Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 281-300 z 303.

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Wiecej żelu na głowie niż włosów to tylko dresiarze mają^ ^ Skype czy gg? gg Ulubiony moderator na forum? a nie wiem xD I moderatorka? musze to napisać.. NieustraszonA Znasz zespół 'Pantera'? TAK na półeczce mam 2 oryginalne kasety nawet ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Ostatnie pytanie <ziewa> Muszę iść spać.. Jutro sniadanie i ide grać w siatkę W SPAMie jest jeszcze wieele innych osób Fajnych takich xD eee tam Lubisz Enigmę, więc jaki jest twój ulubiony utwór?:> nie pamiętam nazwy A za kogo mam Ciebie miec? Tak tylko spytałam xD Hymm nie powiem bo się wstydzę Lubisz sajgonki? yhy ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Jakie rodzaje metalu lubisz [chodzi o muzykę]? Każdy no może nie Love Uzywasz żelu do włosów? nie (za kogo Ty mnie masz xD) xD Lubisz Enyę i Enigmę? Enigmę lubię, Enyę tylko kojarzę nie słuchałem za długo Dlaczego SPAM? Bo Ty w nim jesteś ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Aszzz zeby miec większą sygnę... No niezle.. xD Inne ulubione zwierze oprócz psa? Pingwin Ulubiony zespół? [muzyczny] hymm różnie nie mam konkretnego I utwór ulubiony? To różnie... sezonowo co jakiś czas mam nowy ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Jaki gatunek muzyki preferujesz? Gatunki raczej ogólnie pojęty Metal, Rock, jmusic, Reggae, Alternatywną, Emo... i wiele innych xP Wiem, że nie lubisz uczyć się o rolinach, ale to chyba nie znaczy że nie lubisz roslin? Lubie rośliny ale nie lubie wkuwać informacji o nich To jaka jest Twoja ulubiona roślina? Maciejka xD (taki kwiatek) xD I dlaczego lubisz tą emotkę '<jabłko>' bo jest boska Dlaczego właśnie chciałeś zostać modem? żeby móc mieć większą sygne (aż …

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Dlaczego nienauczeni ludzi myślą, że metal to tylko szatan, szatan i szatan? bo najbardziej powszechne gatunki metalu głoszą ideologie satanistyczne i czarny kolor ubrania jest ze złem kojarzony I dlaczego dresiarze lubią techno? hymm niekoniecznie znam takich co lubię hiphop Lubisz czytać książki? zależy jakie xP Jak tak to jakie? fantastyki, podręczniki od chemi Ulubiona emordoikonka? <jabłko> xP a z forumowych ” Cytat: „Fik Mik Figiel napisał(a) ehh wracam …

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Dlaczego GG jest gorsze niż AQQ ? wole gg xD I dlaczego 3/4 posiadaczy Internetu wolą szajs? nie wiem xD Ile ludzi woli AQQ? gg lepsze xD Dlaczego angielski jest łatwiejszy niz niemiecki? bo nie lubie niemieckiego I czemu ludzie wierzą w zabobony? nie mam weny dzisiaj ale zabobony są po prostu pewnym zjawiskiem wyjaśniającym moce nadprzyrodzone oraz czymś na co można zwalić niepowodzenia [wykład?]”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Zmierzam do tego, ze 700 pytan to nie tak duzo Czyż nie? sagann to nic xD Błąd Dlaczego mnie lubisz? bo jesteś fajna I dlaczego bys przygarnął? Bo Cię lubię ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Vampire of Death napisał(a) Gdybyś dostał 700 kompletnie bezsensownych pytań, odpowiedziałbys? tak.... Dlaczego nie? xD Dlaczego uważasz ze 666 pytań są bezsensowne? bo jest ich dużo I dlaczego dzisiaj ja bezsensownie pisze? bo dzisiaj nie myślisz (podobno) Kim był Kurt Cobain? Liderem Nirvany Kto to jest Sagan? koleś odemnie z osiedla ma taką xsywe xD to taki astronom był, Carl chyba ” Cytat: „Gienek napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) Cytat: „NieustraszonA napisał(a) Cytat: „Generacja …

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Nya napisał(a) /me drapie pza za uszkiem slitasku nic sie nie pochwaliles wstydz sie:P wiec teraz masz: bo się bałem xD Co zrobic, zeby popcorn zprazyl sie caly (bez ani jednego lewego ziarenka)? nie wiem ja jestem lekarz a nie kucharz Dlaczego Nieustraszona sie nie jezy na Twoj widok? Jak to nie ? Dlaczego masz najgrubsza obroze na swiecie? bo szpanersko wygląda xD ile metrow ma Twoja smycz? nie chodze na smyczy Za co kochasz elektrode^^? za to że jest caluski:***” Cytat: „NieustraszonA…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Made in Poland napisał(a) Stivi poczujaj w sobie griin moc Neo czy NEO -.- Buda czy ...nie buda” czuje w sobie moc xD Neo xD Buda xD

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Generacja X napisał(a) Jakie zUo Ciebie tu sciagneło ? poczułem powołanie Dlaczego lamujesz Shpam ? bo spam jest fajne czy podoba Ci sie na "zielonej" łace Teamu ? tak, bardzo mi się podoba czy ktos sie z toba drzanił ? tak Eustachy np jaka karma sucha czy miesna ? a moze koty ( zaznaczam nie eustach). każda dobra dlaczego nie wysłałes mi skrzyneczki broowarka jako wkupne ? bo nie dałeś adresu po co odpowiadasz na te kretynskie pytania ? bo mi je zadałeś ”

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Gienek napisał(a) Cytat: „Stivi napisał(a) ale do czego xD” Do miana najbardziej extra mega MC kolesia na tym forum ROTFL :]” taaa xP może kiedyś

  • HypnOS

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    ulubiona rasa psa ?

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Made in Poland napisał(a) a jak jednak umresz? nie ma takiej opcji chcesz na swoim grobie pedigre? ... Slimka czy Owca Owca ? mysz czy klawiatura klawiatura kuweta eustachego czy swoja kuweta swojej nie mam.. PC czy CP xD cp dlugopis czy olowek dlugopis ” Cytat: „Gienek napisał(a) nie wybral mnie... jaki lamus! Dlaczego mnie nie wybrales? :P” ale do czego xD

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Siersciuch eustachy napisał(a) GIENKA NIE WYBEIRASZ ?? pfffffffiii pytanko 1. chcesz w dziub ?:> zależy co xD 2. pphhrrrrr hau hau 3. czy zawsze musisz spac w mojej kuwecie ? nie 4. czy myslisz ze bedziesz dobrym modem spamu ? TAK ! 5. czy znajomosci jakie masz w spamie nie beda utrudnialy ci podejmowanie niektorych, ciezkich decyzji ? nie 6. chcesz w dziub ?:> zależy co 7. pamietasz ze ja mam 9 zyc a ty tylko 1 ? i tak nie umrę wielcy ludzie (czy też psy) nie umierają żyją wiecznie w św…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Fleet Of AiuR napisał(a) ktora kaczke wybierzesz : a)Lech b)Jarek c)Gienek ^^” żadną

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Beautiful Soul napisał(a) PIEZ STIVI. BCM Licytacja od 1 ZŁ.... za ile chcesz by Cię wylicytowano ? xD i czy naprawdę umiesz golić nogi ? tabliczka z napisem "ZŁY PIES" CZY "DOBRY PIES" ? Czy przez przypadek zjadłeś kiedyś karmę dla Kota ?” jestem Diablicy licytacja niepotrzebna nie, nie golę bo nie ma tak mocnej maszynki no kiedyś się zdarzyło... Cytat: „tom6 napisał(a) * Ulubiony kolor zielony * ulubione danie ?( kebab * ulubiony słodycz ?( czekolada biała * ulubiona osoba ?( ... * ulu…

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Ekąt napisał(a) Ulubiony wulgaryzm, z którego korzystasz na forum? Miłego modowania [;” nie wolno używać wulgaryzmów dzięki ;* Cytat: „Made in Poland napisał(a) hau czy HAU HAU auuuu czy AUU AUUUU ambitnie czy bardzo ambitnie truskawka czy poziomka jabko czy gruszka pedigre czy chapi :P” hau hau auuuuuuuuuuuuu bardzo ambitnie truskawka jabłko pedigre

  • Stivi - Spamowy PieZ

    Stivi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Made in Poland napisał(a) abc czy cba spam czy SPAM czy :quasi:” abc Spam btw: może jakieś ambitniejsze pytania ?