Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 351.

  • No nie ma zle, na pokrycie wczorajszych strat jak znalazl juz myslalem ze wstawisz te 4k % i mnie poobrazasz

  • co sie nie chwalisz? gz, nie odpuszczasz tego pustkwia widze

  • Ehh te wczesne falangi ale leoś twardy zawodnik da rade

  • Troche skanowania czekajac na recki na nowym unknown.png Dnia 18-08-2019 04:08:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucky [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Hawi [Red Moon] ________________________________________________ Duży transporter 1.214 Krążownik 600 Okręt wojenny 1.000 Recykler 1.100 Sonda szpiegowska 33 Bombowiec 95 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie..…

  • Kochany poczatek uni kiedy wszystko sie swieci- lecimy twardo masz miec jaja jak jestes facet NFZty mobilizowac sie ! Dnia 18-08-2019 03:10:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucky [NFZ] ________________________________________________ Krążownik 49 _________________________________________ Obrońca Szpaku92 [MAD] ________________________________________________ Mały transporter 12 Duży transporter 3 Lekki myśliwiec 6 Ciężki myśliwiec 9 Krążownik 14 Recykler 11 Sonda szpiegowska 11…

  • Gz sasiedzie niech farmy żyzne Ci beda a obroncy wciaz sie odbudowywali

  • No no no Jabollini popisales sie ale zostaw juz to uni, niech podrosna lecimy podbijac kolejne wszechswiaty !

  • gz benek ladnie siadlo a obronca ostatnio bodajze 2 wtopy zaliczyl- liczmy ze i po tej sie podniesie

  • bez jaj... czlowiek sie cieszy ze 100k trafil a ten robi 1,6kk... Moderator Neferet:Wulgaryzm

  • Benc, trash w kulki leci, mialy mi nie spac krk a spadly, mialem sie przebic a sie nie przebilem... kpina a bylo ponad 100k dofarmu ehh Dnia 17-08-2019 05:13:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucky [NFZ] ________________________________________________ Mały transporter 10 Duży transporter 6 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 16 _________________________________________ Obrońca Gudcock [C C] ________________________________________________ Mały transporter 6 Duży transporter 2 Ciężki m…

  • podpisz sie nickiem a nie "M" a moja topka... hmm spokojnie [ciach] Moderator Neferet:Obraza

  • witam przybyszów ahh jak ja lubie jak obcy u nas graja, kazdy chce ich trafic, mam nadzieje ze pogracie dluzej niz do pierwszego zloma jak koledzy. Zycze powodzenia i owocnych lowow

  • Witam nowe uni w haniebnym starciu pierwszy raz w zyciu przyspieszylem jakas obrone za anty- na zadnym uni mi sie to nie zdarzylo ale to uni to juz szczyt chamstwa i prostactwa, siedze- pisze grzecznie ze jestem i nic nie bedzie, gosc wlatuje w defa krk wykorzystujac swoja poki co wyzszosc, mowie okey- jakas moja farma z innych uni, niech lata, 2h pozniej leci kolejny- znow ora defa nie zawraca, dzien pozniej to samo- dzisiaj miarka sie przebrala, po tym jak koles na 2g w us wlecial mi w defa po…

  • Powiem tak- nie wsadzajcie do ukladu pokarmowego nic nad pc...

  • mialo byc 100 wyszlo 300 tez tak chce

  • terry ale co Ty gadasz... sprobuj wyslac z podgladu gali skany co 1s... podpowiem- wyskoczy nie udalo sie wyslac floty to raz, dwa to ze nie wiesz o tym ze mozna komus uziemic flote nie daje ci prawa do stania w us z flota 10x wieksza bo "nie wiedzialem", polowa liczonych stacji konczy sie wyzywaniem od hakerow bo jak skoro zawrocil? ale w przypadku wyliczonej stacji banow nie rozdaja. Powtorze ze niewiedza nie jest podstawa do bana a podstawa do bicia sie w piers i wyciagniecia nauki z tego. Sk…

  • gz bobi kope lat

  • Cytat od Elkanen: „Cytat od Lucky Gal: „A co z prawem do ucieczki obroncy ktory ma zdjetego moona? zaraz wprowadzicie zakaz wyliczania co do 1 s bo gosc nie moze uciec? jakim prawem on nie moze uciec? ” No coz. Jak moona spalisz i typ ma zlamionego fs-a gdzie na planete pod tym moonem wraca flota to jest tylko i wylacznie nagroda dla Ciebie, ze nie ma juz mozliwosci by sie z tego wybronic (poza podstawka rzecz jasna). Obserwowales cel, domyslales sie jakie fs-y robi obronca, podjales probe spale…

  • 4 st dzisiaj, jednak gala nie taka wymarla jak mawiaja Dnia 15-08-2019 15:12:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucky [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Silesian Viking [Noobs] ________________________________________________ Duży transporter 309 Lekki myśliwiec 2.112 Ciężki myśliwiec 842 Krążownik 651 Okręt wojenny 489 Recykler 169 Sonda szpiegowska 12 Bombowiec 194 Niszczyciel 114 Pancernik 1…

  • yoss... zawsze mialem CIe za myslacego goscia... moze wytlumacze jak typowemu gosciowi z boarda bo albo nie chcesz albo nie rozumiesz- ile masz slotow?20? 30? to zalozmy 30 wiec masz zakladajac ze lecisz bez dofarmow 28 slotow bo 1 to flota a 2 to recki, masz 28s utrzymania kogos bez ruchu, powiesz dobra ale to jest akcja zorganizowana- wez 10 osob po 30 slotow, masz 300s trzymania kogos na moonie, zorganizujesz wiecej ludzi do lagowania? ba jakiegos lagowania... tu nie ma mowy o lagu i od tego …