Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 323.

  • Czym farmić idlaków?

    Damaon - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od I am back: „Nie lata na pale tylko lata z daleka, czesto przez jedna gale lub wiecej. Moze farmisz z planet wiec tego nie widzisz. Polecam farmingii z moona a wtedy bedziesz mial wszystko na tacy i niejednokrotnie wpadniesz na sekundy przed kims. ” No to wszystko wyjaśnione. Abstrachując, zazdroszczę chęci rypania 500k dziennie z samych farm.

  • Czym farmić idlaków?

    Damaon - - Zadawanie pytań

    Post

    A, właśnie. Ogólnie to oczywista oczywistość, ale dobrze jest to dopowiedzieć, że gdy wchodzi się na uni, które ma już trochę idlaków, to nawet jeśli chce się docelowo grać klasą Zbieracza lub Generała, na początku smyramy faremki Odkrywcą. Badania szybsze i faremki ciut winksze.

  • Czym farmić idlaków?

    Damaon - - Zadawanie pytań

    Post

    Truck, nie grałeś na wszystkich uni, więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Jeśli latam na czyste skany, bez aktywności i rzutem wpada mi połowa slotów na połowę ładowności, to znaczy, że ktoś lata na pałę. No ale ok, mamy inne zdanie na ten temat i nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

  • Czym farmić idlaków?

    Damaon - - Zadawanie pytań

    Post

    Jak masz szybkie uni to Mt, jak wolne to bez znaczenia, bo i tak ludzie latają na pałę botami i za dużo w dłuższym czasie nie uzbierasz.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jak dzieci...

  • Muniek, mi też dzisiaj klepał po złości. Spokojnie, minusy łba Ci nie urwą - ale w tej sytuacji świadczą o nim tylko tyle, że coś go ostatnie przytyki mocno bolą. Serio, mimo że coś tam wie o grze i czasem napisze dobrego posta, to w świetle reszty jego zachowań, takie dziwactwa same się na nim zemszczą. Sorry za offtop - jeśli nie możesz usunąć Pr, usuń konto i zacznij od nowa Może pomysł @zefira jest najprostszy, ale mój też działa

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od LA PUTIN LABAMBA: „Cytat od Damaon: „Ja zlomuję same Wr. Szansa na trafienie wymiany na kryształ od 1,96 wynosi średnio 1 do 5, a na czyste 2, 1 do 7. Przy deuterze wychodzi 1 do 4 dla 0,96, a dla pełnego 1,1 do 6. Dzięki temu nie muszę robić fsów. Co prawda są małe straty, ale po solidnym buffie dla Zbieracza i (skądinąd) ładowaniu mety i krychy w cargo, oraz dexu w jego fsy - przy czystym lenistwie, mnie się to opłaca. Obecnie jestem na etapie robienia symulacji wszelkich wymian i zło…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    No ale jak chcesz zrobić Km 46 to trochę trampków trzeba, i mało nie palą, nawet przy 10% prędkości.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja zlomuję same Wr. Szansa na trafienie wymiany na kryształ od 1,96 wynosi średnio 1 do 5, a na czyste 2, 1 do 7. Przy deuterze wychodzi 1 do 4 dla 0,96, a dla pełnego 1,1 do 6. Dzięki temu nie muszę robić fsów. Co prawda są małe straty, ale po solidnym buffie dla Zbieracza i (skądinąd) ładowaniu mety i krychy w cargo, oraz dexu w jego fsy - przy czystym lenistwie, mnie się to opłaca. Obecnie jestem na etapie robienia symulacji wszelkich wymian i złomowania właśnie. Myślę, że za niedługo opublik…

  • Środa, dzień ...moda.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Trzy przykładowe złomowania 0 anty = 35%, 2.000 anty = 46% 4.000 anty = 59% 6.000 anty = 71% 8.000 anty = 75% 0 anty = 35%, 2.000 anty = 42% 4.000 anty = 52% 6.000 anty = 65% 8.000 anty = 75% 0 anty = 35%, 2.000 anty = 40% 4.000 anty = 47% 6.000 anty = 54% 8.000 anty = 65% 10.000 anty = 75%

  • Sumuje poziomy w jeden, czyli jeśli masz 12 planet z laboratoriami na 12 poziomie, to czas badania jest taki sam, jakbyś miał jedno labo na 144 poziomie. Zrób symulację na proxyogame i porównaj

  • Ależ dla nas to żaden problem Przypadkiem wyszedł event specjalny DEX LAST MINUTE

  • tenor.gif Tłumy graczy udający się po paczki deksu za 120 kilo, przed podwyżką

  • Ja jednak uważam, że ciłały przez to, że są brzydkie, ale bardziej zabawne w tym co odwalają, są fajniejsze. Moja kuzynka miała takiego, co szczekał do siebie w lustrze

  • Fajne są ciłały. Śmieszne gremliny.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja tylko wspomniałem o tym, że smoki napisała, że już zmieniono koszt pakietów, a można nadal kupić dex po starej cenie. Mój post nie miał służyć pseudozawiściom, tylko dać cynk, że zaszła drobna nieścisłość i jest ostatnia okazja żeby zdobyć top1 bez skilla. Dżyzasss...

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    wampek, jeśli Twoja argumentacja kończy się na takim poziomie zaczepnych inwektyw, to rzeczywiście... A z resztą, co ja będę się produkował. Pewnie masz rację...

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Sranie ogniem, za przeproszeniem. Parcie na topkę bez anty jest dla mnie tak samo absurdalne jak gadanie, że granie z anty nie wymaga skilla. Obie grupy przekomarzają się, a i tak za swoje dostać mogą jedynie medal z ziemniaka. (Ukryta treść)

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jo tyż, ale jednak anty daje mi tą możliwość, że po buffie do odkrywcy, nie będę musiał w ogóle robić FS-ów, gdy zrobię jednorazowo 5 badań na przyzwoity poziom. Niektórzy sądzą, że anciarze defekują hajsem, całą wieczność Surkie*!