Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 479.

  • Dnia 13-10-2020 09:40:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujekPoSameKule [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Bombowiec 17.012 Niszczyciel 14.180 Lekki myśliwiec 8.933.157 _________________________________________ Obrońca Tarazed [PIWOSZE] ________________________________________________ Mały transporter 1.139 Duży transporter 966 Lekki myśliwiec 3.825 Ciężki myśliwiec 697 Krążownik 1.798 Okręt wojenny 1.100 Recykler 295 Satelita słoneczny 1.…

  • Kto da więcej ?!

    NarImmor - - DiD Norma

    Post

    A co można wygrać? unknown.png

  • Apel do administracji

    NarImmor - - DiD Norma

    Post

    Cytat od cokolwiek: „Czepiacie się Plus jak gość dobrze handluje to nie potrzebuje tylu slotów - wystawia atrakcyjne zapytania za minimum metalu, akurat jak ktoś z flotą potrzebuje bardzo i pilnie metalu. A wy chcecie go karać za wyczucie biznesowe. PS> A to koszt prowizji na rynku zależy już od klasy? naprawili to? Bo jak ostatnio sprawdzałem to ciągle było źle i prowizja zależała od zakupienia sztabu - a nie od klasy ” Nie wiem stary, nie jestem zbieraczem tylko generałem, a z rynku to korzyst…

  • Apel do administracji

    NarImmor - - DiD Norma

    Post

    Dzień dobry, zbliżają się święta, więc ja z takm apelem. Proszę o rozważenie możliwości przekazania 1 darmowej zmiany klasy na zbieracza dla WujekSamoZlo. Gracz ten ostatnio ma problemy finansowe, skupił już prawie całe uni, jeszcze trochę zostało kont do skupienia, ale brakuje mu na zmianę klasy z generała na zbieracza. Lotnik z niego żaden a klasa pewnie przypadkowo zmieniona, za to handlarz świetny - to do niego trafia cała flota z handlu flotą na rynku. Bonus ten na pewno przyczyni się do ro…

  • Obrońca ma jakieś dziwne hobby, bo po wszystkim chciał żebym jeszcze na niego nasrał. No cóż, SZO. A odnośnie srania, to Wuju, bo ja już w przerwie na Skywalkera obmyślam nowy plan. youtube.com/watch?v=n1qxMA7miyk Dnia 06-10-2020 10:30:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujekPoSameKule [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 138.342 _________________________________________ Obrońca sKyWALkErr [WHS] ________________________________________________ Duż…

  • Sin pewnie myślał, że to jego czas na wsyśnięcie przez naszego top 1 puszu, a to przyleciał ten wujek, który ładuje po same kule youtube.com/watch?v=0zx883OoyYs Dnia 01-10-2020 18:16:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujekPoSameKule [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 622.108 Okręt wojenny 140.709 Pancernik 352.301 _________________________________________ Obrońca Sin [CAZADOR] ________________________________________________ Mały transporter 77.000…

  • unknown.png Umpa rumpa, do nas też się nie udało. Skoro nie nasza, ani nie wasza, to niczyja, albo nie puszówka. Ps. a dwa dni temu mi puszówka próbowała podwędzić dex z układu gdy zrobiłem u niego lotkę, kilka dni temu tez zrobiła st. Dnia 20-09-2020 16:51:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ksanterio ________________________________________________ Krążownik 1 Mały transporter 8.200 _________________________________________ Obrońca NarImmor [LUMP] _______________________________…

  • Dobra, było to tak. Ksanterio poleciał z moona na planetę w układzie obok, fs na 10 %, ogarnąłem jak było z 14h do dolotu, szukałem floty i przeskanowałem falangą, policzyłem, że fsa wysłał o 16:04. Klikałem od 23:30 do 1:20 i usnąłem Dzwoni do mnie Putek, że Ksanterio zalogował, na fali sprawdzone - cofnięte. Czas zawrotki od 1:20 do 1:30, więc 20 min na trafienie - dobry czas. Postanowiłem wbić mu się do układu i opóźniać pod powrót floty. Flota miała się pojawić od godziny 10:34 do godziny 10…

  • Takie super starcie, że chyba sobie w sygnaturkę wstawię. Putek dał cynk, bo mi to się nie chce skanować Dnia 21-09-2020 19:09:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca Dziki Czeslaw ________________________________________________ Mały transporter 2.764 Duży transporter 6.972 Lekki myśliwiec 403 Ciężki myśliwiec 528 Krążownik 22 Okręt wojenny 488 Recykler …

  • Czekam na tą opowieść, dawaj Umpa rumpa!

  • Chyba się zesram ze szczęścia. youtube.com/watch?v=JeqnkX2iHDI&list=RDqrxv0JNVtgY&index=10 Dnia 20-09-2020 15:50:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 120.000 Mały transporter 71.000 _________________________________________ Obrońca WujekSamoZlo [CAZADOR] ________________________________________________ Mały transporter 88.888 Sonda szpiegowska 2.222 _________________________________________ Po bitwie..…

  • Vicek Ty też z tego co pamiętam lubisz czerwone, [ciach] tak mają i nie używaj słowa [ciach], bo to tylko lumpy mogą tak mówić do Szymcia. Pamiętasz jak wtopiłeś 2222 gs, a odgrażałeś mi się chyba z miesiąc? Putina miałeś zjechać przez 3 miesiące i nawet nie zeskanowałeś. Judi nie wiem jak się dałeś tak zjechać, przecież wiadome, że total to konto Vicka Dobrze, że chociaż ST wstawił ten mądrzejszy (nieznacznie), bo da się przeczytać. Szymonowi SZO, polata ze 2x na ekspy i odrobi. [ciach] Moderat…

  • Zgadzam się na remis, ale i tak ja wygrałem.

  • Walczymy dalej, tym razem w obronie. SRUTIN podlicz wojnę Tadzio Norek [LUMP] vs. NarImmor [aLUMP] ~ 175.34% Dnia 12-08-2020 21:03:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tadzio Norek [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 8.335 _________________________________________ Obrońca NarImmor [aLUMP] ________________________________________________ Mały transporter 759.130 Duży transporter 1.737.953 Lekki myśliwiec 10.924.704 Ciężki myśliwiec 183.439 Krążown…

  • Albo się poddajecie, albo ja tego tak nie zostawię. Ogłaszam rekrutację do sojuszu ANTY-LUMP [aLUMP]. Przyjmujemy od top 700

  • Nic do Was nie mam dziewczyny. Nawet szacunku.

  • Brawo, w stylu Cinkowym - po podliczeniu dexu wyszedłeś na - rób wrki.

  • Wyskanowałem, nie zgasł przez chwilę, krótka obserwacja i weszło15 min, wcześniej przesłałem trochę dexu na moona z 5g, lot na oparach, recki to puszczone chyba na 60 % prędkości Dofarmić nie zdążyłem, bo na dofarm brakło dexu, a obrońca zalogował chyba z 1 min po ataku i wbił urlop. DEX KUPIĘ Dnia 04-08-2020 19:34:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca …

  • 1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: [LUMP] LUMPY MROKU vs Undecided [UnD] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: - 3. Preferowany system liczenia: system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 1 miesiąc (tj 31.07.2020 - 31.08.2020) 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: 1% 6. Stosunek do RW z ACS: Tylko uczestnicy wojny 7. Powody: Ost…

  • Cytat od Art: „Nie ma możliwości poddania pod głosowania opcji wyłączenia rynku. Upublicznienie transakcji także nie wchodzi w grę. ” To jak to załatwić, żeby pozbyć się rynku? mówię o legalnych sposobach.