Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 188.

  • Bryyy Taka sytuacja loty nie udane w dwóch galach , a tu zbygo62 raz się świeci raz gaśnie i tak w koło , teleport gorący , ochłapy pod ręką i cóż tu zrobić , myślę sobie lecę może się odbiję, ale reszta po zamiata jak koleżka przysną , trochę perfidne , ale realne Teoretycznie wyglądało OK, ale scenariuszu nie co odwrócony bo tuż po odbitce obrońca na koncie i zwija z kulki dorobek, co prawda nie bardzo miał czym, ale zabrał co naj cenniejsze No dobra , aby nie smęcić zbygo62 ma dziś dość wysok…

  • Cytat od m fox: „"ten który po "ciemku" buszuje" by nie poleciał , trochę surki zebrał bo zobaczył złom ale nie scanował. ” poleciał bo miał le cieć SZooo , to tylko zabawa

  • Pięknie miszczu rozrabiasz. Obrońca bez monów kilka dni się uchował , ale jak widać bunkry przy takim stadzie latawcy to tylko strata surki , GRATKI

  • Cytat od m fox: „szpiegujesz wszystko co popadnie to i trafisz coś czasami - gratulacje ” Zatem jak coś trafić "czasami" , nie szpiegując Dziś znów coś poskanowałem , to i coś trafiłem znamek [The Best] vs. Fragles ~ 739.12% Dnia 09-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Fragles ________________________________________________ Duży transp…

  • Zdumiewające . Marny z niego filozof, gratki, ładny zysk.

  • Cytat od RAFUS1973: „Uuuuuu tutaj ewidentnie pchasz się w gips nie mpogę pogratulować za bicie mi sojusznika i do tego szefa ” obok był ten który po "ciemku" buszuje , więc jak nie JA to za pewne on by za stukał do drzwi obrońcy

  • Bryyy Miało być kolorowo , miał być duży przyrost, ale obrońca postanowił się lognąć tuż po wlocie przed dolotem trampków , więc tyko pitu pitu na skrzypeczkach Dnia 07-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca bartwielki [KING] ________________________________________________ Duży transporter 23.400 Recykler 38 Pancernik 556 _______________…

  • Bryyy Było troszkę nie po drodze , ciut daleko ale chyba było warto. Obrońca z kulturką - pogratulował więc życzę SZooo Pozdro dla znajomych, buddy, TheBest i jednego pana który mi podsyła w nocy swoje rozboje (RW) , co by mnie chyba zmotywować miało do czynnej gry Dnia 07-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca nimlien [BHW] ____________…

  • gratki, przetapiaj, rośnij

  • No cóż tu rzec po za tym że miałem na celowniku uw t0mci0-a Graty wyczucia no i ładny JUBILEUSZ

  • I kto tu szaleje , gratki. Łyżeczką i do przodu

  • Dnia 03-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 540.932 Okręt wojenny 100.000 Mały transporter 100.000 _________________________________________ Obrońca Robert pst [Hanza] ________________________________________________ Mały transporter 38 Duży transporter 3.926 Lekki myśliwiec 45 Ciężki myśliwiec 7 Krążownik 37 Okręt wojenny 50 Recykler 25 Sonda szpiegowska 10 Reaper 18 Pathfinder 6 Wyrzutnia…

  • Dnia 03-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 540.932 Okręt wojenny 100.000 Mały transporter 100.000 _________________________________________ Obrońca Robert pst [Hanza] ________________________________________________ Mały transporter 38 Duży transporter 3.926 Lekki myśliwiec 45 Ciężki myśliwiec 7 Krążownik 37 Okręt wojenny 50 Recykler 25 Sonda szpiegowska 10 Reaper 18 Pathfinder 6 Wyrzutnia…

  • Bryyy A więc było to tak Lot na remis bo w innym miejscu trzy loty i telepek gorący, a że z surówki stały ochłapy to nie opłacało się dobijać O tyle lot przyjemny że u Jumka pod nosem w układzie pozdro dla znajomych i TheBest Dnia 30-04-2021 11:27:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 547.148 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca anderson [4FuN] ______________________________…

  • Bryyy pozdro dla znajomych i TheBest Dnia 30-04-2021 08:30:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 555.051 Bombowiec 4.406 Niszczyciel 20.000 Mały transporter 100.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Robert pst [Hanza] ________________________________________________ Mały transporter 104 Duży transporter 10.584 Lekki myśliwiec 122 Ciężki myśliwiec 21 Krążownik 100 Okręt wo…

  • Bryyy Pozdro dla znajomych i TheBest Dnia 27-04-2021 0*:**:** następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Krążownik 500.000 Pancernik 160.000 Mały transporter 100.000 _________________________________________ Obrońca Apeiron [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 15.000 Duży transporter 15.000 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 5 Sonda szpiegowska 10.000 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 563.39…

  • Cytat od Spawi: „A tak szczerze... to co ma wspólnego to starcie , Z moja odpowiedzią na twój atak na mnie W 8 gal !!! Bo nie rozumiem Chwalisz się ze sam spawacz liścik ci napisał ? ” Lamko , czytaj ze zrozumieniem , to dedykacja , a nie obelga

  • Bryyy pozdro dla Amigos i znajomych. Dedki lecą do Lamki "CYGaaN" za pogróżki : Cytat od CYGaaN: „Proponuje teraz uciec na urlop Z tego jesteś znana dziewczyno ! Ale ze się odważyła poleciec ... hahahah Tak daleko od domu ” Dnia 24-04-2021 10:17:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ktos_inny [Amigos] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Stoeff [NWOR] ________________________________________________ Mały …

  • Bryyy Pozdro dla znajomych i TheBest Dnia 22-04-2021 09:19:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor znamek [The Best] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca SnowStark [KGH] ________________________________________________ Duży transporter 84.045 Recykler 4 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 118 Mała powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor znamek [The Best] ____________…

  • Graty, widzę błyszczysz ostanio na forum niczym perełka