Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 110.

  • Zgłaszam kandydaturę gracza: Wojak [D_Z] Doświadczony gracz, pomaga innym, zapewnia wspaniałą zabawę i ma dobre poczucie humoru. Dobry kompan do lotów na OLD . Uważam też że to jest dobry kompan do

  • Kolejne szybkie odwiedziny u starego sponsora Dnia 02-10-2018 15:03:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Krążownik 90.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca dex [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 9.987 Lekki myśliwiec 689.181 Krążownik 1.508 Recykler 5.512 Sonda szpiegowska 100 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Prezes19…

  • Cytat od krysteketsyrk: „Jeszcze raz wielkie gratulacje !! % jak i zysk mega Sam z racji wymarłego uni odszedłem w odstawke ale może jak coś ruszy to wróc ” Poszedłeś w odstawkę bo LMy nam nie były potrzebne na gwiazdki. Buduj coś czego GSy i pance nie lubią biggrin.png

  • Pozdro DZ Historia akcji zaczęła się już dawno. Zauważaliśmy że Pan poniżej FSów nie odbiera a czasami nawet ich nie robi, to padł i pomysł żeby go odwiedzić. Policzyłem i wyliczyłem, przebijamy się. Teraz wystarczyło ogarnąć paliwo i wybrać moment. Jako że domownicy w niedzielę z rana zwykle śpią czyli nie przeszkadzają można było się zająć naszym pociągiem do ogame. I tym oto sposobem trafiliśmy na Szynę Akcja zaczęła się od porannej pobudki, mimo że niektórzy zaspali . Najpierw poszły koloniz…

  • Trochę szkoda tego złomu, ale dobrze że udało się zabezpieczyć surowce na odbudowę NaSTępnym razem będzie lepiej

  • Na uni nic się nie zmieniło dex cały czas w formie i tylko psuje zabawę A milky i tak nie potrzebowała tych GS

  • W nocy spać nie mogłem to się porozglądałem za starymi znajomymi Dnia 31-08-2018 00:09:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Mały transporter 40.000 Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca milkiwaj [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 1.778 Duży transporter 9.937 Lekki myśliwiec 1.000 Okręt wojenny 139 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 500 Sonda szpiegowska 470 …

  • Największe gratulacje dla oldboya! Wykręcić taki ładny % z własnej floty to jest coś. Bardzo ładne zakończenie gry. Pozdrawiam!

  • I nawet się nie przebił hehe LAMER!

  • Lot długi i daleki, ale opłacalny. Braki w paliwie i odległość od celu wymusiły taki skład floty, Dla Pawlikusa SzO ! Pozdro D_Z ! Dnia 18-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Mały transporter 60.000 Okręt wojenny 17.000 Pancernik 10.088 _________________________________________ Obrońca Pawlikus [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 10.884 Duży transporter 18.822 Lekki my…

  • W końcu jakieś ST miłe dla oka

  • Było warto zepsuć tego moonika :PP A tu moje małe co nieco, lot na aktę, ale udany Dnia 06-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Mały transporter 75.000 Krążownik 1.000 _________________________________________ Obrońca AlteR [OLD] ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 1.875 Lekkie działo laserowe 1.170 Ciężkie działo laserowe 53 Mała powłoka ochronna 1 __________________________…

  • Spalanie mu zwiększyć !! Moderator Ruda:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

  • Zmiany na uni

    Prezes91 - - DiD Oberon

    Post

    To może żeby przyciągnąć więcej graczy powiniśmy zmienić ustawienie na eko x10, lagów być nie powinno przy tej ilości graczy

  • Zmiany na uni

    Prezes91 - - DiD Oberon

    Post

    A da się tak zrobić żeby wszystkim zmniejszyć spalanie a Zgredkowi zwiększyć ?

  • Rammstein dorobił się pokaźnej floty gdy jeszcze na uni było sporo graczy. Procent imponuje mimo że gracz nie grał już przynajmniej rok. Mam nadzieję że GO wypowie się zgodnie z zasadami rozsądku co do wymuszenia pushu.

  • Takie tam tankowanie Dnia 19-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Pancernik 5.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca AlteR [OLD] ________________________________________________ Duży transporter 9.920 Lekki myśliwiec 2.888 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 97 Sonda szpiegowska 480 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 3.330 Lekkie działo laserowe 732 Ciężkie działo laserowe 4…

  • Zacny zysk Natiemu w końcu moon padł wcześniejszej nocy ale ja nie powstałem na czas Niszczarki swoją robotę robią

  • Niesamowicie małe straty, ale tak to już jest z taką ilością pancków. Pocieszające są jednak straty w paliwie Co do bana to GO nie powinien opierać się tylko na przypuszczeniach innych graczy. Picia szkoda ale liczę że GO bezzasadnego bana cofnie. Gratuluję dla zgredka za czujność i życzę najlepszego dla Picia

  • Cytat od Wojak: „skoro tak dobrze idzie to może nie przerywajmy? ” To kogo bierzemy na celownik ? może jakiś ACS