Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 439.

  • Sportowy

    Muad'Dib - - Sport

    Post

    Haha Fakt wyczekałeś nieźle z odpowiedzią Mehmet Scholl - Bayern vs Valencia Finał 2001 Zadajesz. Ed. Na stonie UEFA nie podają nawet informacji o tym niestrzelonym karnym. Jest na angielskiej wiki i w oficjalnych statystykach LM. No i na filmach na yb uefa.com/uefachampionsleague/s…31/match=67752/index.html

  • Oczywiście Ale dopiero jak będę miał możliwość, tj najwcześniej dziś wieczorem (wątpliwe bo LM), na pewno jutro. Pozdro

  • - Aktualizacja 29 maj 2016 - Wliczane starcia z zyskiem >500M jednostek. TOP Zysku z ST w jednostkach na gracza 1. _ 1 476 979 630 jed.__ FallenAngel _[ SDRR ]______________ vs __ MrTorture [TNT] _LINK 2. _ 1 432 029 187 jed.__ lajt _[ K K K_1 ]__________________ vs __ hamer [NewSin] _LINK 3. _ 1 301 147 585 jed.__ aleks _[ LzB ]_____________________ vs __ Kelly [DoX] _LINK 4. _ 1 278 627 238 jed.__ Chomik Bojowy _[ Hanza ]___________ vs __ Tw Bolek [L N D] _LINK 5. _ 1 087 301 692 jed.__ Gully…

  • - Aktualizacja 28 maj 2016 - Wliczane starcia z zyskiem >500M jednostek. TOP Zysku z ST w jednostkach na gracza 1. __ 2 565 380 679 jed.__ wojtekreal & Mili & ARO __[ 3 X ]__ vs __ Maciek2 [P N] __LINK 2. __ 2 126 647 862 jed.__ ancymon __[ P N ]__________________ vs __ Jiraiya [DTB] __LINK 3. __ 1 774 456 906 jed.__ Zakaveli __[ 3 X ]_________________ vs __ ChrisMatters [MAGNETO] __LINK 4. __ 1 643 484 205 jed.__ Andre __[ DoF ]____________________ vs __ Mario [-] __LINK 5. __ 1 544 951 000 je…

  • Cytat od ciap: „Rzeźnik drzew ” Rób tak dalej to może jednak popracuje nad tym zestawieniem porażek

  • Nie spisuje w ogóle kto był po przegranej stronie Może kiedyś ale raczej mało prawdopodobne patrząc na mój zapał i czas.

  • Sportowy

    Muad'Dib - - Sport

    Post

    Przepraszam. Liczyłem z Robben'em, źle sformułowałem pytanie. Xabi Alonso oczywiście tak. Brakuje trzeciego. Niemiecki piłkarz pochodzenia tureckiego występujący na pozycji pomocnika.

  • Mylisz się. Wszystkie uniwersa, które kiedykolwiek były w tym temacie miały speed x1 zarówno eko jak i fleet. Poza tym wszystkie miały 30% PZ. Natomiast uniwersum Ganimed jest uniwersum speed x4 i bez znaczenia, że tylko eko. Bardziej istotne, że ma 50% PZ co już w ogóle wyklucza je z kategorii KLASYCZNEGO uniwersum Ogame. Aczkolwiek, temat ma autora, dział swojego moderatora i zapewne to oni regulują taki ten temat. Dobrej nocki. Ed. Nawet nie biorąc pod uwagę faktu, że to uni specjalne, to prz…

  • Sportowy

    Muad'Dib - - Sport

    Post

    Zapewne Grzegorz Piechna Zadaje: Wymień 3 zawodników którzy nie strzelili karnego w regulaminowym czasie gry finału ligi mistrzów.

  • 1. Uniwersum Ganimed jest uniwersum specjalnym - nie kwalifikuje się do tego tematu. 2. Przy aktualizacji tego starcia: wojtekreal, CRACOVIA KRAKOW, Mili, ARO [3 X] & Gorillaz [CShopSc] vs Maciek2 [P N] - 201 190.06% , podane starcie nie łapie się do top10. 3. Do top10 speed uni też się nie łapie.

  • Aktualizacja #2 - Rozszerzono top sojuszy do 7 pozycji. - Dodano zawężone archiwum z poprzednich aktualizacji. Wiadome przetasowania w top złomiarzy z przełożeniem na top złomujących sojuszy. Zapraszam do komentowania

  • A to dlaczego "nie byłó flot by zdjać koalkę"? :E

  • Gratulacje dla ekipy sprzątającej. Floty robią wrażenie, % i zysk najwyższej klasy. Szkoda tylko tej współpracy z ARO. Padło gdzieś, że te gęsi by padły i bez niego. Jeśli tak to dlaczego tak się nie stało? Pozostaje niesmak, konto pogardzane przez większość graczy nagle jest spoko i nikomu już nie przeszkadza, że zostało zbudowane dzięki głupim zasadom GF wobec handlu i za hajs. Nie zmienia to faktu, że maciek2 padł z własnej nieostrożności. Szkoda pracy wpakowanej w konto ale tak się to ogame …

  • Cytat od .pl1.: „wytlumacz mi dlaczego co uni jakies [...] pastuchy [...] przyjmuja nazwe ZLY SEN! - [...] - bo na jedno wychodzi a z tego c owiem to ty jestes bywalcem wlasnie co uni” Niestety nie umiem odpowiedzieć, nie jestem bywalcem co uni. Ostatnim nowym uni na którym grałem był Eridanus. Wcześniej tylko Quantum, więc pewnie na mniejszej ilości speeduni byłem niż Ty. ;-) I nie wiem dlaczego akurat do mnie ten wywód. Nigdy nie podważałem Twoich umiejętności w grze. Dobrej nocki ;-)

  • To ustawki w ogóle liczą się do jakichś zestawień? Pozdrawiam i gratuluje przetopu jednemu obrońcy, jak i pięknej ilości GŚ pl1. Jest moc.

  • Lub bardziej zawężona tylko do ST które wypadły z top10 a kiedyś były powiedzmy Top1 do Top3. Bo inaczej ta historia robi się nieczytelna i niezrozumiała. Powodzenia.

  • Napisanie ticketa o niedokończonym handlu lub o wymuszeniu pushu przez innego gracza zajmuje 10 sekund. Tylko lamę można tak wyeliminować z gry i bana dostaje się tylko na własne życzenie w takich przypadkach. Termin handlu jest albo wydłużany, albo surkę trzeba wysłać do GO. Podobnie z surką z teoretycznego pushu, choć czasami GO każe ją nawet zatrzymać jak są to niewielkie ilości w porównaniu do wielkości konta.

  • Najwięcej razy zezłomowana osoba na miarę ST: 8 Polesiuk [4FuN] 1: Amnezja [LzB_1] vs. polesiuk [4FuN] 434.88% 2: Amnezja [LzB_1] vs. polesiuk [4FuN] 516.96% +368.01% 3,4,5: zara_ide [LzB] vs. polesiuk [4FuN] -2 410,38% + 739,89% + 588,62% 6: gremlin [LzB] vs polesiuk [4FuN] - 605,34 % 7,8: biednimalkontenci [LzB] vs. polesiuk [4FuN] 2632.65% + 440.37% + 336.02%

  • Cytat od historyk: „Rzeźnik, przy tagu Kawoszy masz błąd powinno być - [CShopSc] a obecnie masz [CshopSc]” Szukałem skąd tak kopiowałem z błędem ale nie znalazłem ;-) Poprawione.

  • Cytat od Canaan: „Jestem dwa razy w top złomiarzy pozycja 16 i 40. Dodaj sumę i będzie gitara oraz top aktywistów” Zgadza się. Poprawiłem. Cytat od Selene: „Chyba zrobię sobie screena na pamiątkę” Dopiero jak poprawisz top aktywistów ;-) @up Dzięki.