Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 537.

  • piątek piąteczek piątunio... komuś chyba na chwilę oko zleciało a moje szczęście otworzyło się po wlocie ale niestety przed dofarmami i wywyiosłował na planetkę ok 100kk ropy... czemu ropy a nie krisu czy metalu ale dorafmy weszły i zysk przyzwoity Obrońcy , @Valar Morghulis @Valar Morghulis_ wracaj z tego urlopu jak odpoczniesz... Pozdrowiam Dnia 19-09-2020 00:43:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Okręt wojenny 214.…

  • Niestety GO stwierdziło że starcie może być próbą wymuszenia i każe odesłać surowce więc zostaną odesłane... wolałem napisać i być pewnym.

  • Trafiony zatopiony, spory zysk... Zaczynając to @OMI dzięki za namiar... Twoja zasługa w sumie. Pozdro Dnia 13-09-2020 17:18:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Pancernik 9.999 Pathfinder 27.500 _________________________________________ Obrońca Sssali [Z-F] ________________________________________________ Duży transporter 70.192 _________________________________________ Po bitwie... Agresor w0jci3ch [MNS] ____________…

  • ma jeszcze gęsi???? Raki trafiłem dziś rano... bo wróciły z FS. W sumie jeszcze 53k statków mu zostało (w tym satki) to gdzieś coś jeszcze może być

  • Tym razem ja po drugiej stronie... Nie spodziewałem się że będzie ktoś tak odważny. Nie wiem co ten Klient miał w głowie, zaraz po zdjęciu U (myślał że z zaskoczenia mnie weźmie?... ) poderwał się na moją surę i trochu statków, do tego całą armie wysłał... 2:0 dla mnie raz na wyjeździe było a teraz u siebie. Niestety ułamka sek brakło do podniesienia recków i floty dla tego trochu tego spadło. Pozdro Dnia 12-09-2020 11:12:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Janeczqu [P-16] _______…

  • niestety takie czasy tu nastały @Navi, i tak ostatnio nie wstawiam tego co trafie bo brak czasu i chęci...

  • czasami wtopy się zdarzają... musiałem na 2h oderwać i wypadło mi z głowy że flota leci w ataku nie wielka strata na szczęście moje

  • Zastanawiam się co teraz pyskacz top1 napyskuje po tym starciu, wcześniej nie zdążyłem kilka razy STeka wstawić z innych lotów w jego kierunku tym razem wstawiam od razu aby nie zapomnieć, %cencik ładny wyszedł Dnia 01-09-2020 21:03:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Krążownik 429.572 Okręt wojenny 269.923 Pancernik 255.369 _________________________________________ Obrońca Vallhala [Kmwtw] ___________________________…

  • Cytat od mario500v: „A niech puchnie...z kim bedzie gral ? Z ekspami chyba tylko. Ja wole pograc live z 100 osob mojego pokroju niz scigac multi. Masz oczywiscie racje w tym co piszesz, nie zaprzeczam. Ale takiemu moze sie szybko znudzi gra...moze ? Widzisz, ciezko o ten zloty srodek, ciezko. ” no wiesz, im się znudzi szybko po tygodniu dwóch miesiącu czy więcej ale zniechęcą do gry większości graczy co by poklikało trochu... a są tacy co grosza nie szczędzą na ogame, mam kilku znajomych co po 1…

  • Multi to multi, ale Bociarze coraz bardziej popularni, sam wiem kto korzystał i korzysta, kilka zgłoszeń poszło i Banów za to nie było więc nowe uni to żenada... masz jedno konto i kilka pod push na Botach i jest git dla GO. Niestety GO nie wyrabia z technologią pod tym względem. Ale aby tak robić trzeba nie żałować grosza na Ogame, po tygodniu może dwóch mnóstwo kont pod sprzedaż, poklikasz 3-5 kont jak masz czas i zarobek jest niezły. A tacy co grosza nie szczędzą opędzlują takie konta... To s…

  • ja? złomka dopiero pierwszy raz ja trafiłem, długo go nie było to jak miał po 100kk sury to puściłem statki aby farmić go bo bandyta, ja mam tylko jedno konto, nie tak jak inni. Trochę te twoje zarzuty do mojej osoby nie na miejscu. Ja nie biorę przykładu z top1, czy innych którym znudziło się prowadzić kilka kont. Przykro mi ale w błędzie jesteś z zarzutami do mojej osoby. Masz zarzuty to je udowodnij... (pyskowanie to chyba jedyne co potrafisz, obrażanie innych, no i zwiedzanie reków od środka…

  • no i złomek na Banie - zmienił nicka na kupiekonto2 - z czegoś musiał te statki postawić a z czego nie wiem nie wnikam

  • Weź wypowiedź się może na temat starcia wariat vs roztargniony (xnas, midio, minury czy jakoś tak... itd nie chce mi się szukać aby to powymieniać dokladniej) PS... żałosny to ty jesteś, pyskacz top1

  • Tu zysk może nie powala ale zawsze lot na + rekreacyjnie bunkier przeorany Dnia 17-08-2020 11:41:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 7.598 Bombowiec 31.285 Niszczyciel 58.001 Reaper 54.983 Krążownik 400.493 Okręt wojenny 220.249 Pancernik 238.507 _________________________________________ Obrońca Moon master [PMO] ________________________________________________ Mały transporter 15 Duży transporter 5.2…

  • Widziałem że sure to po chwili locik i oranie bunkierka Dnia 17-08-2020 18:00:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 941.372 Ciężki myśliwiec 6.366 Krążownik 392.402 Okręt wojenny 247.216 Pancernik 236.852 Bombowiec 30.958 Niszczyciel 57.949 Reaper 54.863 Mały transporter 495.320 _________________________________________ Obrońca President Explorer [qweqweqw] _______________________________________________…

  • Leciałem na powrót tego fsa ale po kilku minutach obrońca mnie pozdrowił po zalogowaniu się, po kilku godzinkach poderwalem się drugi raz tym co miałem dostępne a nie wiedziałem ile mam czasu Dnia 18-08-2020 02:22:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Okręt wojenny 150.000 Pancernik 234.893 _________________________________________ Obrońca Imperator Venom [404] ________________________________________________ Duży trans…

  • Tak jest się nieudacznikiem jak T2p to wypisuje się takie głupoty. T2p to top1 zwiedzających recki od środka. Nie zdążyłem wstawić jak czesc twojej floty w reckach miałem a beczał byś że nie zmieniłem się w czasie. Też to był push... ogotcha.universeview.be/en/rep…19-5ef7-a0e1-096f8ef3c32f

  • Coś dobra passa trzyma więc trzeba wykorzystywać sytuacje u jednego z obrońców coś się świeicło, coś wracało, dolatywało więc soczyściej trafiony shmith... Dnia 16-08-2020 02:59:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Bombowiec 22.626 Niszczyciel 49.695 Reaper 45.162 _________________________________________ Obrońca Schmitt [B W] ________________________________________________ Duży transporter 34.000 Statek kolonizacyjny…

  • Kilka planetek przeorane... Dnia 15-08-2020 15:09:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 882.905 Ciężki myśliwiec 7.951 Reaper 45.224 Mały transporter 457.776 _________________________________________ Obrońca MarekT [Z-F] ________________________________________________ Duży transporter 1.500 Lekki myśliwiec 2.224 Ciężki myśliwiec 324 Krążownik 1.251 Okręt wojenny 3.000 Recykler 2.000 Sonda szpiegowska 33…