Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 205.

  • A tak, pełno jest takich co nie mają pojęcia na jakim uni grają. Niestety zwykle kończą grę zanim dla mnie odzielenieją

  • Od ostatnich fuzji minęło "dopiero" 1,5 roku, nie bądźmy niecierpliwi W końcu na takim Betelgeuse jest aż 90 aktywnych graczy...

  • Stoi sobie pod nosem ładny bunkier, do tego niepilnowana flota na planecie, dużo surowca w bonusie, czego chcieć więcej Niestety brakło slotów na dofarm, a kolega zzieleniał, więc ma parę dni spokoju. Pozdrawiam SPZ, aSPZ, buddy, sojuszników i znajomych z Ganimeda i Rhea. Dnia 28-08-2017 15:22:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kmlody84 [SPZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1 Krążownik 24.449 Mały transporter 2.034 Pancernik 9.829 ________________…

  • Pomijając już kwestię zużywania dexu w czasie lotu, to tak na logikę, jak statek robi 'bum' i się rozpada, to deuter raczej w zbiornikach nie zostanie, tylko wyparuje (nie do końca dobre określenie w próżni) w kosmos. O ile szczątki 'stałe' widać i da się logicznie uzasadnić możliwość ich zbiórki, to z paliwem już nie bardzo.

  • Na tym uni nigdy nie warto było stawiać bunkrów, ale niektórzy do dziś tego nie rozumieją i chętnie im będę tłumaczył Niestety większość zielona

  • Cytat od Ratownik999: „Cytat od Starrk: „Do tego od siebie dodam, że pomysł z dexem na PZ był fajny ” To by była całkiem niezła opcja ” Byłaby to ciekawa opcja, aczkolwiek kompletnie nielogiczna (chociaż ogame w większości elementów ma niewiele wspólnego z logiką )

  • Dawno mnie tu nie było, bo nie było czego zezłomować, ale się odzieleniło. Straty spore, bo miałem braki w paliwie, ale szkoda marnować okazji na tym przetrzebionym uni. Zwłaszcza, że w sumie wyszedł mi mój rekord solo. Pozdrowienia dla SPZ, aSPZ, znajomych, sojuszników z Ganimeda i Rhea, oraz dla wszystkich żyjących. Dnia 05-08-2017 17:43:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kmlody84 [SPZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 78.306 Pancernik 9.862 Sond…

  • Gratulacje, wynik imponujący, szkoda że na sojuszniku Obrońcy życzę SzO i większej fantazji przy robieniu Fsów. Nie poddawaj się.

  • Dokładnie, Rhea żyje głównie dlatego, że jest tam normalny speed floty.

  • Mogliby zrobić w ramach ciekawostki, żeby każdy miał coś dla siebie, ale nie wróżę sukcesu. Jakiś czas temu próbowałem sobie pograć na eko x1 i ciężko było do tego wrócić. Większy speed eko bardzo uatrakcyjnia grę i nie psuje jej dla nikogo (w przeciwieństwie do speedu floty). Eko x2-4 jest optymalne.

  • Kolejne uni z bezsensowną prędkością floty >1. Dobrze, że odpalili Rhea, jeszcze co najmniej rok będzie można tam spokojnie grać zanim gracze się wykruszą. No ale przynajmniej każdy ma coś dla siebie, powodzenia życzę

  • Uni z flota większą od x1 jest tylko dla fanatyków, dla reszty to porażka. Wystarczy spojrzeć jak szybko liczba graczy maleje. Chcecie szybkiej floty, a kończy się tym, że gracie sami ze sobą i marudzicie że uni wymierają. Rhea to najfajniejsze uni od dłuższego czasu, aż chce się tam grać. Idealne dla tych, których główne uni od dawna wymierają, a nie mogą doczekać się fuzji, jak Ganimed czy Betelgeuse.

  • AntiGame na CHROME

    kmlody84 - - Błędy w grze

    Post

    @Lucas90 - nie ten update, w changelog to od lat nic nie wrzucili nowego Tutaj z ang forum: Cytat: „Dear players, Today we had an update to version 6.3.5 - [Bugs] Fix redundant DIV tag in Planet Bar (No visual changes, helps AGO) - [Bugs] Settings: planet sorting gets reverted when saving new changes on settings - [Bugs] Mobile view: logout button leads to blank page - Redesign: migration (merge overlay) - Redesign: Item activation on overview - Redesign: Messages - Redesign: Fleet Movement - Re…

  • Wreszcie jakieś uni dla ludzi, z flotą x1. Można będzie spokojnie iść do WC bez FSa

  • Niektórzy wszędzie widzą pushe, nic nie poradzisz, taka mentalność. Ignoruj

  • Procent robi wrażenie, wielkie gratulacje

  • Gdyby nie to, że większość graczy do zdejmowania moonów używa multikont i koszty (surowca) są nieistotne, to bym się zgodził że szanse są wyrównane. Ale to już temat na inną dyskusję, więc nie drążmy. Nie zgodzę się, że moona najczęściej siada za 3 razem, bo robiłem już setki prób moonowych w tej grze i najczęściej są próby 5-7 (zdarzają się 1-2, ale bywają też za 23 razem). Więc nie powiedziałbym, że koszt zrobienia moona jest niewielki, bo to zależy na jakim etapie gry i na jakim uni. A te 1-2…

  • Szansa na zniszczenie moona już teraz jest za duża. Powinny być budynki/badania zmniejszające tą możliwość. Nie po to się tyle surowca inwestuje w kolejne poziomy stacji i falangi, zeby potem ktos sobie wsadzil w uklad lotke za anty i zdal moona przez noc. Ale to taki offtop. Natomiast generalnie zgadzam się, że tworzenie i niszczenie powinno być jakoś skorelowane, jeżeli już wprowadzają zmienne szanse.

  • Czyżby chodziło o to, że miałem dziś 2 próby moonowe po ... 21%?

  • A dlaczego konta wiecznych urlopowiczów miałyby przetrwać? To jest jeden z plusów unifusion, że zwalnia się trochę miejsca po martwych duszach. Jakbyś sobie wyobrażał fuzję z przeniesieniem wszystkich urlopowiczów ze wszystkich uni? Może jeszcze idlerów przenosić?