Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 241-245 z 245.

  • By By Sid

    Jestem Nieletnia - - Oceń mnie

    Post

    Sygna choć pod względem graficznym leży to dla mnie bomba jeśli chodzi o to co mówi mi moje oko Ciekawią mnie jej włosy i ten napis po lewej ci wyszedł

  • By By Sid

    Jestem Nieletnia - - Oceń mnie

    Post

    Żniwa są musze dziadkom pomagać dlatego mnie nie ma... a co do sygny to taka seee, ni dobra ni zła, reszte ci na gg międzyczasie napiszę

  • By By Sid

    Jestem Nieletnia - - Oceń mnie

    Post

    batów nie będze bo każdy sie uczy tylko wszyscy są na innym poziomie Wydaje mi się że praca robiona z tutkiem a jedyne do czego moge sie przyczepić do światło i niepotrzebna ramka. Nigdy nie rób światła Biała plama->rozmycie gaussa->warstwa na ''pokrywanie'' To wygląda paskudnie. Do światła używaj C4D i light teksturek, wklejasz light teksture tam gdzie chcesz światło wchodzisz w kolory->barwienie, szukasz odpowiedniego koloru i tryp warstwy na rozjaśnianie. Dla mnie efekt bomba i zapewne lepszy…

  • By By Sid

    Jestem Nieletnia - - Oceń mnie

    Post

    noi zgadłeś ;d przede mną 3 klasa Edit. ściągam gimpa, czcionki i jakieś paczki z teksturkami, c4d, rendery, stocki ! będzie pompa tak jak kiedyś

  • By By Sid

    Jestem Nieletnia - - Oceń mnie

    Post

    to ja jako stary wyjadacz gimpowy Rzeczę do ciebie: Waćpanie rzuć waćpan tę grafikę w [ciachu]! Nie no, tak na poważnie to słowa krytyki na star ci się przydadzą: twoje ostatnie prace są wykonane jednym schematem do tego jakimś dziwnym Może pojade po kolei a więc: 1.Ramki- NIGDY NIE DODAWAJ RAMEK 2.Napisy- Napisy rób małe pasujące do tła, zaraz ci wkleje sygne w której zobaczysz jak się umieszcza napis 3.Głebia- jeśli nie wiesz co to jest to poczytaj w necie ale tak na ''chłopski rozum'' to mam …