Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 179.

  • troche temperatura zeszła i mozna ruszyc....swoją drogą ze im kazecie latac w takie upały Dnia 02-07-2019 14:04:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca Mystery Machine [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 25.348 Duży transporter 18.095 Recykler 22 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Franki [C E] _…

  • oj del sie rozpisywałes heh cos odemniem bo tak czytam i czytam a nie chce byc dłuzny ogolnie gram od,,, moze z 15 lat z przerwami początki u 7 ale jesli cofnoc sie do uni 24 jak zaczynalem flotowo to podobnie robiłem ale nie na forum, angelo masz racje co do gry psycho itp, bo duze grono osob poprzez czytanie twoich zachęt robi to co chcesz:Dkazdy jak i w fs farmieniu i lataniu popełnia błedy wiec trzeba wykorzystac wszystko,zmiany nikow a moze ktos sie zalapie,teksty na forum a moze ktos pomys…

  • gratki a to juz na marcina te gęsi ubite?

  • pozdro dla wszystkich mnie skroili wiec i ja musialem kogos,szkoda ze taho taho sie nie odbudował Dnia 22-06-2019 11:41:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca tachion [C2D] ________________________________________________ Mały transporter 11 Duży transporter 15.973 Krążownik 533 Okręt wojenny 269 Recykler 316 _________________________________________ Po bit…

  • o jakies pol roku temu lecialem na pana na 1 gali i uciekl a teraz na zlosc zostqawil gratki i szo dla garego

  • co za amator;p gratki lasania i szo dla ruska

  • Dyskusje na temat

    Franki - - DiD Taurus

    Post

    eno cos tak jakbys sugerowal ze na zagadrze niema ludzi na poziomie podobnym do twojego nie baw sie w pi..s i nie szufladkuj na gorszych i lepszych po czesci ogame to zrobilo heh tylko ze znow jak gralem na eko x 1 to jak kogos zezlomowalem z eko owoców;p to potem musialem czekac z miesiac dwa az cos uzbieral a tu jedyny plus ze co dwa tyg mozna jezdzic po dostawy taki np cukierek jego to juz chyba wszyscy odwiedzaja ze ma tak napiete terminy ze 3 ci miesiac czekam na moja kolej

  • Dnia 19-06-2019 22:05:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca tachion [C2D] ________________________________________________ Mały transporter 32 Duży transporter 36.026 Krążownik 1.524 Okręt wojenny 770 Recykler 48 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Pancernik 20.000 ( …

  • Dyskusje na temat

    Franki - - DiD Taurus

    Post

    tak w sumie mam wrazenie ze osoba ktora uważa sie za ttypowego agresora grającego flotą to nienarzeka na brak pełnych trampków bunkrów itp poprostu niechce sie wam juz skanowac tyle i chcecie wejsc na dzien dwa w tyg zrobic 20 stejkow i sie cieszyc tym ze przez tydzien stocznie pracują, na to wychodzi trując o cos dla nas speed? i inne czasy lotów bez sensu polowa graczy przestanie grac wiec to nie jest wyjscie musieli by połaczyc z 4 serwery wtedy byscie nie narzekali na brak celów ale i do cza…

  • gratki wlotu miałem jakies 2-8 min czasu na wyslanie obrony ale nie liczyłem bo co by poradziło 100 k pancy i reszta moich małych smieci , lasika odpadł reszta za daleko wiec zrezygnowałem bo sam nie dałbym rady ale wazne ze checi były thanos gratki ps moj dzieciak pyta czy jestes fioletowy czy zielony jak hulk ...

  • gratki ubicia furi obroncy szo 2 razy lecialem na kolege bo latal pomiedzy galami,az w koncu kolega mnie przekonal bo to jego ziomek,szkoda ale eko pomaga i znowu bedzie celem

  • hey all Podziekowania dla obroncy jakos sie dogadalismy:D jak juz widzialem ze obronca zalogowal sie przed dofarmem to lukłem na czas licytacji:|D\\ 30 mln juz bylo tam Pozdro dla wszystkich lotów i nie lotów moja kochana krysia Dnia 08-06-2019 12:58:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Xadib [KWK] ________________________________________________ Duży tra…

  • Dnia 07-06-2019 18:01:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Mały transporter 80.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca EasyRiver [PRGN] ________________________________________________ Mały transporter 5 Duży transporter 28.030 Lekki myśliwiec 7 Ciężki myśliwiec 5 Recykler 9 Sonda szpiegowska 596 Satelita słoneczny 1.100 Wyrzutnia rakiet 8.000 Lekkie działo laserowe 8.000 Ciężkie działo la…

  • heh gratki kajtek wyorzedze cie honor ??? dziki wes przestan juz:Dolej to i gremlin olej go złomujmy sie bo eko x 7 pozwala na fajne zklomowania ii niewazne czy raz czy dwa

  • gratki gratki odbudowa trwa:D

  • nono gratki a wczoraj myslalem o tym ze dzis napewno gzyla wezme we flocie no i sie sprawdzilo szo obroncy lamka ty lamo tyle az kazales czekac na fajne rw w twoim wykonaniu

  • gratki ataku...obroncy szo choc go nawet nie znam

  • no no gratki wreszcie cos fajnego i spory %% ps to ja tez przyjme dzis spory %:D

  • gratki ST z gs zawsze są fajne bo w wiekszosci bez strat:D

  • [ciach] co do ST nie kazdy zyje ogame co do konta obroncy kiedys było głosno ze to lattte, teraz kajtek niewazne rw jest fajne zysk jest wiec git Co do ilosci ST na forum myśle ze mam sporo jak na czas ktory poswiecam oczywiscie jesli by było wiecej i ST byc moze było by wiecej wiec po to obrazac innych ze ktos tu jest najlepszy a kto nie? poza tym wiekszosc rw było powyzej tych 200 mln zysku dodam tylko ze na miare wielkosci floty uzywam jej całej nie rdzewieje wiec jesli u mnie przy 10 mld zda…