Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    11B30F1.gif Cytat od Mati: „Siemek ;* *: kemeiS Jaka praca wg Ciebie jest najcięższa? Wydaje mi sie ze kazda wymagajaca bardzo duzej sily fizycznej - jak np, w przeszloscic gornik ktory musial trzymac kilof i przez wiele godzin uderzac w nim w sciane, aczkolwiek kazda praca w nadmiarze moze meczyc. Szczegolnie ta nie lubiana Jaki sposób płacenia podatków jest według Ciebie najuczciwszy? liniowy ;) kazdy placilby wtedy tyle samo % Uważasz, że podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat jest dobrym…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    11DA351.gif /me bierze rozge i chlosta Mati za te wszystkie czochraceństwa Co oprocz rozgi przyniosl Ci Mikołaj ? Co chcialbys dostac od Mikołaja za rok ? Zrobiles dzis cos dobrego ? Podarowales dzis komus cos na Mikołajki ? Jesli tak to co to bylo ? Pozdro od Mikołaja co go swedza piety bo nosi prezenty

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Bzium Dokoncz zdanka : W szkole zawsze chcialem ... Jutro... Na odwzajemnienie milosci trzeba ... Marzenia to... Pozdro od dzieciola co dzis sroke wola

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od RussianYeti: „Jak minal "Heloim" A juz nawet nie pamietam ale pewnie na psikusach Cukierek albo psikus? rsneaky.gif Oczywicie , ze psikus ! Cukierki za bardzo wchodza w biodra Czy jestes zadowolona z obecnego ukladu sil w rzadzie? Z braku lepszego nie bede narzekac Milego, i dziekowac za sygne Proszki ” Cytat od Mati: „Ceść ;* Czesc Co Cię najbardziej denerwuje u innych kierowców? Jak mi sie wciskaja na lakier :fshocked: A u Ciebie na drodze co jest najgorsze? Dziury Co przede wszystkim…

  • 10FEE31.gif a1.gif chlopaki nastepnego eSTeka ladny procent Wam wyszedl i jeszcze 4 zyczenia do wybrania ze spadajcych gwiazdek oby Wam sie spelnily thx za pamiec a2-1.gif Obroncy powodzenia w realu 07F5E21.gif

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    10A8FE1.gif Cytat od ..EGZEQTOR..: „Cytat od marcik: „Z okazji Dnia chłopaka” taki szef no nie powiem , tylko co by jeszcze postawił oki :beer: ” 10F0081.gif Cytat od marcinth3: „Cytat od marcik: „Nie trzeba bo mam ja na mOOooOoooooOOoim kanale :fgrin:” A dlaczego mnie tam nie ma Nie wiem Cytat od marcik: „hehe pozdrow tez jak spotkasz ” Pozdrowiłem i się bardzo ucieszyła. Zobacz sama: * @Cow moOoO0o00oooOOOo000oo000OO0o /me pozdrawia i daje świeżą /me dziekuje :fkiss: ” 10574B1.gif Cytat od Ma…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    10ADD11.gif Halloween Jak spedzasz Halloween w tym roku ? Jak spedzales w poprzednich latach ? Co mozesz powiedziec o tym 'swięcie' ? Pozdro od zombiaka co zalozyl ogon kuraka

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ..EGZEQTOR..: „Cytat od marcik: „Cytat za "..EGZEQTOR.." szefem wszystkich szefów jest malarz jeżyna ze Szczecina on sie nie zna a marcik tylko IRC to zalezy” od czego że tak powiem od szefa bo wiesz jak to jest z szefami ]:-D ” Cytat od marcinth3: „Cytat od marcik: „/me rowniez pozdrawia i pyta co slychac” A pololi leci, dziś znów nie miałem zajęć na uczelni bo nikt nie przyjechał do nas ;x Tematu ani promotora też nie mam i myślę co i jak. Masz jakieś propozycje ? Ale to musialbys mni…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Hellusia Cieszysz sie , ze za niedlugo zaczynaja sie studia ? Co Cie w tym fakcie najbardziej cieszy a co przeraza ? Jak czesto miewasz dobre pomysly ? Jaki ostatnio miales ? Pozdro od kury co ma w jajku dziury

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ..EGZEQTOR..: „szefem wszystkich szefów jest malarz jeżyna ze Szczecina on sie nie zna :E a marcik tylko IRC to zalezy ” Cytat od Belit: „Chyba zapomniałem jak obsługiwać irc Chyba Ci przypomne ? ” Cytat od Mati: „Kraaaaków! Wislaaa :fkiss: Cytat od marcik: „Nie a Ciebie ? :fgrin:” W sumie nie Co Cię cieszy w zbliżającej zimie? Oj jak pomysle, ze bedzie zimno to chyba nic eyes.gif A co smuci? sneaky.gif j/w + to ze znowu trzeba sie bedzie cieplo ubierac + to ze bedzie malo dnia i ciagle…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Siemanko Sciemnianko Cytat od marcik: „Bardziej chodzi mnie o rodzaj humoru Kazdy... byle nie dotyka mojej osoby :fgrin:” Czyli nie umiesz się śmiać z siebie? sneaky.gif Dokladnie tak Jaki rodzaj filmów lubisz najbardziej? Oczywiscie horrory , thrillery i komedie Co Cię najbardziej zadziwia? Glupota ludzka Nie denerwują Cię pytania z tym "najbardziej"? sneaky.gif Nie a Ciebie ? Miłej o/ Milszej \o ” Cytat od Belit: „Chowam się w Warszawie, a tak, żebyś mnie znaleźć nie mogła O ja…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Prawie poniedzialek znow Byles dzis w smoczej jamie ? Jakie miasto chcialbys zwiedzic ? Jakie polecił byś mi miasto godne obejrzenia/ zwiedzenia ? Ktory z cudów swiata podoba Ci sie najbardziej ? Czego nie chcialbys sie nigdy dowiedziec ? Pozdro od smoka co nie goli oka

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Ceść ;* ces :fkiss: Cytat od marcik: „Co jest rzeczą, która śmieszy Cię najbardziej? Chodzi Ci o taka na ktora popatrze i sie smieje ?” Bardziej chodzi mnie o rodzaj humoru Kazdy... byle nie dotyka mojej osoby :fgrin: Które ze słodyczy jest Twoim ulubionym? marcepan ! Co najczęściej kupujesz w sklepie spożywczym? ostatnio maslanke i owoce Miłej o/ Milszej :fkiss: ” Cytat od Belit: „Cześć marcik, long time no see O Belit ! Cale wieki ! Gdzie sie chowasz jak Cie nie ma ? :fkiss: ”

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    PrawiePoniedzialek Na co masz teraz ochote ? Masz juz osypki przygotowane ? Jaka ksiazke przeczytales ostatnio ? Co moze wyprowadzic Cie z rownowagi? Pozdro od papugi co poniedzialki lubi

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Hej oh! ;* Jeh ho Czy uważasz się za osobę wrażliwą? Dlaczego? Mysle , ze tak . Przejmuje sie ludzka( i nie tylko ) krzywda ...wiec chyba jestem Jakie masz najgorsze, a jakie najlepsze wspomnienie związane z początkiem roku szkolnego? Najgorsze to to, ze zaczal sie rok szkolny tzn teraz juz nie, ale co roku przez wiele lat to bylo najgorsze wspomnienie. Najlepsze jak poszlam pierwszy raz do szkoly i dostalam rog obfitosci :fsmile: Co jest rzeczą, która śmieszy Cię najbardziej? Ch…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Plum Ile godzin najdluzej spales ? W jakiej pozycji najczesciej zasypiasz a w jakiej sie budzisz ? Spisz mocno i malo co jest Cie w stanie wyrwac ze snu czy moze kazdy szelest powoduje ze sie budzisz ? Pozdro od papugi co ma dziub za dlugi

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od FuzzyWuzzy: „fantasy/horror :)” O ja tez ! Chetnie w takim razie posłucham Twoich propozycji

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „marciek ;* Matek :fkiss: Podaj przykład kiedy wykazałaś się doskonałą improwizacją Haha ja nie improwizuje :fgrin: Co Cię najbardziej denerwuje w komunikacji miejskiej? Ceny biletow , to, ze strasznie dlugo sie jedzie i tlok w godzinach szczytu Jakie plany na wrzesień? Musze pojechac do Krakowa ,odebrac moj dyplom, zrobic grilla , zaliczyc noc filmowa i pare jeszcze innych rzeczy a wrzesien taki krotki Miłej o/ Milszej :fkiss: ” Cytat od FuzzyWuzzy: „HiHo HoHi Malediwy czy karaib…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    1 wrzesnia Jakie masz smieszne wspomnienia zwiazane z dniem 1 wrzesnia ? Z czym oprocz pierwszego dnia w szkole kojarzy Ci sie te dzien ? Jak myslisz gdzie trzeba by bylo pracowac zeby zarobic duzo kasy ? Pozdro od kojota co podszedl do plota

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Satanie(L): „Czesc marcik Hej ho Co tam u Ciebie slychac? Dziekuje dobrze Wróciłem po 2 miesiącach na irca i na foruma.... Dobrze zrobilem ?? Czy bedzie lansko ?? Bedzie lansko tylko Cie zlapie ! Jak wogole zyjesz? Chyba musze wpasc kiedys na irca i poplotkowac Daj tylko znac kiedy masz czas. To czekam na Ciebie Nie mam jakos pomyslu na pytania... Moze innym razem . Lece papatki papa ” Cytat od Mati: „Sześć Siedem Jakiej pracy nigdy byś się nie podjęła? Takiej ktora bylaby niezgodna z m…