Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-99 z 99.

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „/me cmok Side /me rumieni się :) Dawno mnie nie było, więc trochę moich pytań. Oj dawno. Swoją drogą to ciekawe, czy się doczekam na pewną odpowiedź. Chociaż z drugiej strony pytanie można uznać za przedawnione. xd Jaka piosenka ostatnio skradła Twoje serce? Może nie skradła, ale to mi wpadło w ucho: youtube.com/watch?v=WvXMoEHFnu…yb5m1w-WNtyMvLNh&index=35 Jaki typ muzyki gra w Twojej duszy? W duszy? Trudne pytanie. Na pewno coś spokojnego. Może też ten chillstep, a może też to b…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „Ave Jeloł Trzeba trochę Cię pomęczyć. Dawno tego nie robiłem, a jest to całkiem fajne. Męczeniem bym tego nie nazwał. Ale zapraszam w me skromne progi. Planujesz iść w ślady kruszonki? Nope. U pomarańczowych jest mi dobrze. Chociaż miałbym pewien pomysł na avatar i sygnaturę w odcieniach zieleni. ;) Ulubiony członek Teamu? Smoki. No i Kruszynka też. Kto by to wyszedł po ich połączeniu? ^^ Ogr czy smok? Odpowiedź wyżej chyba daje jasno do zrozumienia. No i smoki to mityczne …

  • kruszynka

    Sideswipe - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od kruszynka: „Cytat od Toadie: „ Kiedy złożysz podanie na moda? Gdy cez złoży podanie na GO ” ” Coś się zmieniło? Bo jakoś nie widzę nowego tGO... Jak się czujesz po zielonej stronie? Jak odejdę z teamu i złożę jeszcze raz podanie na GO to możesz mi obiecać, że mnie będziesz egzaminować?

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „Z Lokim jest taki sam problem jak z Setem w Egipcie. Jest zły, ale jest bogiem i nie jest do końca zły. Set jest bogiem chaosu, wojny i pustyni, ale nie pomaga Apepowi, bo ten jest uosobieniem isefet czyli chaosu, a bóg jest związany z Maat czyli porządkiem. Wracając do pytań. Oglądałeś Ant-Man? Tak, dosłownie wczoraj. Świetny film. :D Quicksilver czy Scarlet Witch? Trudny wybór. Nie jestem w stanie wybrać. Hawkeye czy Falcon? Polskich nazw nie używam, bo źle brzmią. Zdecyd…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „Jak lubisz grecką mitologię to spróbuj złapać Greek Myths by Robert Graves, omówienie mit po micie, a także podanie przyczyn powstania mitu. Całkiem fajnie się czyta i można czytać w dowolnej kolejności. Dzięki za info. :) Jak sądzisz gdzie są brakujące infinity Stones w filmach Marvela? Na ten moment oficjalnie pokazano 4 z 6. Nie czytałem komiksów, więc nie wiem. Jednak jakbym miał zgadywać to jeden jest w jądrze Ziemi. Drugi... Idąc tym tropem, może w jądrze galaktyki? U…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „Ave Ave po raz drugi Ulubiona mitologia i dlaczego? Grecka - najlepiej ją znam, ciekawiła mnie swego czasu. Ulubiona postać z mitologii? Atena/Herakles, ale mam wrażenie, że jeszcze o kimś zapomniałem... Ulubiony bóg z mitologii? Atena Ulubiona książka? Jaina Proudmoore: Wichry Wojny Ulubiony przedmiot w szkole? Informatyka, bo często można było zrobić coś innego oprócz zaplanowanego zajęcia na zadania. Czemu ten kierunek studiów? Bo tu był najwyższy próg. Ulubiona postać z…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Drakensang: „Ave leniwcu Ave Oglądałeś Polowanie na czerwony październik? Tak i w sumie fajnie, że mi o tym filmie przypomniałeś, obejrzę sobie niedługo. :) Zadowolony z wakacji? Czy jeszcze rok akademicki trwa? Ta, w końcu można wstawać później. Ulubione uniwersum? U2 i Deimos. Ulubiony okręt? No chyba pancernik.”

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od sanecrossek: „Schodow w dól. dodam nie lamiac niczego Bo ja wiem, przeważnie chodzę normalnie aby się właśnie nie połamać. No ale pewnie z 4-5? Dawno nie próbowałem. Ktory ze znakow np. Informujacych o drodze ewakuacyjnych bys zmienil?Moglbys dodac szkic jak mialby wygladac Jeśli chodzi o drogi ewakuacyjne to raczej bym nic nie zmianiał. Są proste i takie mają być. Natomiast jeśli już... Zmieniłbym może znak hydrantu. Jakiś prosty wizerunek hydrantu z cieknącą wodą? Nie narysuję, bo jak…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od sanecrossek: „Cos Ci mowi Alien shooter,Aquanox,Worms :),Twierdza,Massive Assault,Gothic,Need for speed? Wormsy, Twierdza, NFS i Gothic (ale w to ostatnie grałem krótką chwilę i nawet jednej części nie skończyłem) Na jakiej platformie grasz/grales najczesciej? Obecnie komputer, wcześniej na PS2. Jaka jest/byla twoja ulubiona gra? Dawniej Ratchet and Clank (w sumie może sobie odświeżę tę serię), World of Warcraft. Obecnie League of Legends, Mass Effect część II i III Jaki typ gier lubisz…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od sanecrossek: „Mialem na mysli Syndicate z 2012 roku :p moj blad Również nie grałem. Moze Gorky 0,Deus Ex,Prototype,Watch dogs,Kane and Lynch,Obscure Blood rayne,Shade... Znowu nic. Próbuj dalej. Takze polecam Studio Ghibli,mi kojarzy sie z Troche z Dreamworks,troche z Pixarem i troche z Waltem.Poza tym maja to cos Polecam tez inne wymienione przeze mnie w poprzednim poscie A z ostatnich to Strażnicy marzeń. Szkoda ze wszystkie ktore wymieniles juz obejrzalem Zapomniałem o jednym filmie …

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od sanecrossek: „ Cześć, No cześć. Fajnie, że odświeżyłeś temat. Czy oglądałeś Frozen Fever? Krolowa śniegu 1/2? Frozen Fever oczywiście. Królowę śniegu nie. Czy "Mam te moc" czy "Ulepimy dziś bałwana"? Mam tę moc, również w innych wersjach jak tylko filmowa. Grałes w gre Syndicate? Niee, pierwszego kompa miałem chyba dopiero w 1999 roku. Co Ci sie spodobalo w "Wielka szostka"? Chcialbys miec takie nanoboty?Co bys z nimi zrobił? Drugi trailer z nutką Top of the world. Natomiast jak chodzi …

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „hihi Side muszę o to zapytać! Hehe, a proszę, pytaj! Ale z czego my się śmiejemy? Po Twoim szalonym pędzie rowerem....jak z tego wypadku wyszła kura? Został stwierdzony zgon na miejscu. Oczywiście jako małolat na początku bardziej się martwiłem o tę kurę i bałem się jakie mogą być konsekwencje tej sytuacji. W końcu nie była moja. Odnośnie Krainy Lodu... chciałbyś mieć swojego Olafa? Nah, wolę Svena. Jakoś te jego uśmiechy bardziej mi się spodobały. No i oczywiście piosenka, …

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „ Jak już zacząłeś z Iron Man'nem, obejrzałeś wszystkie filmy Marvela? Jeśli tak to który podobał Ci się najbardziej oprócz Iron'a? Jeśli chodzi o filmy, które Marvel sam zrobił, to widziałem Avengersów, Kapitana Amerykę (obydwie części) oraz Thora (również obydwie części). Do przewidzenia było raczej to, że Avengersi mi się spodobają. No ale również druga część Kapitana Ameryki było całkiem przyjemna. Szczególnie moją uwagę przykuły te... "skrzydła bojowe" (jak to się w ogóle naz…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ruda: „Hej Side, Cześć :) Wolisz wypoczywać aktywnie czy wolisz leniuchować? Leniuchować Jaki ostatnio dobry film obejrzałeś, który możesz polecić ? Jeśli październik/listopad poprzedniego roku można zaliczyć do "ostatnio", to bym polecił Wielką szóstkę. Ostatnio jakoś przyjemnie mi się ogląda filmy animowane Disney'a. Ten akurat do pewnego stopnia przypomina Iron Man'a, którego też lubię. ;) Z czym kojarzy Ci się wiosna ? Hmmmm... Zielony kolor. No tak, jeszcze oczywiście koszenie traw…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od smoki: „Uwierzyłeś kruszynce, że smok patrzy? Problem jest tego typu, że sam zdążyłem zauważyć, że smok zawsze patrzy. Gdzie planujesz wakacje? A pisałem o tym wyżej nawet. Chciałbym polecieć do Norwegii. Jak długo potrafisz oderwać się od netu? Uuu... W sumie to nie wiem. Na początku tego roku akademickiego się przeniosłem do innego mieszkania i w sumie chyba przez 2 tyg. nie mieliśmy neta. Na weekend wracałem do domu, więc wtedy to było ok. 5 dni pod rząd. Jakby trzeba było, to pewnie…

  • kruszynka

    Sideswipe - - Członkowie Teamu

    Post

    Pora i na mnie. Dużej ilości pytań nie będzie. Odnośnie Twojej sygnatury. Lubisz film Ralph demolka? Pytałaś się mnie o to, więc teraz moja kolej. Skąd się wziął nick? Dlaczego uważasz, że eko>flota? Dlaczego jeszcze mi nie dałaś moona? I nie wykręcaj mi się tekstem, że to do programistów powinienem pisać.

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kruszynka: „Oj grabisz sobie grabisz Ja? Gdzież bym śmiał. A w jakiś konkretny rejon Norwegii chcesz się wybrać? Póki co skłaniam się, aby polecieć do Bergen. Wydaje mi się, że tam się bardziej poczuje Norwegię jak w Oslo. W końcu fiordy itepe. W dodatku to miasto było inspiracją dla Arendelle z Krainy lodu. A w ogóle jesteś fanem łowienia ryb? Jeżeli tak to czy łowisz i wypuszczasz czy później je zjadasz? Łowiłem może 2 razy ryby w życiu? Zawsze na jakimś prywatnym stawie. Raz wzięliśm…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mari: „Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? Planuję wyjazd do Norwegii. :) Co wolisz jechać na ryby czy jazda rowerem? Jakbym miał wybrać to raczej jazda rowerem. Chociaż w sumie na rybach pewnie mógłbym się wyspać bez problemu. Jaki jest Twój ulubiony kolor? Zdecydowanie niebieski. Jak widać, nawet czcionkę wybrałem niebieską, ale wolę jednak ciemniejszy. Niestety forum OGame już jest w podobnym kolorze, więc byłoby to nieczytelne. ” Cytat od kruszynka: „hej Side! No cześć. :) Skoro to począt…

  • Sideswipe

    Sideswipe - - Archiwum CT

    Post

    Cześć GO zostałem jakieś 2 miesiące temu, wobec czego postanowiłem założyć swój temat w tym dziale. Zobaczymy czy ktokolwiek coś napisze. xd Obecnie pilnuję porządku na universum Vega i Fidis. Zapraszam do zadawania pytań.