. Wujowi miłego przetopu, a trampkowi odpoczynku i powrotu na właściwą stronę ST. Super Moderator Ruda:Komentarz do usuniętej cześci także zjedzony

  • Po kilku nieudanych lotach, w tym na "pewne" cele, coś jeszcze udało się trafić Spontan, o dziwo udany. Obrońca pogratulował, życzę SzO jeśli zechce. Pozdrawiam sojuszników. Dnia 19-05-2018 15:40:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.255 Pancernik 33.000 _________________________________________ Obrońca Deko [GEN] ________________________________________________ Mały transporter 288 Duży transporter 6.73…

  • Małe starcie a cieszy - witam po dłuższej przerwie Szybki lot na pałę zakończony sukcesem. Obrońca odświeżył tuż po wlocie, wysłał recki z planety, no i te recki też oberwały (dodane jako dofarm). Pozdrawiam wszystkich uczciwych lotników. Dnia 18-05-2018 18:32:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor tom [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 8.000 _________________________________________ Obrońca xARESx [SG1] _____________________________________________…

  • Taa, włączyłem urlop, bo PAN TEGO UNIWERSUM miał lotkę tam gdzie ja, przecież on może nawet pustego moona zezłomować Nie było żadnych obserwacji ani konkretnych planów. Z planetą wbiłem tam bez konkretnego celu, po prostu zbadałem astro i żeby nie zlamić z ew. fsem na kolonizuj, czym prędzej wstawiłem planetę gdziekolwiek, myśląc "a może coś się będzie działo". Gdybym leciał złomować, to nie zwlekałbym tak z budową telepka itp. SZAJSUNG mnie zwyzywał, Stefan / DARK EVIL wbił w układ, co było cie…

  • Ja sobie urlopuję, a Minionki szaleją. W sumie to "przeze mnie" dołączyłeś do sojuszu, i bardzo się z tego cieszę . Gratuluję debiutu w dziale ST, oby takich więcej! Już w pierwszym starciu "zagiąłeś system" - krążkami rozbiłeś GS musiała być spora różnica techów.

  • Parafrazując Wiosnę, wszystkie puszówki są trampka Graty i oby takich więcej! A "obrońcy" gorszych przliczników na deuter

  • Jeśli był to uczciwy wlot to gratulacje, w końcu jakieś większe ST w Twoim wykonaniu. TECHNOFOBIA to konto z bogatą przeszłością. Kiedyś to był nasz sojusznik milano ( @MA$$A jak jeszcze tu wchodzisz to popatrz co się dzieje z twoim byłym kontem ), potem Koka (zezłomowany przez RB, w kontekście późniejszych wydarzeń to trochę podejrzana akcja), potem kilka innych nicków (tego nie obserwowałem). Ale za mało wiem żeby coś sugerować, piszę to jako taką ciekawostkę.

  • Żeby tradycji stało się zadość, trampek po swoich starciach podzielił się z kimś częścią zysku Pawłowi graty wlotu. A trampkowi nawet nie SzO (bo to dla niego znikoma strata), tylko trochę odpoczynku

  • Szalejesz pod nową banderą Gratki szybkiego wlotu. Zysk znikomy, pewnie z uwzględnieniem kosztów paliwa wyszedłeś na 0, ale liczy się zabawa

  • Żałowałem, że byłem na fsie gdy pavciosz wypatrzył bfsa, ale dobrze, że Drake stał na tyle długo, że orok miał okazję zadebiutować. Żółte nocne marki znów zebrały metalowo-kryształowe żniwo . Nolifić też trzeba umieć. Graty Panowie i miłego przetopu. Obrońcy... cóż, życzę tego, czego on życzył swojemu poległemu sojusznikowi w przedwcześnie wstawionym ST (podejrzewam, że zasął, czekając na powrót floty/recków po tym starciu ). Cytat od Drake: „Arzim młody wracaj do nas, ja się podniosłem i ty das…