Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Eee tak bez umowy to dajcie mi jeden push na deks a wstrzymam się z rw Dogadamy się jak gruby ma ciśnienie by się rozbijać ja już z aktywisty nagrody wszystkie wartościowe wziąłem teraz by się budynek przydał bo nie bawem super Eco nadchodzi

  • @KKS co ty gruby tyle lat pisałeś na mnie że latam po rw na minus a co to za masowe ogryzki wstawiasz chcesz aktywistę to powiedz a nie oslabiasz swój skill jeszcze Leonidas się zaśmieje na amen przez łzy płaczu na te twoje ciśnienie

  • #30 22-10-2019 14:16:04 - FILU [Syrax] - 318.66% Dnia 22-10-2019 14:16:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Niszczyciel 100.000 _________________________________________ Obrońca Yankooo ________________________________________________ Duży transporter 2.800 Recykler 1 Satelita słoneczny 35 Wyrzutnia rakiet 60.000 Lekkie działo laserowe 10.000 Ciężkie działo laserowe 45.000 Działo Gaussa 5.000 Działo jonowe 2.000 Wyrzutni…

  • @KKS focha mam bo chcesz się rozbić tylko o jednego w całości i konkurencji dać całą pulę %%% . W poprzedniej edycji chyba czy 2 wstecz to coś i mi skapnąłeś z floty kij że była ustawka a my nie dopłaciliśmy ci do pełnej sumy na 100% flo ale to Zakinsa była wina on z banku na Antarktydzie robił przelew To się już nie powtórzy teraz płacimy od razu z Banku z PL A tak w ogóle to, to jak tak bez licytacji Gruby ? no jak ? ja też chce twój funfel ale jesteście nie bawię się z wami w tej piaskownicy …

  • #25 21-10-2019 12:05:36 - FILU [Syrax] - 391.5% Dnia 21-10-2019 12:05:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Niszczyciel 400.000 _________________________________________ Obrońca Bednar [Leonardo] ________________________________________________ Duży transporter 3.182 Satelita słoneczny 9.000 Wyrzutnia rakiet 165.019 Lekkie działo laserowe 30.201 Ciężkie działo laserowe 14.915 Działo Gaussa 8.725 Działo jonowe 6.409 Wyrzut…

  • Pazik [MISIE] vs. Nielot ~ 3261.6%

    FILU - - Starcia U68

    Post

    Brawo Pazik i lecimy dalej z kolekcjonowaniem %%% dla Syrax

  • #20 20-10-2019 18:17:10 - FILU [Syrax] - 560.1% Dnia 20-10-2019 18:17:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca jahwe [GORNICY] ________________________________________________ Duży transporter 5.000 Recykler 12 Satelita słoneczny 451 Wyrzutnia rakiet 321.395 Lekkie działo laserowe 24.876 Ciężkie działo laserowe 22 Działo Gaussa 5 Dzia…

  • to może niech każdy z drużyny usunie po jednym graczu my przykładowo już nawet po dyskusjach jesteśmy że możemy 2 konta usunąć tak serio to komu ulżyło że hejtuje kogoś kto odszedł na własne żądanie! powinniśmy uszanować decyzje dla niego to możliwe honorowe wyjście zwłaszcza że podał nam powód ? i drużyna ma szanse na podmiankę !!! co jest fer. Są inne i były zachowania notowane że w czasie rozgrywek były banowani gracz nawet w ciągu miesiąca 2 razy osłabiając drużynę z czołowej floty i bez moż…

  • #15 20-10-2019 14:49:52 - FILU [Syrax] - 322.6% Dnia 20-10-2019 14:49:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Niszczyciel 200.000 _________________________________________ Obrońca ZUL [UNITED] ________________________________________________ Duży transporter 3.280 Satelita słoneczny 2.000 Wyrzutnia rakiet 350.793 Lekkie działo laserowe 153.702 Działo Gaussa 4.112 Wyrzutnia plazmy 3.663 ______________________________________…

  • 20-10-2019 12:32:11 - FILU [Syrax] - 261.17% Dnia 20-10-2019 12:32:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca Azrail [P N] ________________________________________________ Duży transporter 1.585 Satelita słoneczny 1.478 Wyrzutnia rakiet 175.170 Lekkie działo laserowe 322 Ciężkie działo laserowe 7.209 Działo Gaussa 311 Działo jonowe 116 …

  • 20-10-2019 11:11:57 - FILU [Syrax] - 313.2% Dnia 20-10-2019 11:11:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca Azrail [P N] ________________________________________________ Duży transporter 2.000 Satelita słoneczny 1.072 Wyrzutnia rakiet 254.442 Lekkie działo laserowe 3.871 Ciężkie działo laserowe 6.347 Działo Gaussa 117 Działo jonowe 35 …

  • Rozmówki u68

    FILU - - DiD U68

    Post

    lojty mam kolesia co wyskanowałem u niego 118.000 satek

  • Rozmówki u68

    FILU - - DiD U68

    Post

    no chwalić mi sie rekordami satek teraz bo FILU wpada z projektem SD aż czekam na te pełzacze które palą 50 jednostek energii a tylu się poprzenosiło na 15 pozycje gdzie 1 satek = 1 jednostka energii dodając że pełzaczy nie można podnieść na fs i będzie ich z 1500 plus satki w ilościach do 100.000 to czuje dyskusje przy kolejnym SD ustawić próg 1000% pleassssss bo kończę grę

  • jeśli Gruby odpali turbo wrotki z spokrewnionymi kontami to może napykać pkt. dla drużyny i być konkurencyjną drużyną ale to musiał by wyłączyć wszystkie konta ^^braci^^ co jest możliwe ale może wieńczyć to w końcu banem i przystopowaniem więc jakoś to będzie . No i drużyna MILI czyli 3x najbardziej zaufana drużyna która się zawsze i z wszystkimi członkami zgra nawet na ślepo bo ufność tam jest akurat praktycznie w całej drużynie. Ale to nić My się SYREX nazywamy i wygramy!!! Nie poddamy się bez…

  • Witam wszystkich członków drużyny Syrox , po składzie widzę że nie będzie pełnych ACS w najmocniejszym składzie ale z reszta mam nadzieję ze będziemy się świetnie bawić i wykonamy mnóstwo fajnych lotów w otoczeniu zabawy ,śmiechu i pogaduch . Do boju Syrox !!!

  • Cytat od zygunia: „Cytat od FILU: „wysyłania na siebie gsów by później się pod nie podstawić i zdobywać % jak i 6x rw ” Ale ty Danielku jestes zdolny, sam sie atakujesz, sam bronisz i do tego jeszcze 6 x % za rw zgarniasz. Brawo Ty!!! ” Nie waż się więcej mnie wywoływać bo produkujesz gównoburzę na potęgę a ja nie mam zamiaru dyskutować z tobą - zrozumiano !!! czy narysować ? co to zacytowania to post pije do was bo znając was i wasz nowy nabytek zakładam że właśnie takie będą wasze rw jak i ST …

  • @Toadie a jak Rada SD odniesie się do mojego postulatu na temat wysyłania na siebie gsów by później się pod nie podstawić i zdobywać % jak i 6x rw. ? to jest i była furtka gdzie czasami jest wykorzystywana pod przykrywką ściagania moona obrońcy a o dziwo agresor nie zawraca a pz jest powyżej progu

  • zmiana tematu bo niektórzy tutaj piszą o regulaminie jacy to są regulaminowi a od 4 rozgrywek pokazali i udowodnili swoją nie wiedzę na tema projektu SD że ile to oni płaczów wylali na temat Aktywisty i rw. że nie powinny być zaliczone a kij wiedzieli jak zaliczane są rw. W dodatku widzę jednego oponenta który jest dalej przyciemniony w zakresie projektu a paradoksalnie jak każdy by zauważył że ta dana userka nie ma pojęcia o robieniu ST na przełomie gry a w SD budzi jej sie jakiś skill i wali S…

  • takie pytanko czy ktoś zauważył ilość drużyn i nazwy , dajcie jakiś przeciek @Ruda daj jakiś mały strumień przecieku

  • w sumie dajcie szanse każdemu w SD niech dołączą do nas nawet po terminie i tak jeszcze wykorzystując błąd i od nowa będą ustalane drużyny to tak jak by się czas zapisów wydłużył. Niech każdy ma szanse może nie mieli czasu zgłosić się wcześniej . Jak powodem jest by @Zatkao_Kakao i @aduch nie zagrali bo ci co są przeciwni ich dopisaniu do rozgrywki SD że wylądują u nich w drużynie to ja zgłaszam chęć by dopisać ich do mojej drużyny ja mam nadzieje że nawet w mixie Tagów damy radę walczyć razem w…