Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 390.

  • Premierem? Nie, jeszcze nie teraz, myślę, że będzie świetnie się czuł w opozycji i mam nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań. Później może być sobie premierem. No nie darzę go jakąś szczególną sympatią, ale cieszmy się, bo mogło być gorzej. Cudów na pewno nie. Nie wiem.

  • o/ Może troszkę własnej inicjatywy? Nie szybko, nie chce mi się latać. Przecież Ty nie lubisz mojej muzy. youtube.com/watch?v=sYeVwG2VYpI what I've felt... /me śpiewa Absolutnie doskonałe. Rano znużenie, później zniecierpliwienie, obecnie ekscytacja i mega uśmiech. PALIKOT Pa ;*

  • I widzisz b4el, nie zrozumiałeś mnie. Nie mniej, lubię "intuicyjne" rozmowy, a jeszcze bardziej lubię, gdy rozmówca podejmuje ryzyko interpretacji niedopowiedzeń. Wiele można się w ten sposób o sobie dowiedzieć. "Trudne pytania" to duże uproszczenie. Raczej myślałam o tym, że ludzie nie otwierają się do końca, są uwięzieni w pewnym przyjętym przez innych stereotypie i założonej dla innych masce, która już zdążyła przyrosnąć, o której zdążył zapomnieć i której zdjęcie może okazać się bolesne.

  • .Arch o/ Baudzo. Policz kiedy ostatnio tu pisałeś, dodaj do dziś i masz datę ostateczną. Troszkę się pozmieniało, plany szczególnie. Jak zasłużysz. Pa. o/ Madderdin ;* Nie wiem czy wiesz, ale kiedyś, kiedyś, jak się nie "znaliśmy" to dość chwilę musiałam się uczyć wszystkich literek w Twoim nicku na pamięć. A teraz! Ha! Bezwzrokowo go piszę. Anyway, pamiętasz nasz pierwszy kontakt i jak to się stało, że w ogóle jesteś? Oj, czyżbym właśnie zadała pytanie? I znów? Właściwie, to już ustaliliśmy, że…

  • Błędy w FAQ i poradnikach

    elfi - - Zadawanie pytań

    Post

    Tej tabelki nie należy traktować dosłownie, rzadko, bo rzadko, ale zdarza się, że skolonizowane planety będą większe lub mniejsze.

  • O to to! Lato jest bardzo puste. Ja poza tym nie znoszę upałów, więc tutaj nie ma nic do lubienia. Jesień nie dość, że ładna to tak jak mówisz, spacer-friendly, a zima! Zima to totalna magia, nie masz podobnych skojarzeń? Czarna, tajemnicza, groźna i piękna. Lubię sobie połazić. Sama, z psem, z kimś, ale głównie w porach weczorno- nocnych. Fajnie wtedy jeże tupią Mam dwie opcje, Trondheim i jakaś wioska niedaleko Oslo, przy czym wolałabym te pierwsze miejsce. Już zbieram zapisy na pocztówki Chyb…

  • @Zimny Nie. Poniekąd nie mam wyjścia, w końcu zakładam ciuchy które są aktualnie w sklepach. Jednak mam swój własny... trend, bo stylem tego nie można nazwać, którym kieruję się przy wyborze ciuchów, jest mnóstwo rzeczy "modnych", których bym nie założyła. Cześć Madderdin! ;* HIM - In Joy And Sorrow Bardzo! Ja uwielbiam jak leje do bólu, jest ciemno i ponuro. A zima to już totalna radocha, o ile nie muszę autem jeździć to uwielbiam zimowe wieczory, szczypanie w policzki itd. A właściwie, to najw…

  • Piotrze, gdzie ja wyrokowałam kiedykolwiek na Twój temat? W przeciwieństwie do Ciebie i Twoich postów dotyczących chociażby Miliego ja jedynie wyraziłam swoje wątpliwości, które jak widzisz, nie tylko ja mam. O! właśnie o tym mówię! "jeśli to nie był push, to nie znasz się na grze" - chylę głowę, faktycznie z moją matematyką i punkcikami ciężko Argumentum ad personam wyssane z palca pozostawię bez komentarza Ojcze Wszystkich Kont. EOT z mojej strony.

  • Cytat od Ludwiczek: „tak apropo nie obrażając Miliego, jak on zrobi zysk z 200% 100-150mln to graty, a jak shen zrobi to push :E:E:E” No ale zaraz, jak Mili miał ładny przyrost, to co poniektórzy się nie popluli z zazdrości? Złą sławę to zrobiliście, ale Miliemu, nie mając poza socjotechnicznymi opiniami typu "trzeba być głupkiem żeby uwierzyć w takie przyrosty" dowodów. Riddick, tak jak pisałam w tym temacie, jeśli coś macie, to tickeciki w dłoń, na bogów.

  • Błędy w FAQ i poradnikach

    elfi - - Zadawanie pytań

    Post

    Link poprawiony. Spodziewam się, że więcej jest takich w tym temacie, proszę ich nie zgłaszać, przejrzę ten temat po powrocie z urlopu. Wszelkie FAQ łatwiej znaleźć wchodząc w dział wyżej, nie ma co sobie życia utrudniać. Odpowiedź na powyższe 7 punkt FAQ Galaktyka. Temat ten służy do zgłaszania błędów w poradnikach, a w zamyśle autorki nie było szczegółowe tłumaczenie każdego zagadnienia, a raczej przejrzystość ( i tak nie chcecie tego czytać ). Jak masz bardziej szczegółowe pytania zapraszam d…

  • Skup się i przeczytaj proszę moją odpowiedź raz jeszcze. Nie zrozumiałeś? No to jeszcze raz. Z powodu conajmniej nieadekwatnego i nieuprzejmego porównania mnie do pupy tłumaczyć po raz kolejny nie będę, bo nie mam ochoty, tutaj nie muszę.

  • Świetny żarcik. Wzięłam urlop prewencyjny jak widzisz, zobaczymy. Z croppa? Genialne są. Ostatnio bratu kupiłam 3 koszulki, koledze koszulę i wyglądają genialnie. Mogłabym zawodowo ubierać facetów, uwielbiam męskie ciuchy Bo lubi. Ze znajomymi, w plenerze, w knajpie, ale nie w swojej introwertycznej jaskini, na bogów. Substytut? Mówiłam Ci już, że niewiele pamiętam z naszej "poprzedniej znajomości"? Najsilniejsze moje wspomnienie- skojarzenie z ową to niszczenie delikatnej materii młodego umysłu…

  • Nie, zupełnie nie mogę się z owym zgodzić. Pytania mają przeróżne funkcje, wbrew pozorom do głupich zgodnie z zasadą "kto pyta nie błądzi" nie zaliczałabym tych wynikających z totalnej ignorancji, natomiast na pewno do nich należą pytania bezmyślne, nie pełniące żadnych funkcji, prowadzące do niczego.

  • Cześć Kuba. Zajrzyj do croppa i housa, tam ubieram się na bieżąco. Nie wiem, mój jest prawie zawsze pusty i zupełnie nie mam z tym problemu. E. Czekaj, świta mi. Nie ściągam! Ale Ty nie możesz być Koziorożcem. Obstawiam drugą połowę Strzelca, między 12 a 21 grudnia? ;x Elfowo to nie miejsce dla każdego i w żadnym razie nie wymaga promocji. Ey ey. Masz czasem tak, że budzisz się z jakimś kawałkiem w głowie? Ja prawie zawsze, czasem muszę wyszukiwać co to, bo już zdążyłam zapomnieć czyje i co to. …

  • Zimny, patza dostaniesz. Czytałeś chociaż moje odpowiedzi dotyczące autorytetów? Będąc dzieckiem... Miałam. Raz zrobił coś złego. Ciekawostka, bo ja o tym nie wiedziałam, dopóki nie usłyszałam z ust innego dużego dorosłego jak mówił do mojego autorytetu "coś Ty zrobił? dziecko zapamięta to na całe życie!". Pewnie zapomniałabym o tym, gdyby nie te słowa. Nie. Kiedyś. Kiedyś to ja nosiłam glaniszcza, czarne swetry, potargane dżinsy i inne śmieszne rzeczy, słuchałam tylko tru i pewnie wyśmiałabym o…

  • sisko Ideologii? Niestety, dla sceptycznego elfa ideologia to za mało. Człowiekowi- tak, miejscu- tak, ideologii- nie. Jakie trudne pytania masz na myśli? Złamane serce i nadzieje są bolesne i wkurzające, ale nie, nie było mi nigdy głupio. Fascynacja i nienawiść mieszkają bardzo blisko. Bym mieszkała w Poznaniu, to nie wymigałbyś się od chociaż jednego wyjścia na film.

  • Nowe Filmy

    elfi - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od istarii: „ 99% z nich stwierdziło, że taki pocałunek nie miał i nie ma prawa sie wydarzyć w szkole zlokalizowanej w tym kraju.” Nie doceniacie młodzieży. Również mam stały kontakt z takowym nasto, niestety na mnie przypada również większa część "prób trzymania w ryzach wielkiego dorosłego". Oni są obecnie gorsi, niż ja kiedykolwiek byłam w najkrytyczniejszym momencie życia, a jeśli myślicie że patz w tyłek i "rozmowa" są skuteczne w takim okresie i w tym wieku, to pogratulować wyobraźni…

  • @fan rocka Wilka? Stlasny wilk... Dlaczego krypto? Nie to nie, raaany. Za Ciebie inni znaleźli drogę. Ostatnio posadziłam drzewo. Nawet kilka. Zmachałam się, spociłam, ale bardzo fajna sprawa. Pozostaje mi teraz spłodzić dom, zbudować syna... Przewiewów w mojej puszce nie ma? Mój tajger ma takie przewiewy, że łeb urywa. Aczkolwiek rozumiem co masz na myśli. To nie mów. @Zimny Przestań. Robisz to specjalnie! Znam jedną taką osobę, która lubi fantazjować na swój temat i mówić o sobie rzeczy niepra…

  • Nowe Filmy

    elfi - - Muzyka i Film

    Post

    Dobrze powiedziane. Może być. Która to niby? Ta, którą uwolnił z obozu niewolników, z "bajerą" i ślinotokiem "i co ja teraz biedna zrobię?" No doprawdy, rola życia. (Wciąż nie wiem czy to ona, jedyny przebłysk). P.S. Zauważyłam, że o ile kobietom dosyć łatwo przychodzi ocenianie i chwalenie urody innych kobiet, to faceci mają problem z ocenianiem mężczyzn, nawet jeśli oczekuje się od nich tylko potwierdzenia opinii. Graty Moonset

  • Nowe Filmy

    elfi - - Muzyka i Film

    Post

    Conan Barbarzyńca. Uwaga, naliczyłam aż 3 plusy czasu spędzonego dziś w kinie. 1. Klimatyzacja. 2. Fajna muzyka. 3. Walory estetyczne... głównego bohatera. Naprawdę, jeśli nie musicie, nie oglądajcie tego.