Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 921-940 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Cytat od cichah2o: „Kto wyda hajs będzie miał statki do wydobycia do ekspedycji i do bitwy. Kto nie wyda - tylko jeden rodzaj.. ” Wyda hajs? W ogłoszeniu jest "poprzez Rynek od innych graczy". Czyli masz informację żeby skorzystać z handlarza trzeba będzie wykupić anty a potem jeszcze graczowi zapłacić m/k/d?

  • Cytat od Ingolf: „Tak, Ikariam. Nie wiem, bo nie śledziłem tego i nie korzystałem z tej funkcjonalności gry. Wszystkiego dorabiałem się samodzielnie za czasów, gdy jeszcze tam grałem Wiele razy zakładane były tematy by zlikwidować opcje handlu flotami z różnych powodów, ale do dziś wszystko funkcjonuje i GF z tego nie zrezygnował. Coś czuję, że w ogame będzie baaardzo podobnie ” hmmm Hoplita kosztuje 27 drewna i 30 siarki. Na rynku mogę kupić po 205 drewna. Wychodzi 6:1 drewno:siarka. Czyli wych…

  • Cytat od Ingolf: „Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji, że przez Rynek będzie można sprzedać swoją flotę ;/ W innej grze GF jest niestety taka możliwość. Walutą tam jest złoto i surowce. ” Ikariam? Jak się mają ceny względem gdy sami budujemy?

  • Cytat od nowynick: „Jezeli wymiana miałaby być instantowo bez jakiegoś czasu transportowego to mogłaby równie dobrze być anonimowa. ” W moich gracz wymiany są robione natychmiastowo a np. w ikariam lecą statki do wymiany. Wolałabym jednak wiedzieć z kim handluję bo np. wolę sprzedać taniej ale komuś komu wiem że mnie nigdy nie zaatakuje.

  • Mnie ciekawi jak to będzie wyglądać. Już to widzę jak gracz XXX ogłasza się na publiku że ma 1kkk deuteru do sprzedania przed całym serwerem. Ciekawe jak szybko padnie. ;x

  • Nie musisz oznaczać jako przeczytane. Wystarczy że wejdziesz w temat na liście > board.pl.ogame.gameforge.com/i…udogodnienia-Antymateria/ i zniknie z Tablicy Tematu na pewno nie zamknę ponieważ nie jestem moderatorem forum więc nie mam uprawnień

  • Cytat od justvroum: „możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do administratorów forum. ” Pretensje można mieć do GF lub do właściciela oprogramowania forum. Może nie pamiętasz ale po ostatniej aktualizacji forum każdy klik to była zwieszka na 30s-1min. Forum nie radziło sobie z liczba postów. Poprawiło się dopiero jak skasowali cześć archiwum. Cytat od wiel: „co zresztą widać w tym pseudo rankingu, gdzie brakuje naprawdę osób, którzy wyznaczali drogę ” Temat powstał dość późno gdy już cześć tych…

  • @LOKI Z tablicy znikają tematy które przeczytaliśmy. Masz je przeczytane?

  • Cytat od szpic: „@ciap od -151 °C do -111 °C milej zabawy z terraformerem ” Błąd przed przenoszeniem Zostaje rozwalanie laboratorium

  • Cytat od Art1: „mozna zostawic ale pozniej lepiej skasowac bo satki tansze jak komus miejsca oczywiscie braknie na matce np z reszta nawet tych 45-90k satek nie powinien nikt tknac przy dobrej obronie ” 90k satelit daje od 54kk (30%) do 126kk (70%) złomu. Do tego dochodzi dobowe wydobycie (w założeniu że dziennie robimy zwózki) i już się robi pokaźna sumka surowców. Ja mam fuzyjna na 21 lvl i chodzi mi na 90%. Kosztuje mnie to na dobę 235k deuteru z jednej planety. W skali roku strata 114k LL.

  • @Art1 Ja bym musiała mieć od 45k-90k satelit. Wcale nie potrzeba jakiegoś mega czasu żeby dojść do takich kopalni które ja mam. Moje konto grało 12 lat na speed x1 więc teraz to niecałe 2 lata. Dlatego bym nie zrezygnowała z fuzyjnej.

  • Stocznie możesz na 8, GŚ będziesz gdzie indziej budować. Tera do podniesienia na 10/11 nie wiem jaką masz temp planety. Laborki też jakiś dużych nie masz - jeżeli nie potrzeba do sieci to można wywalić. To masz wolnych 28-34 pola edit; Cytat od Art1: „dok co da 4 pola ” Doka nie idzie zniszczyć bo i po co jeżeli nie zabiera pól. Cytat od Art1: „mozna tez korzystac z samych satelit wzmacniajac bunkier co da 22 pola usowajac fuzyjna ” Nie zawsze idzie zrezygnować. Jeżeli jest planeta zimna to słab…

  • Cytat od szpic: „Planeta ma 226 pól. To matka 42/36/40 eko więc za późno na kasacje. Planeta na 15 i już ma 7 lvl terraformera. Najwyżej wywale laboratorium... ” Ja na matce mam eko 45/36/41 i jeszcze trochę wolnego jest. Tera na 7 lvl to bardzo nisko. U mnie jest Terraformer Poziom 11 Budowałam wtedy po 50k satelit. Parę dodatków do przyspieszenia z Import/Eksport i złomowałam u handlarza. Aktywować dodatek do pól można tylko jeden. [ciach] Moderator kruszynka:Usunięto offtop

  • Będą działać. Tylko wszystko będzie się robić 3 razy dłużej. Pierwsze lvl robotów dają całkiem niezłego kopa a mało kosztują. Chyba że nic nie budujesz z budynków to możesz to olać.

  • Cytat od kermit: „Cytat od ciap: „może na rocznice w październiku ” To również domysły, myślałem, że wiecie coś więcej. ” Jeżeli jakieś osoby w team wiedzą coś więcej to chyba tylko po to żeby przetłumaczyć informację (czasem w ogłoszeniach mam że ktoś inny tłumaczył z teamu:P). Jeżeli jakaś informacja mogłaby zostać upubliczniona tutaj to równoznaczne jest z tym że pojawia się to w dziale nowości i ogłoszenia. Zobacz że większość ogłoszeń dawana jest o podobnych godzinach niezależnie od kraju.

  • Cytat od kermit: „@ciap , @Art Czy możecie przynajmniej w przybliżeniu podać kiedy to "Nadchodzi Nowe" nadejdzie? Pozdrawiam ze Ślaska kermit ” Ja nie wiem ale padło tutaj że może na rocznice w październiku

  • Cytat od Grau: „Jedno jest pewne że po wprowadzeniu zmian bedziemy mieli z dobre 2 dni blokady ataków bo nigdy im nieudało się coś zrobić pożądnie ” Ostatnie blokady ataków były gdy padło lobby i nie można było się zalogować. Nowości czyli jest całkiem dużo aktualizacji które nie kończą się blokadą konta. Słowo 'nigdy' jest chyba na wyrost.

  • Cytat od Grau: „Wątpię by polityka GF tak chojnie nas obdażyła.Uważam że opcje Generał itp będą równorzędne do już istniejących jak Mechanik itp i podobnie do wykupiania za Anty. Statki jakkolwiek by były nazwane i z wszystkimi swoimi możliwościami będą dostępną opcją po wykupie konkretnego pakietu pomocnika. ” Ma to być coś nowego, nie będzie to kolejny oficer. Każde konto ma wybrać klasę za darmo Cytat od Gremlinek.: „Teoretyzując dalej - wykupuje sobie statki do wydobycia na maxa. Zmieniam fr…

  • Cytat od Gremlinek.: „O ile te latające po pz pewnie będą, o tyle te, które będą kopać surowce chyba nie? Jeśli będą, to Boże chroń od bunkrów, bo nowych powstanie pierdyliard. ” Wszystko zależy ile maksymalnie będzie można uzyskać % eko. Bo jeżeli będzie to tylko 10% to nie trzeba będzie ich tak dużo żeby budować mega bunkier.