Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 479.

  • Zohan wyskanował, poczekałem 10 min i lot na akcie. Nie zgasł, więc zeskanowałem, ubyło 400kk floty, więc prawdopodobnie wbiłem pomiędzy odświeżeniem. Obrońca zalogował jakoś 12 min po bitwie. SZO. Dnia 25-07-2020 16:26:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Pancernik 171.082 _________________________________________ Obrońca crazydriver [KosMus] ________________________________________________ Mały transporter 23.774 Du…

  • Prawie personal best. Chyba sobie wrzucę w sygnaturkę. Dnia 24-07-2020 09:56:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Reaper 500 Lekki myśliwiec 500.000 _________________________________________ Obrońca Jackal [UFP] ________________________________________________ Mały transporter 4 Duży transporter 300 Lekki myśliwiec 1.100 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 40 Okręt wojenny 20 Recykler 200 Sonda szpiegowska 100 Bombowiec 6 S…

  • Tak było, nie kłamię śmierdziel świadkiem! Zresztą, podobno zna Cinka i prowadzi mu puszówki. Zmieniłem nick na WuiekSamoZło i nie ogarnął, że jest błąd, bo dla niego to naturalna pisownia.

  • Cinek przebiegły. Zdjął urlop Motylowi po to, żeby skupić jego dok. Cwane.

  • Przez przypadek zrobiłem ST, żeby nie było, że tylko Putek się umie włamać na konto! Dnia 20-07-2020 12:48:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.000 Okręt wojenny 666 _________________________________________ Obrońca pozeracz owieczek ________________________________________________ Mały transporter 8.112 Duży transporter 15.550 Ciężki myśliwiec 696 Krążownik 82 Okręt wojenny 14 Sonda szpiegowska …

  • 1. Nigdy nie byłem pijany 2. Putek lamus odkąd zmienił nick na Zany to stał się żydem 3. Smsa mi napisał z zapytaniem, czy lecę :v 4. Tyle planów jak go walnąć, skończyło się jak zwykle :v 5. czasami tak jest, że urlop się nie włącza - ja ostatnio włączałem chyba z 5 razy zanim się załączył Tamtym lamusom nie gratuluję, bo pokazali że i tak nic nie potrafią. Dobermanowi szo Ps. nick był aktualny, bo motyl jednak został bez wonsuf

  • Ja ze swojej strony chciałbym pozdrowić KomorCinka i podziękować Rudej za opiekę nad tymi obdartusami lumpami. A co do RW Putina to ja też bym usuwał, bo na ten spuchnięty ryj to nie da się patrzeć.

  • Cytat od Paula86Stokrotka: „Wypowiadającego wojne nie ma w sojuszu LUMP wiec tym bardziej nie ma uprawnien w imieniu ich wypowiadać ją innym. Temat zamykam. ” Gram normalnie, nick: Sp4nk3r is BR Cytat od White Wolf: „Nari poważnie? Wszyscy razem nie mamy tyle floty co jeden z was... Nie wiem na kim z naszego sojuszu tak Wam zależy ale napiszcie. Wyjdziemy i założymy inny sojusz,by się zmierzyć. Słabszych zostawcie. EDIT: poza tym w połowie tygodnia urlop miałem wlączyć, bo wyjazd mam... Ilu grac…

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [LUMP] LUMPY MROKU vs Undecided [UnD] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: - 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 1 miesiąc (tj 08.06.2020 - 08.07.2020) 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 1% 6. Stosunek do RW z ACS: Tylko uczestnicy wojny 7. Powody: Bo …

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [LUMP] LUMPY MROKU vs Akademik Piwoszy [AP2] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: - 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 1 miesiąc (tj 08.06.2020 - 08.07.2020) 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 1% 6. Stosunek do RW z ACS: Tylko uczestnicy wojny 7. Powo…

  • Dzień dobry, tak jak wspominałem, wygraliśmy. Aktualny wynik Lumpy 64582 % vs Bieliźniarze 4%. Wygraliśmy w żadnym stylu ( bo wielkim tego nie można nazwać, kiedy przeciwnicy to lamusy). @wakat wojna do zamknięcia. Zaangażowanym dziękuję, przegrani mogą iść się paść z owcami, a Putek pod stół. Pozdro, elo i do następnej wojny albo nowego uni.

  • Starcie dwóch lamusów, nie pozdrawiam Pozdro za to dla Judaszka, bo teraz składa [ciach] solo. IDLAK PAŁER Moderator Neferet:Obraza

  • I jak? chcecie skopać bieliźniarzy? jaka jest decyzja?

  • Cytat od Zla Kobieta: „@wakat wojne utworzył gracz który nie gra Zamknij temat, tym bardziej ze gracz @LA PUTIN LABAMBA ją poddał juz dawno ” Kto Ci tak powiedział, że nie gram? Gram cały czas. Poza tym wojnę może wypowiedzieć ktokolwiek, o ile jest osobą decyzyjną w sojuszu. Putek nie ma żadnych szczególnych uprawnień, a szczególnie uprawnień do poddawania wojny. Wojna jest ważna i jutro wpadam po Twoje satki. Ps. mój nick - Siur ci w piszczel unknown.png

  • Bieliźniarze srutututututu Kocham Cie [LUMP] & Solmyr Ibn Woli Boru [LUMP] vs. ICBModdam [CAZADOR] ~ 64582.89% Wynik: Lumpy 64582 % vs Bieliźniarze 0 % Dnia 05-05-2020 11:30:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kocham Cie [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 220.475 Okręt wojenny 40.554 Pancernik 112.167 _________________________________________ Agresor Solmyr Ibn Woli Boru [LUMP] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1.111 …

  • Sama się usuń. Eh. Nawet skrytykować nie mozna, bo przyjdzie i popsuje zabawę. Mój poprzedni post to nie był offtop, a forum służy do dyskusji, a nie do tego, żebyś mogła się bawić w wycinanie 3/4 postów według uznania. Nie dość, że GF zniszczyło grę, to jeszcze niszczy forum. Gdzie te czasy, gdy na forum było po 40 wiadomości i dopóki nie było bluzg, to moderator nie wycinał? Gratulacje dla Agresora, akcja na najwyższym możliwym poziomie, piękne wyliczenie za pomocą bota na 0 sekund. Obrońcy ży…

  • Bardzo ładne ST, takie jak lubię - śliskie. Pozdro Kasztanie i oraj europkę Ps. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego - zwykłe kolejkowanie.

  • Dobra [ciach], napiszę całą prawdę. To było tak: Wczoraj Zohan płakał, że mu komornik zapukał do drzwi i obstawia go niczym handlarze fajek na bazarze w Lublinie. Szybki opierdziel w stronę lumpów, że lustro jeszcze nie stoi, okazało się, że Zany musi do Kibla, Putek tradycyjnie pod stołem, Kochaś robił jeszcze inne rzeczy, Rka zabrał starą na zakupy i tak Zohan został sam. Dzisiaj już absolutnie zmotywowani i zebrani prawie na początku dnia, czyli o 19 wszyscy wysłali flotę na lusterko do Zohan…

  • Dobrze browaru, ciśnij im! a najlepiej w wojnie.To ilu Was będzie gralo na Cincinie?

  • LUMPY MROKU SIĘ NIE PODDAJĄ, WALCZYMY DALEJ. a Putek to szarlatan i nie jest dyplomatą, tylko ministrem wojny. W praktyce nie ma nic do powiedzenia, bo nic nie wie, zaraz go nawet z discorda wywalę.