Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 340.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Ty sobie dalej jaja robisz z nas wszystkich - sam na moje pytanie napisałeś, że wersja którą wprowadzacie JEST doszlifowana i NADAJE się do wprowadzenia na wszystkie universa. Cytat od Art: „Rynek stworzył tak wiele problemów zarówno Wam jak i nam. ” ale to WY go wprowadziliście, a nie MY. Cytat od Art: „Pragnę przypomnieć, że mamy okres świąteczno-noworoczny. ” Pragnę przypomnieć, że święta zaczynają się od 24 grudnia, a nie od 13 grudnia od kiedy, to pokazałeś jak głęboko w dupie nas masz…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Kasia321: „Szanowni Gracze, w ciągu najbliższej godziny na serwery trafi aktualizacja oznaczona numerem 7.1.0-rc16. Wgrane zostaną poprawki dotyczące rynku. ” I właśnie na takiej komunikacji nam zależy i o to chodzi - jasno, rzetelnie - wszyscy wiedzą o co chodzi, padłbym na kolana w ramach podziękowań i biłbym pokłony, ale jakoś bolą mnie plecy...

  • Cytat od ciap: „Chcesz wymienić jedną z ważniejszych osób w GF? ” Zdecydujcie się w takim razie.. Raz piszecie, że @Art nic nie może, sugerujecie, że jest tylko pionkiem i pośrednikiem, teraz jest jedną z ważniejszych osób..? To jak jest taki ważny, to chyba ma jakiś głos? Czy nie? Bo już nie wiem kto z Was ma racje, kogo słuchać? i jak żyć?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A ja napisałem wyżej, że jak ktoś okłamuje graczy, to powinien za to ponieść konsekwencje. Wprowadzona przez GF aktualizacja jest tak doszlifowana, że może ją sobie wsadzić w ..(domyśl się gdzie). To Art nas zapewniał, że aktualizacja jest gotowa do wprowadzenia na wszystkie uni - jest gotowa? Rozumiem, że @Art nie ma jaj, a Ty robisz za jego adwokata? Z tego co piszesz, to Art nic nie może, niczego nie potrafi i na nic nie ma czasu. Pisałem już o tym - niech wobec tego nie zgrywa cwaniaka na na…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Ruda A co on od 13 grudnia obchodzi święta? O czym Ty piszesz? Przez dwa tygodnie nie miał czasu napisać nic w tym temacie i przyznać się do tego, że nie ogarnął tematu? Ale potrafił siedzieć i czytać co się tutaj dzieje i jak nas szlag trafia, bo wyświetlało jego nick wśród "użytkowników online", więc nie pisz o tym, że czas z rodziną chce spędzać. Cytat od Ruda: „Art nie jest osobą, która decyduje o czasie wprowadzenia i jakości aktualizacji. ” To po jaką cholerę pisze o tym, że wprowadzana w…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To gdzie jest wspomniany przez Ciebie CoMa? Nie zauważyłem, żeby od wprowadzenia tej niedorobionej aktualizacji, którą określił mianem "doszlifowanej i gotowej do wprowadzenia na wszystkie uniwersa" wpisał się w wątku, w którym miał pojawić się jak zapowiedział "później" (było to w dniu wprowadzania nowej wersji OGame). Gdzie są przeprosiny z jego strony za to co ma miejsce w tym momencie od paru tygodni? Jest CoMa w GF i odpowiada za to gówno tak samo jak całe GF - ma nas (graczy) gdzieś i to g…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    I nikt z nim nic nie zrobił, jak z wieloma innymi, więc po co je zgłaszać skoro i tak wszyscy mają w dupie co gracze mają do powiedzenia?

  • Neferet - Świeżynka ;>

    Crion - - Członkowie Teamu

    Post

    Jesteś obecnie najlepszym moderatorem na tym forum (w mojej opinii rzecz jasna).

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Czy masz stwierdzone jakieś upośledzenie? GF wraz z Tobą wprowadza aktualizację, która jak SAM napisałeś - nadaje się do wprowadzenia na wszystkie uniwersa. Aktualizacja zawiera masę błędów, które do dnia dzisiejszego uniemożliwiają normalną grę, a Ty masz na wszystkich graczy wyje***e i nawet nie chce Ci się nam udzielać informacji. Teraz dostajesz jakiegoś olśnienia i w dalszym ciągu mając na nas wywalone zaczynasz wykonywać jakieś niekontrolowane ruchy. Tak jak ktoś wyżej napisał - zrezy…

  • Gratulacje - pierwsze koty za płoty, powiększaj flotę i złomuj na coraz większe procenty Dla obrońcy życzenia odbudowy.

  • Cytat od Mordi: „Art, to dopiero wczoraj ten problem został zgłoszony? Zgłaszałem go przez support już kilka dni temu i podobno "już nad tym pracowaliście"... ” Nie dziw się, że tak to działa, w końcu wprowadzona została przetestowana wersja nadająca się do wrzucenia na wszystkie uni, więc takie minimalne bugi są mało istotne

  • PCMF - życzę Ci odbudowy, w której jak napisał Owocek pomożemy. Agresorowi gratuluję top 1 solo i wyczucia czasu.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Rozumiem, że dalej masz na nas wywalone i czekasz - tylko nie wiem na co ? Na to, aż stwierdzimy że ta mega zbugowana wersja gry, którą nam zaserwowaliście została doszlifowana i nadaje się na wszystkie uni ? @Ruda Jak już wyżej przedmówcy wspomnieli - rozumiem, że bierzesz za to odpowiedzialność za wprowadzoną w piątek aktualizację? I w ramach tej odpowiedzialności co zrobisz? Ty, albo inne osoby z teamu?

  • Specjalne planety w galaktyce 16-22.12.2019 A oto jakie przedmioty można zdobyć na specjalnych planetach: gwoT6xd.png

  • Rynek - oferty

    Crion - - Zadawanie pytań

    Post

    Wydaje się mi, że tak właśnie jest (o ile nie masz włączonego jakiegoś filtrowania oczywiście)

  • Gratulacje Top 1 solo Starcie z ładnym zyskiem i % - na pewno powiększysz znowu flotę, więc rób z niej w dalszym ciągu użytek.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od spirycik: „Cytat od Crion: „Cytat od spirycik: „Cytat od Dobrygracz: „Zadałem sobie ten "trud" i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i przestaniecie się wykłócać o to kto ma rację Jakiś czas temu podjąłem decyzję o zakończeniu przygody z Ogame i jak widać był to strzał w 10 63e13fba7c49b.png Pozdrawiam was cieplutko a puszerom życzę wytrwałości w klikaniu ” Ciap też …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od spirycik: „Cytat od Dobrygracz: „Zadałem sobie ten "trud" i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i przestaniecie się wykłócać o to kto ma rację Jakiś czas temu podjąłem decyzję o zakończeniu przygody z Ogame i jak widać był to strzał w 10 63e13fba7c49b.png Pozdrawiam was cieplutko a puszerom życzę wytrwałości w klikaniu ” Ciap też długo trzymała się swojej wersji "han…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „Cytat od Apofis: „@Art nie można karać graczy za coś co jest legalne, nie wyobrażam sobie, że kupię coś tanio w rynku a sprzedam sobie w normalnym handlu według zasad 3:2:1 i mam być za to ukarany. Nonsens, należy zmienić zasady - przeliczniki. ” Także wychodzę z tego założenia. W tym momencie to gra decyduje o przelicznikach i nie mogę zbytnio wpływać na rynek. Pytanie co ja mam zatem zrobić z przelicznikami w zwykłym handlu ”

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od drakon: „Czy to poprzez rynek czy w wolnej wymianie przeliczniki dalej obowiązują i albo będziecie odsyłali, albo mam nadzieje wam pokasują te multikonta i pobanują na kilka tygodni. ” Wolna wymiana między graczami ma ustalone widełki. Na rynku również masz i wyglądają np tak: Ohte31D.png